nasiona marihuany

OUT 2011 by elKaCoRRo, kilka ciekawych odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Witam wszystkich dzisiaj poleciała połowiczna kosa Early Perl x Hashberry z kocich nasion:) połowiczna, bo ściąłem tylko 2 główne wieże:p co za chwilkę zobaczycie:) Ogólnie kondycja roślin strasznie isę pogorszyła przez te 12 dni co za chwile zobaczycie.. liscie oklapnęły i przybierają ciulate barwy:p jutro pójdę jeszcze na spota na którym rośnie samotnik EP x HB ten największy:O ciekawe co tam u niego..:p hehe postanowiłem skosić 2 wspomniane wieże, bo w dwóch miejscach znalazłem początki pleśni i wolałem nie czekać... drugi krzaczek z tej miejscówki wydawał się jeszcze dosyć zdrowy i niestety mniej napuchnięty, więc jeszcze zostaje do czasu póki świeci słoneczko:) ok kilka fotek z dnia dzisiejszego:)

poniżej jeszcze nie ruszany krzaczek...







efekt przymrozków? czy co innego? fotka nizej bo sam nie jestem pewien...



a tutaj już po lekkim trimie(jedna z wież:p)





2 wieże:p ale fotka niestety z***ana...:/



a tutaj już ciachnięte...





Szkoda ze już tak późno z pogodą, były by fajne topencjusze,, a tak małe bobki bedą, ale za***ście się łapy mi kleiły, więc temat pewnie będzie również konkretny:)

Na koniec drugi krzaczek z tego miejsca, jeszcze nie ruszany:)



to tyle na dzisiaj... pozdrawiam!!
<wodna><wodna>
 
Ostatnia edycja:

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
piekne paleczki kaczorze.palenie napewno bedzie dobre :) mialem early pearl w tamtym roku,i zlego slowa nie moge powiedziec.pozdro
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
witam wszystkich.. dzisiaj pod nóż poszedł samotnik Early perl x hashberry. Na spocie tym byłem osttanio 29 wrzesnia, wiec prawie miesiąc temu, i to co dzisiaj tam zastałem pozytywnie mnie zaskoczyło:D z resztą zobaczcie sami...:

niestety na spocie zdjecia były robione telefonem...

przed kosą.. z tymi 2 grubasami chowią się jeszcze 3 lub 4 troszkę mniejsze grubasy, niestety nie zrobiłem fotek, ale potem będa już jak są ścięte:)







tyle zostawiłem jeszcze na krzaczku, bo nie miałem już miejsca w plecaku:/



a tu już fotki w domu, robione aparatem od starszych...





tyle(poniżej) wyszło mniejszych topków, większe sobie wiszą za szafą, ale nie chciało mi się już tego wyciągać i fotki brak:p hehe



Ogólnie to wszystko strasznie się kleiło, testowałem tą odmiankę z poprzendniej ścinki i nie ma co narzekać:d ten krzaczek jest starszy o ok 1-2tyg. i ne ma opcji zeby był gorszy jakościowo więc już jstem zadowolony:d jak uda mi się skosić całosc napisze ile wyszło:) PEACE!
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
siema wszystkim!! Palonka z calości tych early perl x hashberry wyszło ok 250g. Wyniki podaję na oko, wszytsko było wazone ale nie pamietam już ile czego i przy której okazji ścinki:p Mogę powiedzieć że najwięcej bo ok 150g wyszło z samotnej EP x HB. Palonko dosyć dobrej jakości, klei się w paluchy a i smak za***isty w porównaniu do purple x maroc-a którego musiałem ściąć wczesniej niż zamierzałem... Niestety special Kush nie doszedł, boby były małe i nie było już szansy na zwiększenie ich objętości bo pogoda już była nie sprzyjająca...

Kilka wniosków z tego OUT-a:

najważniejsze wg. mnie to posadzić już nieco podrośnięte roślinki, bo wszystkie, które zostały wysadzone gdy były nieco starsze, przeżyły, nie licząc nie szczęśliwych wypadków takich jak kradzież, czy płeć męską...

Do ani jednego planta nie dałem ani grama dolomitu, wiec nie wiem czemu wszyscy tak się spinają w tej kwestii i sypią kg. tego specyfiku, jak widać planty żyły, i miały się dobrze:)

Dobrze jest pomyśleć duuuzo wcześniej o miejscu w którym bedziemy suszyć nasze zbiory, zwłaszcza jeśli mamy późne odmianki i nie ma możliwości suszenia na dworze. Unikniemy w ten sposób późniejszych zwlekań ze ścinką roślin.

to chyba takie 3 najważniejsze rzeczy które przychodzą mi do głowy jeśli jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę:)

Dziękuję wszystkim za odwiedzanie tego tematu i sorry jeśli ktoś pod koniec uznał ze troche olałem sprawę... tak czy inaczej już niedługo OUT 2012, więc postaram się o coś lepszego niż w roku obecnym:D:bounce: pozdrawiam!!
 

Krrr

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2010
Postów
308
Buchów
0
Graty graty ;D nie zostawiasz chyba tego co się nie zmieściło na pastwę losu??:p
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
nie zostawiasz chyba tego co się nie zmieściło na pastwę losu??

nie no az taki rozrzutny to nie jestem: hehe to co się nie zmieściło dałem ziomkowi do ścięcia, sadził też te seedy ale miał 2 facetów i tylko 1 kobitkę, która nie była zbytnio wielka, przynajmniej zapali trochę tego sorciku w którego też włożył dużo pracy, ale niestety matka natura chciała inaczej:p hehehe :)))
 
H

HULK

Guest
szczęście sprzyja lepszym :D gratulacje i ostrożnie tam:D:D
bardzo miły gest, chwali się :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół