nasiona marihuany

Super Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

FruToS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2006
Postów
662
Buchów
0
o ku**a ale masz krzaki lol co ty je na parapecie trzymasz ? czy pod jedna świetlówka ? <rotfl> jak bedziesz dalej mial takie oswietlenie jak masz to nie licz na plon bo go nie bedzie zapodaj hps400 w i moze sie jeszcze odbija te krzaki <rotfl>
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
Nawet jak na czysta sative (które jak wiadomo rosna wyzsze i rzadze niz indyjka) to sa wyciągnięte ze hej

pegaziontko napisał:
na niecaly 1m mam ok 260w ale pieknie rosna jak wno idac temper.35C
lepiej jak bys podał ile lumenów przypada na powierzchnie boxa a nie ile watt bo żarówki różnych firm dają rózne warości lumenow. Aha i jakie stosujesz oświetlenie?I ciepło jeszcze raz ciepło konopie ponoc najlepiej rozwijaja sie w temperaturze 28/29 stopni
 
K

kotku

Guest
oja one wyższe niż szersze haha troche wyciągnięte chyba parapetówki
 
M

misty1

Guest
ZiooMariA napisał:
misty1 napisał:
posadź w lekkim cieniu szybciej zacznie
to jest sprawdzone?
To jest sprawdzone i działa mam za sobą kilka outów a w tym wszystko do lekkiego cienia ( tak żeby o godz 16-17 juz na nią nie napie****ało ) i masz harvest 3 tyg szybciej acha ja miałem teraz silver shiva F - 138 a kto to wie :) i była do bakania 1 tydz wrzesnia ;)
 

ZiooMariA

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
311
Buchów
0
a wie ktos jak ta odmianka klepie?? ile trzeba hitow z lufyy sciagnac zeby byl lajcik??
 

_dlugi_

Member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
24
Buchów
0
witam sadziłem super skuna F2 i cob od nasiona oz i popatrzcie co mi wyrosło nie podpisałem roślinek ale to powinien być ss mam ochotę go pożreć jest gdzieś tak w połowie kwitnienia


:flower:
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
_dlugi_, to niewygląda na ss-a ani na cob.. Ciekawe.. I bardzo fajny kolorek :D
 

_dlugi_

Member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
24
Buchów
0
no wiem ale to wyszło z nasion ss od nasiona.oz od samego początku ten krzak był jakis dziwny bardzo mocno sie wyciągał w górę myślałem że nic z niego nie będzie a tu miłe zaskoczenie..... ale uważam że to moze byc jednak ss nie dawno kilka wysadziłem na out i tez lekko zmienia kolor....... chyba że nasiona oz sie pomylił i wysłał mi nasiona blue mystic czy jakos tak.........
Pozdrawiam
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
_dlugi_, no to już bardziej, że się mylnął :) Bo szukałem w necie i nigdzie niema takiego koloru ss-a.. Nie no gdybym ja tak miał to byłbym mile zaskoczony :) PoZdr
 

nasionaoz

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2006
Postów
122
Buchów
0
_dlugi_, faktycznie troszkę to dziwne... może faktycznie pomyliło mi sie z Blue Mystic ale to przypadkowo. Na pewno nie specjalnie bo BM miałem bardzo malutko. Dawaj znać co i jak bo też jestem ciekaw.

Pozdrawiam :flower:
 

_dlugi_

Member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
24
Buchów
0
jeżeli to blue mystic to żałuje że nie posadziłem od razu wszystkich nasion do boxa dwa krzaczki mam juz na out i w związku z tym mam pytanie czy bm da rade na zewnątrz?
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
_dlugi_, kwitnie 8/9 tygodni.. Więc zaczynałbym się powoli obawiać.. Ale przy dobrej jesieni powinno na lajcie dać rade :D
 

_dlugi_

Member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
24
Buchów
0
trudno pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie.... może sie uda jak najpierw zimne noce ich nie zniszczą.....
:salut:
 

ireks

Member
Rejestracja
Cze 9, 2016
Postów
5
Buchów
0
Wylot skierowany na uchylone okno i uszczelnione drzwi w pokoju i nikt nie ma prawa nic wyczuc.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Odkop roku.Patrzysz na daty kolego?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół