nasiona marihuany

Super Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
Super Skunk jest udaną próbą polepszenia słynnego Skunk#1. Jest to pierwsza odmiana, która mogła konkurować z silnym, importowanym haszyszem w coffeeshop`ach. Wciąż słynie ze swojego smaku i silnego high`u. Wiele łatwiejszy w uprawie i obróbce niż białe odmiany. Zbiory mogą być interesujące ze względów finansowych. Rośnie także dobrze w szklarniach.

Rodzaj rośliny: Najlepsza do uprawy wewnątrz
Wysokość rośliny: średnia - Indica/Sativa mix
Poziom THC: Wysoki 15-20%

Tygodni kwitnięcia: 8
Miesiąc zbiorów: 8
Trudność uprawy: średnia


107.jpg


108.jpg


109.jpg


clear.gif
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
BRAWO! Im więcej zwykłych userów którzy będą dbać o forum tym będzie ono lepsze.
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
a może ktoś już ją miał i wypowie się na temat zapachu i w jakim czasie jest najsilniejszy ? bo te odmiany z tego słyną :thumleft:
pozdro
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Co tu duzo gadać. Zapach jest okropny przypomina odór starych, spoconych skarpetek. A najsilniejszy jest podczas kwitnienia oczywiście czego łątwo się domysleć nawet :D
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
bialy_mis napisał:
BRAWO! Im więcej zwykłych userów którzy będą dbać o forum tym będzie ono lepsze.

Dzięki :)

baku123 napisał:
a może ktoś już ją miał i wypowie się na temat zapachu i w jakim czasie jest najsilniejszy ? bo te odmiany z tego słyną :thumleft:
pozdro

Dokładnie jak powiedział biały_miś śmierdzi cholernie podczas kwitnięcia (stąd nazwa "skunk" po ang. skunks :p)
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
ITAL!ANO napisał:
Dokładnie jak powiedział biały_miś śmierdzi cholernie podczas kwitnięcia (stąd nazwa "skunk" po ang. skunks :p )

u mnie w domu dla tego trzeba było wietrzyć 1 dziennie bo strasznie jechało ale faza fajna i łatwy w uprawie
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
gdzieś czytałem że tak .. ale tylko czytałem
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
ZiooMariA, 15-30 sierpień zaczyna kwitnąć...
 
M

misty1

Guest
bald napisał:
tez uprawiam ta odmiane w boxie, co do outa mysle ze nie dojdzie bo kwitnie ok 7-8 tygodni
Jak wszystkie outy ;) i nie 7 a z 10 pewnie i takie dochodziły :) posadź w lekkim cieniu szybciej zacznie ;)
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
baku123 napisał:
gdzieś czytałem że tak .. ale tylko czytałem

Pisze wam wszystkim, że NIEDOJDZIE na oucie!! Jedynie to w szklarni tak jak napisane w pierwszym poście... Koniec pytan...
 

pegaziontko

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2006
Postów
82
Buchów
0
dzieki italiano teraz wiem mniej wiecej czego sie spodziewacale do konca nie wiem jaki bedzie koncowy efect tej odmiany bo na necie jest tylko jedna fotka i bardzo mala wszystkim co widzialem rosliny puszczaja duzo lisci a mi po 2 duze na pietro a pietra zaje..wysokie luc!!!
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
Moim zdaniem sa powyciagane... Maja bardzo malo parti lisci a sa wysokie ze nie wiem. powinienes obnizyc zrodlo swiatla bo inaczej odbije sie Tobie to na plonie. Moze to taka odmiana ale u mnie zawsze rosna tak gesto ze mam problem z podlewaniem i sie czasami wkurzam bo sa niskie a maja mase lisci.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół