nasiona marihuany

Satelita Polski [1:1000]

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
A są takie mapy co sa aktualizowane co jakiś czas ? zapodajcie link ludzie do mapy co była minimum rok temu aktualizowana .
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
A są takie mapy co sa aktualizowane co jakiś czas ? zapodajcie link ludzie do mapy co była minimum rok temu aktualizowana .

Chyba maximum :)
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Na Google maps w sumie jest za***isty zoom i jest zaktualizowana; )
 
G

Guest

Guest
Jasne widze swoje auto z 2011 a auta już nie mam :) , tyle z aktualizacją hehee .
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Widzę, że nie tylko ja używałem tej mapy przy szukaniu spota :D pozdrawiam! Dobra mapka ale nie wszędzie dobre miejsca widac, najlepiej wziąć bata i ruszyć na spacer :D
 

milimetr

Active member
Rejestracja
Lut 5, 2022
Postów
29
Buchów
15
Odkopię temat, by zwrócić uwagę na GEOPORTAL linkowany kilkukrotnie w tym temacie. Posiada on funkcjonalność o której pewnie wielu nie wie. A mianowicie, mamy do wyboru dwie mapy satelitarne. Jedną standardową po odpaleniu strony, taką jak google i drugą w większej rozdzielczości.
Aby ją włączyć wybieramy w prawym menu: Ortofotomapa -> "wysoka rozdzielczość"

A tak wygląda różnica, na maksymalnym zbliżeniu ;)


edit: w sumie można by to podkleić gdzieś na forum, tu pewnie nie każdy zajrzy ;)
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
No właśnie chyba największy kłopot jest z aktualnymi mapami. Bo jednak niektóre miejscowki są pozarastane w moim przypadku:) w 2011 a w 2022 11 lat różnicy a okolica zmieniła się sporo :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół