nasiona marihuany

Satelita Polski [1:1000]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ave_mara

Member
Rejestracja
Sty 29, 2012
Postów
17
Buchów
0
Być może faktycznie zależy od rejonu. Bo w moim przypadku na przykład geoportal dokładnością bije o głowę tak google jak i stronkę podaną przez kolegę wyżej. I choć zdjęcia są stare to po odwiedzeniu kilku miejsc da się je wykorzystać. Choć w większości już zarosło typowym lasem na tyle wysokim, że nie tylko saren i dzików, ale przede wszystkim grzybiarzy uniknąć może być problem. W każdym razie jeśli chodzi o małe miejscowości czy wsie z dala od wielkich miast polecałbym raczej geoportal - choćby orientacyjnie jeśli ktoś nie ma jakiegokolwiek pomysłu na miejscówkę w najbliższej okolicy (u mnie największy problem to grzybiarze, więc skupić mi się przyszło na świeżo sadzonych lasach - wędkarze natomiast wykluczają rzeki i jeziora :/).
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
146
Buchów
2
Było By Całkiem Ok Gdyby Nie To Że Mapa Z 2001 Roku.
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
super super ale, w moim rejonie to google jest najdokładniejsze bo żadna z powyższych stron ani nie ma nowszych zdjęć ( pierwsza strona taka sama data jak google) tamte następne są starsze
pozatym google ma na moim terenie najlepsza jakośc....wsi :D
 

mustaPharos

Active member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
29
Buchów
0
Przeglądając posty specjalisty od cheesów znalazłem:
http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://www.earthtools.org/
Wchodzisz pomijając adres proxy.
Najważniejsza rzecz- aktualność: znalazłem zdjęcia zeszłoroczne.

Jednoznacznie: nowopowstałe budynki i co wprawiło mnie w małe zdziwko:
sterta styropianu do ociepleń, który ktoś kupił latem zeszłego roku.
Zoom bez rewelacji.

CrystalBud: Na jakiej podstawie uogólniasz?
 
Ostatnia edycja:

isikapkap

Member
Rejestracja
Lip 13, 2011
Postów
7
Buchów
0
goraco polecam stronke maps.geoportal.gov.pl/webclient/ októrej tu piszecie. jak znajdziecie sobie miejscówe
na dole po lewej stronie generuje sie szerokosc geograficzna. wpisujecie do GPSu i z nawigacją na nowego spota... jezeli nie zapamietacie mapki.. polecam:)
 

orzyc

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
64
Buchów
0

wszystko ok, tylko ja mam bardzo stare zdjęcia z tego portalu...plus minus 5-6 lat do tyłu ... ogólnie bardzo dobra jakość zdjęć
 
U

Usunięty 5779

Guest
Za cholere nie chce sie mapa załadować a jeszcze pare miesiecy temu korzystałem z tej strony, wszyscy tak maja czy to cos z moim sprzetem ?
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema, poszukuje innej strony z mapami satelitarnymi maxymalnie z przed 2 lat, na tej jest lipa. Google maps jakis tdzien temu miała w miare aktualne mapy dla mojego terenu(jakie 1,5 roku do tylu) to jak na zlosc musieli wyj***c opcje właczenia zwyczajnej satelity i jest dostępne teraz tylko earth na ktorej znowu sa mapy sprzed 7-8 lat, probowalem wlaczyc satelite(zwyczajną) przez inne strony co pokazywaly mapy z google to ez pokazują te starocie a przeciez byly te w miare nowe. :pl:
 

zak

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2013
Postów
158
Buchów
0
a ja mam problem z tą ***aną satelitą nie włącza mi sie,ciagle sie ładuje nosz ku**a co jest na 2 przegladarkach probowalem i h*j by to strzelil nie wyczaje nic przez neta
 

lilu

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2014
Postów
60
Buchów
0
nie działa mi ta strona, zna ktoś inną stronke;>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół