nasiona marihuany

Satelita Polski [1:1000]

Wyszukiwarka Forumowa:

marian83

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2010
Postów
73
Buchów
0
no mi zadziałało bez proxy :D i bardzo ładnie wyglada moj spocik :D
 

PascalPodroznik

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2011
Postów
182
Buchów
1
ze względu na to ,ze dzis na moim spocie zauwazylem jakies 200 metrów od sadzonek typka z traktorem czyli ma tam swoje pole to wszedlem na tą satelite i znalazlem dwie drogi na peryferiach swojego miasta,zobaczymy czy skuteczne :) jezeli teren mi przypasuje przenosze się migiem :D
 

Mevi100

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2010
Postów
58
Buchów
1
A Buch to gdzie? :D

No ja niestety bo dzisiejszym szukaniu spotów, budżet mi spadł, przebita dętka i do tego słabe pestki mam, + mała depresja :D

I głównego spota dalej nie znalazłem...
 

PascalPodroznik

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2011
Postów
182
Buchów
1
hehe ja tak samo jak ty,szukam ,szukam ,szukam czegoś za***istego i nie mogę się doszukać :( i ta mapa wprowadzila mnie w bląd bo byl pokazany skręt ku zaroślom ,dzis jade ,jade i nie doszukalem się tej dróżki polnej,widocznie ktoś tam wybudowal sobie doom...
eh.. ;p jutro jade sprawdzić kolejne zakątki mojego miasta na podstawie tej satelity,moze tym razem będę mial szczescie

trzymajcie kciuki farmerzy:yeahh:
 

sacro001

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2010
Postów
158
Buchów
0
moglibyście przykleić temat, bo go się naszukałem znowu jak nie byłem na swoim kompie, pzdro, dobra mapa, podzial dzialek jest tu mega istotny.
 

widgecik69

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
124
Buchów
0
.

Co powiecie o takim spocie na out 2012?

hehehe fak :D dobra kasuje ta fotke :D mam jeszcze z 15 takich miejsc tako 3x wiekszych
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
sam zdecyduj czy dobry,ja bym go już zmienił po podałaś namiary :D :pr: lewy dolny róg
 

widgecik69

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
124
Buchów
0
.

A co powiecie o tej miejscowce ?



Z tym ze w tym miejscu jest duzo podmokłych miejsc jakies bagienka nastepnie trzciny i kawalek normalnego terenu co powiecie o tym miejscu ? daloby rade?
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Kiepski ten Gejoportal. Stare mapy. Już na Zumi są nowsze i wyraźniejsze, chociaż to pewnie zależny od obszaru.
 

qra

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2010
Postów
43
Buchów
0
W tym roku (latem ?)zrobili update ponad połowy polski , do tego o za***istej porze dnia i roku (przyajmnie u mnie) :D
Ze starych fotek nic bym nie wykombinował , teraz mam niemal wszystko jak na dłoni .
 
D

delete

Guest
Jak długo to się wczytuje ?
Bo u mnie trwa to już z 10minut i nie wiem czy przypadkiem nie jest to wina wolnego łącza i w ogóle mi się to nie wczyta
 

Plaaton

Member
Rejestracja
Lis 20, 2011
Postów
8
Buchów
0
Jak kolega wyżej, albo wchodzisz bez proxy, albo wpisujesz w Google 'mapa geoportal' i wchodzisz w pierwszy link ; )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół