nasiona marihuany

2x White Widow - Pierwsza uprawa [outdoor 11r]

Wyszukiwarka Forumowa:

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
Jakieś porady ?? Czy te podziemne stworzenia są grozne dla moich dam ??
oczywiscie ze sa grozne ...moga naruszyc korzenie a dzieki temu roslina bedzie stawala w mijscu...

ja na krety mam taki patent ze do okola palnta wbijam drewniane pale na glebokosc 0.5 metra...
fajne krzaki
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Eloszka ;D

Więc na weekend postanowiłem sobie zapalic i skoczyć na klepie na spota <rotfl>
Spotkałem tam koleżanke przez ktorą omało nie dostałem ataku serca z powodu wybuchu smiechu :lol3:
Zrobiłem sobie nawet kilka zdjeć na pamiątke <lol>
Odziwo 5 minut od planta spotkałem siostre ktora robiła sobie libacje alkocholowa z kumpelami :freak:






~~ Dobra przejdzmy do rzeczy :yeahh: ~~

Pierwsze co odruchowo wystartowałem do przepieknego liscia ^^



Potem mała pomiarka roslinek ^^

*Burza - 86 cm wysokosci :jaraczz:


*Kaleka - 48cm wysokosci :jaraczz:


~~ Burza ~~





Przy Fimie leciutko zaczyna odchodzić jedna gałązka wyżej , ale tak to miejsce ucięcia dalej stoi ....




~~ Kaleka ~~




Jak widać ciagle napotyka jakies problemy ;x Tym razem została popalona przez biohumusa ?!?





~~ STAN OGÓLNY ~~
Pogoda --
Ostatnio super ;]
Podlewanie -- Raz na tydzień obfite z podwójna dawka biohumusa :]
Szkodniki ;
*SLIMAKI -- stosuje domowy środek "proszek do prania" i nie narzekam bo slimaków juz prawie nie widać :bounce:
*DZIKI / SARNY -- stosuje domowy środek "mocz" i tak samo jak wyżej bo brak oznak blizszego podejscia tych sk***ysynów .
*KRET -- nadal myśle nad czyms ...

To wszystko na ten tydzień !
Porady i sugestie mile widziane !
Buchy dobrze rozdawane !

I z fartem ! Pozdrowionka :smokee::smokee::smokee:


 

stafffik

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2011
Postów
170
Buchów
0
Ładnie lecisz, 15 maja a u Ciebie już takie krzaczory. Wątpię żeby została popalona przez biohumusa ale dla ostrożności zmniejsz trochę dawkę. Z fartem!
 

widgecik69

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
124
Buchów
0
.

Bardzo piękne roślinki :) duze i milusie :D 86cm.. hm najwieksza tego sezonu na out jak narazie ;> tak mysle dobrze lecisz pozdr z fartem do konca :D:zjarany:
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
czym ty je koksujesz?;) idą jak po omnadrenie i winstrolu;p tak powaznie niezłe krzaki.bede wpadal:spalony:
 

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
...elegancko jak tak dalej pójdzie to ta burza Ci w kosmos wypie****i:D który to dzień życia?
 
D

delete

Guest
Na początku fotorelacji padło pytanie

CZY DOJDĄ?

Tak dojdą, chyba że coś im się przytrafi.
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Witajcie ponownie :zjarany:

Na sam początek musze przyznać ze nie zabezpieczyłem sie przed tym co wydawało sie najmniej grożne ... Kret ! Podziemne kur***wo podkopało sie znowu pod jednego planta pod Kaleke . Tym razem kilka centymetrów przesadził i wyparł dame i obaliła się ... nie wiem moze 4dni nawet lezała sobie :( nadzieja w tym ze jej korzenie w miare przylągały do podłoza .

Od początku prześladuje ją pech Kaleka

Strasznie oklapnieta :(






Niektóre dolne liście tracą piekny kolorek ....


Co tutaj poradzić ??
Jak pozbyć się tych podziemnych sk***ieli ??
Może to w ogóle nie ich sprawka ??

Wyprostowałem ją jak widać i podsypałem ziemią ,


Na pocieszenie dodam kilka fotek Burzy <shiza>






Ładnie z FIM-a puściła 3 rozgałezienia <coolpalacz>





Porady ! I uwagi ! mile widziane to i buchy dobrze dawane <wodna>
Oby z fartem do końca poszło bo coś zaczyna go brakować .... :zjarany:
Pozdrowiam :)
 

Mkoredaxd

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2010
Postów
152
Buchów
0
Kup sobie w ogrodniczym jakiś preparat na krety i tyle. A na spocie widać ich kopce?
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Kup sobie w ogrodniczym jakiś preparat na krety i tyle. A na spocie widać ich kopce?

Na spocie nie jest sporo zarosniety :] Jeden plant jest jakby bliżej polanki i na niej jest naprawde sporo kopców :zombi:
 

Top3k

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
184
Buchów
0
No burza ładnie rosnie , ale ja np bym je poddał scropingowi jak były mniejsze ; p
 

bino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2009
Postów
89
Buchów
0
Wiosną warto zadbać o „biologiczne strachy na kreta”. Doświadczeni ogrodnicy radzą, by na granicy posesji posadzić silnie pachnące rośliny, np. łobodę (Artiplex hortensis), aksamitki i bazylię, których czarny lokator nie lubi.

Można też przygotować samemu wiele prostych urządzeń odstraszających krety: drewniane lub blaszane kołatki poruszane przez wiatr, rozmaite wiatraczki, szklane lub plastikowe butelki zakopane w ziemi po szyjkę, które na wietrze rozbrzmiewają prawie niesłyszalnymi dla nas gwizdami, ale niepokoją intruzów. Wbijamy je w kopce ponad korytarzami. Krety mają świetny słuch (choć pozbawione są małżowin usznych). Ciche dźwięki odbierają całym ciałem. Na głośne stukania i wibracje rozchodzące się po tunelach reagują ucieczką.
Można też sięgnąć po gotowe odstraszacze - zasilane na baterie małe urządzenia emitujące piski i gwizdy. Są to często najnowsze osiągnięcia techniki. Zagłębione w ziemi odstraszają krety, a także inne niepożądane gryzonie.

Tej przeoranej daj jakiś nawozik dolistnie .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół