nasiona marihuany

2x White Widow - Pierwsza uprawa [outdoor 11r]

Wyszukiwarka Forumowa:

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
To nie AF :p no jedna jest spora ponad 45cm ;>
Kaleka gdzieś 30cm niecałe ale stara sie nadgonić swoja koleżanke :)
 
S

sprite767

Guest
to coś powili sobie rosną :( u mnie af tej samej wysokości co kaleka i w dodatku młodsza ( nie powyciągana )
 

DjKarlito

Member
Rejestracja
Kwi 5, 2009
Postów
16
Buchów
0
Ale za***ales! Brak slow:lol3: a jak zacznie kwitnac twoj af to u kolegi z GL bedzie lipa bo u niego jeszcze nie??
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
to coś powili sobie rosną :( u mnie af tej samej wysokości co kaleka i w dodatku młodsza ( nie powyciągana )
Poczytaj kolego ile kaleka przeszła :p nie bez powodu sie tak nazywa więc to cud ze zyje <hura>

Ale za***ales! Brak slow:lol3: a jak zacznie kwitnac twoj af to u kolegi z GL bedzie lipa bo u niego jeszcze nie??

Troche nie kminie tej ironi :freak: W każdym razie mi do kwitnienia jeszcze brakuje ;]
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 13090

Guest
Można porównać smak i jakość WW z pod lamp a WW auto z out? Bo jeśli jest zbliżony to bogato. :crazy:
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Można porównać smak i jakość WW z pod lamp a WW auto z out? Bo jeśli jest zbliżony to bogato. :crazy:

Osobiscie sie nie znam , ale mysle ze w kazdej odmianie znajdziemy róznice miedzy lampami a natura ;>
Natura te swieże powietrze i promyczki słoneczka mogą dorównac jakims lampom i przewiewającą duchotą xP szczerze to wątpie :spalony:
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Eloszka ;)

O to mały upload ;
Jedna dama juz ponad 65cm wysokości :jaraczz:



Tu ładnie widać sporo wiekszych odroscików goniących ku słoneczku ;


Z góry ;



Prosiłbym teraz sie przyjrzeć uważnie bo coś problema ma z FIM-em ;/




No kaleka zdjeta z butli ochronnej już tydzień temu i przetrwała obfite opady więc jest spoczko ^^



Wysokoscia pomalu nadgania koleżanke x] 40cm




Podlewanie -- Obfite raz na tydzień z podwójna dawka biohumusa
Szkodniki ;
* Ślimaki -> zastosowałem domowy sposob i obsypałem proszkiem do prania wokoło .
EFEKTY ??? Wydaja sie skuteczne bo ilosc ich zmniejszona do 1% :)
* Dziki / Sarny -> domowy sposób i oblanie sporą iloscia moczu pobliski teren .
EFEKTY ??? Narazie brak wszelkich oznak tych sk***ieli :]
* Kret --> ku**a pod kaleka dosłownie 5cm jakis kret czy inne gówno wywaliło kopca ... + dodam ze pełno tego gówna w pobliskim terenie ..
Jakieś porady ?? Czy te podziemne stworzenia są grozne dla moich dam ??


No pozdrowionka panowie <joint> <joint> <joint>
 

Wonham_klei

New member
Rejestracja
Sie 21, 2009
Postów
3
Buchów
0
Bardzo ładne roślinki <lol> Będę tu zaglądać , i życzę duuuużych plonów<joint>
 

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
siema lovely ładnie Ci to idzie:) ciekaw jestem czy nawozisz je tym koksem z własnego moczu o którym gdzieś kiedyś wspominałeś:D a jak obawiasz sie kretów możesz spróbować powbijać kołki na około plantów z zaostrzonymi końcami. Z tym że nie wiem czy nie za późno bo jeżeli korzenie się mocno rozrosły to możesz je uszkodzić.
<peace>
 

SQNi

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
35
Buchów
0
ja tam sie zabardzo nie znam
ale do tego fimu to osobiscie bym u***ał te duże liscie
bo odrosty nie dostają swiatła

ładnie Ci idzie planty już duze jak na te pore
z fartem !
 

Joe Szklaneczka

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
276
Buchów
0
Siema na krety dobry jest karbid . W ogrodniczym mozna go dostac .. Poradzi sobie ze wszystkimi gryzoniami :) A jak nie to świeca dymna (tez chyba w ogrodniczym jest) I dawaj :) A jak masz z tym wielki problem a masz czas i bezprzypalowe miejsce dajesz motorower obojetnie jaki troche bogatsza mieszanka w olej zapalasz go na kilka godzin wezyk z tłumika do kopca i krety wieja ze hoho :):)
Pozdro ładnie lecisz :)
 

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
Dziadek mi opowiadał, że kiedyś w jego ogródku też były krety. Wszystko niszczyły marchew, kalarepę, seler... Nie wiedzieli z babcią jak się pozbyć tego diabelstwa więc postanowił wyłapać te szkodniki. O świcie polował na nie i zabijał...

I do dziś ma spokój...

Osobiście nie zabiłbym nigdy kreta, nornicy etc...
A co do roślin, to świetnie wyglądają.

Pozdrawiam, SMF's
 

makaronik

Active member
Rejestracja
Mar 31, 2011
Postów
30
Buchów
0
Co do kretów moja mama w ogródku korzysta z takiego dobrodziejstwa:
clear.gif

Umieszczasz to w tunelu zrobionym przez kreta. Stworzenie wchodzi i już nie wychodzi...

Co prawda jest to pułapka tylko do "łapania" i wypuszczania w inne miejsca, jednakże przez wiele lat używania tegoż urządzenia tylko mały odsetek kretów okazywał oznaki życia po wypuszczeniu <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół