nasiona marihuany

2x White Widow - Pierwsza uprawa [outdoor 11r]

Wyszukiwarka Forumowa:

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Eloszka ;D

Tak wyglądała moja dama 34 dni temu kiedy poleciała na OUT ;


Po mimo bardzo trudnych warunków ! udało sie jej dobrnąć i prezentuje sie bardzo ciekawie ;



Tutaj widać jedno odgałezienie strasznie rwie sie ku słoneczku ;)



Trooszkee sie wyciągneła ^^


=== Trening -> FIM ===
Mimo złej jakości prosiłbym o uważne przyjżenie sie tej operacji ! Thxx ;)

PRZED ;


PO ;





Upierdzieliłem 3/4 głownego czubka pod lekkim kątem - nożyczkami ...
Boczne odrościki zostawiłem w spokoju ...

No i straszne zadowolenie z mojej KALEKI ^,^
GROWERZE ! BĄDZ DUMNY Z SWOJEJ CZARNEJ OWIECZKI !
(jeśli taka masz)
A TA PRZETRWAŁA PRAWDZIWĄ MASAKRE x]




Strasznie sie gniotła pod 5 - litrową butlą ochronną ;]
Na wszelki wypadek poleciała pod 10 litrówke domowej roboty ;

**Gdy Kaleka wyrośnie z niej to upie****e se mega wiadro hehehe

=== INFO OGÓLNE ===


Pogoda --
Ostatnio ciepło było :> , aczkolwiek moje obawy sie spełniaja i obfite deszcze powodują BARDZO mokra i wilgotną ziemie przez dlugi okres...
PYTANIE -> Czy w tej sporej fazie wegu rośliny mogą zngnić korzenie ???

TEMP. --
Jestem dobrej myśli i wierze ze poradzi sobie z nadzchodzącymi przymrozkami :) <Love>

Podlewanie -- Ciągle pada więc nie podlewam zadnym biohumsem , nie widze oznak jakiś niedoborow , aczkolwiek padają tu kwasnie deszcze dużo czesciej niż w innych rejonach PL i podsypuje DOLOMITEM pomaluśku ;>

Szkodniki !!!

Ślimaki --
sporo sk***ieli zwłaszcza w deszczowe dni , obsypałem dookoła (nie za blisko, nie za daleko) proszkiem do prania , planuje jakiś slimakol czy coś bo biały proszek troche rzuca sie w oczy ;/

No i ku**a stanołem dziś OKO W OKO Z DZIKIEM !
Podczas sesji moich dam ciagle słyszalem jakies szelesty... Po chwili obracam sie i :zombi: ku**a DZIK ! maxymalnie 5 metrów odemnie ... Stałem bez ruchu dużo oglądam filmow to w miare wiem jak sie zachować xD Ale skubaniec czarny wielki ku**a patrzał prosto w moje oczy zaczął sie telepać !! Pomalu krok w tył jeden , drugi i trach ku**a stanołem na gałęzi ;-/ Naszczęście dzik sie przestraszył i uciekł :bounce: I kamień z serca .
Dobrze ze nie byłem zjarany bo nie wiem co by mi od***ało :crazy:
I teraz musze coś wymyśleć na sk***ieli ... coś skutkującego , nie rzucającego sie w oczy !

Komentarze i Porady mile widzane ;)
Buszki dobrze rozdawane !
Pozdrowionka <joint>




 
D

delete

Guest
Jak chcesz je wytruć to CYJANEK:p
albo utnij se ręke i zostaw na spocie.Dzikie zwierzęta wyczują i nie bedą podchodziły..taki żart
A na serio to zabij jakas kaczke i polej krwia spota,powinno odstraszać roslinożerne zwierzęta:>
płot odpada jak i strachy.
:bongo4:
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Wpadłem na pewien pomysł by przepłoszyć dziki i zaczołem jego realizajce :)

4pak Zubra i pije pije pomalu wieczorkiem ... Siusiam do butelki 2 litrowej x] Zapełniłem cała po wypiciu 4paczka i mam zamiar oblać pobliskie drzewka i krzaczki tym ciepłym smierdzącym moczem <rotfl> ....

FIM jest wporzo ?? Niechciałem za bardzo Toppingu ...
 

Blantoholik90

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2008
Postów
126
Buchów
0
hahaha ale sie usmialem jak to przeczytalem:lol3: bo tez mialem takie akcje z dzikami ale najlepiej to krzyczec i wystraszyc tego dzika a nie stac i nic nie robic albo uciekac drzec ryjaaa... no ale pompa

zabic kaczke:D dobry pomysl tylko czy by sie odwarzyl zabijac bezbronne zwierze nozem:D :pr: lepiej idz do rzeznika po krew albo do miesnego mocz jest na jeden deszcze to duzo bedziesz pil browarkow jak bedzie padac hehe
 
D

delete

Guest
zwyczajnie wkop wokół spota kilka butelek dwulitrowych , obetnij szyjkę i wlej tam mocz.
 

Alex10

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
219
Buchów
0
hehe dobra szponta <shiza>
sorki ze tak sie wtrącam ale apropo dzikich zwierząt.. co poradzicie na sarny czytalem cos o jakichs kłakach itp. itd. ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł

 
Ostatnia edycja:

Phobos

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2011
Postów
81
Buchów
0
Jak możesz to zrób ogrodzenie .. To wydaje się najlepszym sposobem<lol>
Parę sznurków porozciągane i sarenki nie wejdą ..
Chyba że boisz się o przypał to kłaki z psa i kota jak masz ..Albo kup proszek do prania i trochę dalej od plantów posyp.. Zwierzęta mają dobry węch i kiedy wyczują nie naturalny zapach to nie będą się zbliżać..
Lub wieczorkiem pij 4pak piwka i do butelki lej heh ..polewaj spota moczem to też powinno pomóc ..
W ostateczności ***nij kloca pod krzaka może się przestraszą :p
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Update po Zimowym dniu ;]






Kaleka ^^






Dziwny zastój po FIM-ie ... ;-/




Naszczescie obie roślinki przetrwały masakryczna pogode ...

Po ilu dniach powinny być widoczne rozgałezienia z FIM-a ???
......... boje sie ze cos z***ałem x]

Pozdrowionka :spalony:
 

piter666

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
208
Buchów
0
dobrze zrobiles, nic nie ruszaj tam poczekaj, mozesz za 2-3 pietra juz ja naginac
 

mietekpalacz

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2010
Postów
340
Buchów
0
Nie bój się, że nic nie rośnie po tym fimie bo był to dla rośliny szok :) Poczekaj jeszcze z tydzień i wystrzeli :) Poza tym buszek za zdrowe i nawet rozrośnięte jak na te warunki krzaczki :)
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
To dobrze ;] troche mnie zaspokoiliscie :jocolor:
Tak poza tym dodam kilka info bo nastepny upload dopiero za tydzien ;

1. Ostatnie podlanie mimo deszczów było bardzo skromne z duza ! dawka biohumusa ..
2. Obsypałem wokól plantów proszkiem do prania przeciw slimakom i troche zademaskowałem (dodam ze działa bo widziałem 2 osobniki martwe probojace przeczołgać po tej lini oporowej , stosuje powszechnie znany proszek DOSIE :] )
3. No i spełniłem moj pomysl , oblałem pobliskie drzewka i tereny sporą iloscia moczu x]

Teraz tylko trzymać kciuki za pogode !!!
Pozdrowionka
<joint>
 
Ostatnia edycja:

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
No jestem ciekaw, czy ten mocz podziała...
U mnie saren jest pełno...
 
Ostatnia edycja:

Phobos

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2011
Postów
81
Buchów
0
Co za spamer wszystkich poprawia w każdej fotorelce poprawia błędy ... Maniak chyba jakiś ortograficzny...
 

makaronik

Active member
Rejestracja
Mar 31, 2011
Postów
30
Buchów
0
Off Top:
Co do ortografów to Stupid ma racje. Może czas patrzeć na podkreślone czerwoną falką wyrazy, albo jeżeli nie ma takiej możliwości zamiast sionek kupić słownik ortograficzny <lol>

Co do krzaków to naprawdę dorodne, z fartem :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół