nasiona marihuany

2x White Widow - Pierwsza uprawa [outdoor 11r]

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Oklapniete liscie - mozliwe ze masz lekkie bagienko przy nich, nie myle sie?

Najlepiej zacznij od LST, nic im nie zaszkodzi jak sie lekko wygimnastykuja :D
FIM zostaw na pozniej, tzn ja bym tak zrobil,

Fotki troche w dziwnej jakosci ale widac ze dupy rosna :D ciekaw jestem czy dojda ...?

Pozdro i wesolych!
 

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
LST nie stresuje dziewczynek więc śmiało możesz już zacząć robić.
Natomiast jeśli chodzi o fim., to poczekaj jeszcze z 2-3 tygodnie, aż system korzeniowy się rozrośnie i wtedy to ciachnij ją.
Im roslina lepiej ukorzeniona tym lepiej zniesie stres spowodowany fimem...

Peace!!

:bounce:
 

Micro

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2011
Postów
78
Buchów
0
ja bym wolał posadzić w maju ale mysle ,że bedzie nie najgorzej ;p
ale poziom ph jest niski bo listki są na końcach żółte ,najlepiej kup "bella" jest uniwersalna i poziom ph jest 6,5-7,0 ;P
albo dodaj do tej ziemi trochę wapna ;p
 

mongou

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
73
Buchów
1
o krzaczki sie nie martw, wyliza sie bo to kur***ko mocna roslina i przymrozki tez nic nie robia, zawsze zaczynam out przed wszystkimi i juz mi powoli automaty kwitna a w zadnym boxie nie byly(zdrowe krzaczki). farta zycze bede tu zagladal
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Stary , polecam podlać biohumusem za 10 zł w pierwszym lepszym ogrodniczym oczywiście Uniwersalny . I od wujka trzymaj tabelę która będzie twoją najlepszą przyjaciółką w problemach https://www.forum.haszysz.com/picture.php?albumid=218&pictureid=2043

O za***iscie ze ktos zajrzał jeszcze ^^ Oczywiscie za tabelke wielkie dzięx bo przyda sie ! Buch za to ..
Co do pH reguluje je na oko wodą z dolomitem bo testery dosc drogie :]
Biohumusem tez podlewam , az raz przelałem :]
Jutro ciepne jakiegoś upa bo wybieram sie do damek , pozdrowionka do tego czasu !
 

SQNi

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
35
Buchów
0
a jak nie polecam kuresta uniwersalnego ma za malo azotu i kompletnie nie działa przynajmniej tak miałem w tamtym roku
jak juz cos to tylko forte spisywał się za***iscie
 
U

Usunięty 13090

Guest
***ałem się trochę z choinki i wejdę w rozmowę. Odnośnie temp. to pamiętam w tamtym roku jak w pierwszy dzień Lowki#2 na out mróz potraktował na początku maja. Pamiętam jak dziś... Również był WW ale nie było to co na in. mimo tego nie szło narzekać. WW na out tylko w auto moim zdaniem, powodzenia.
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Świeta świeta i poświetach ;D Witam i zapraszam dalej ^^

---> 37 Dzień <--- (2-tygodnie indoor , reszta OUT ! )

Tutaj moja KALEKA , która mnie ucieszyła bo zaczyna sie rozwijać i myśle ze dalej pójdzie pełnia życia :-D





I z lotu ptaka idzie ładnie zauważyc róznice miedzy starszymi fotkami kaleki ;)


Nie jest zbyt wysoka w porównaniu do swojej lesbijeczki ;D


No i okaz który rozbawił mnie do łez swoim pełzaniem w góre :O ZDROWY , ma strasznie rubą łodyge i wyszedł grubo poza 10litrową butle osłaniającą .





Dół lisci oklapniety , prawdopodobnie przez gniecenie sie w butli , górne partie sa wporzo ...


== FIM ===
Tak planuje przyciąć górnego topa ;


Będzie to dobre miejsce ?!?

A pokieruje sie tym temacikiem ;
http://www.wiki.haszysz.com/index.php/FIM
Chyba se to nawet drukne xD

=== LST ===
1. Jakimś sznurkiem naginać ? Kabelek będzie dobry (nie gruby) ?
2. Naginąć w przeciwna strone światła ??

No to narazie wszystko , stan ogólny jest stały !

Mniej , wiecej co 4-5 dni podlewam biohumskiem , co trzecie podlanie woda z dolomitem .
Temperatura coraz wyższa , coraz lepiej słoneczko swieci , coraz wiecej ***anych slimaków sie tam kreci ....

Porady i wskazówki mile widzane !
Buchy dobrze rozdawane !
Opie**** i pochwały na klate przyjmowane ;D

:spalony:

 
D

delete

Guest
na ślimaki bros zastosuj, kilogram po 25 zł leci więc opłacalny to zakup, a ślimaki szans nie mają, stosowałem brosa na uprawie u sibie w ogrodzie, i ślimaków zero, tylko skorupki. raz zauważyłem idącą armie w strone rośliny, gdy weszły na granulki brosa, chciały zawrócić, nie udało im się to, po kilkunastu minutach leżą trupy

Powodzenia!
 
G

Gość

Guest
nie wiem czy dobrze mowie ale nie podlewaj narazie (tylko jak naprawde sucho) daj puscic im korzenie glebiej. wroze ci dobry plon bo juz sa spore :)
 
D

delete

Guest
Dobrego plonu i tak nie bedzie bo WW nie dochodzi w PL cos tam z niej wyjdzie ale napewno nie tyle co moze ona dac od siebie w pelni Podlewaj woda z biohumusem i jak masz to podsypuj dolomit co jakis czas pod krzaki wtedy ph zawsze bedzie dobre
Powodzenia:)
 

Smoger

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
30
Buchów
0
Poodpowiadam na twoje pytania . na tym zdjęciu i tak nie widać gdzie chcesz to uciąć , po prostu uwal pod dobrym kątem końcówkę i już . Napewno ci się uda . Sznurkiem może być sznurówka kawałek linki , jeżeli mówisz o kabelku to w głowie mi tylko że jest w środku metalowy a z zewnątrz guma ? Jeżeli gdziekolwiek w nim znajduje się coś metalowego to odradzam , pokaleczysz roślinę , i nie dojdziesz do porządanego efektu . A z tym światłem to przecież słońce wschodzi z jednej strony a zachodzi z drugiej więc nie wiem jak ty chcesz to nagiąć w przeciwną stronę światła :spalony: nagnij tak żeby o godzinie 07:00 14:00 i 22:00 docierały do pomidora promienie słoneczne . <palacz> . Podałem tylko przykładowe godziny mam nadzieję że wiesz co mam na myśli . Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal .

A NA ŚLIMAKI !!! < ---- To szkoda żadnych środków i testów , ja rok temu testowałem , niestety straciłem mniejszą plantację ale najlepszym środkiem jest w odstępie 20 - 30 cm rozsypać proszek do prania , byle jaki . Niestety wada taka że po trzecim dobrym deszczu śladu nie zostanie , pomimo to jest to najlepszy środek i pomimo wszystko wytrzymuje dobre fale wody . to tyle .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół