nasiona marihuany

2x White Widow - Pierwsza uprawa [outdoor 11r]

Wyszukiwarka Forumowa:

Sensimilańczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2011
Postów
145
Buchów
0
łooo gratulacje ta ww wygląda całkiem nieźle a pisalem ze nic z tego nie będzie jednak sie myliłem.:zombi:
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
no chyba żartujesz jeżeli twierdzisż że te topy są w 100 % dojrzałe.

PS. trzymaj ją aż zobaczysz pierwsze oznaki pleśni i ciachaj bo teraz to już jej nie powstrzymasz bo będzie padać. Jakby jeszcze z 2 tygodnie popuchły to by było dobrze, nabrał:)y by sporo na masie oraz mocy

Yes Yes <wodna> Kolega ma racje nie doszło w 100% ale moge powiedzieć ze kilka sampelków na degustacje poszło i ziomki z którymi to konsumowałem byli zachwyceni mocą i imprezą w głowie jaką powoduje te WW bo haj naprawde ekscytujący ! Teraz mi tylko zależy zeby naprała jeszcze ociupinke massy i w tedy kosa :harvest:
Istnieje opcja ze zbiore ponad 100g z samej BURZY ? :smokee: ?
Next up przed sama sciną , a ja kołuje wage ^^ Pozdro
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Masakra po 5 -- 8*C w nocy pizdzi jak sam ch*j ;;] Ale widać panienki daja rade ^^ chyba sie już przystosowały z kwietniowych nocek :p
A temperatura ma sporo do powiedzenia ??
 

Kutaphone

Active member
Rejestracja
Sie 25, 2011
Postów
35
Buchów
0
wyobraź sobie, że spadnie do 0 stopni lub niżej...topy zamarzną, ich wewnętrzna struktura ( składająca się z ok. 75-80% wody ) zostaje rozsadzona przez lód. Potem przychodzi dzień i temp > 0 stopni, czyli topy rozmarzają.:zombi: Spróbuj sobie dopowiedzieć resztę ^^ Powodzenia i pilnuj temperatury bo ma ona teraz kluczowa znaczenie.

Niema co pisać czarnych scenariusZY
Póki co dobrze puchną to jeszcze niech troche napuchną :spalony:
nie ma co Bojler - fachowa porada...
czarny scenariusz został nakreślony po to, żeby go uniknąć...ale może faktycznie lepiej poczekać aż dojdą w grudniu pod śniegiem, będą puchły jak dzikie jak się zmienią w bryłę lodową <ściana>
nie musisz ich ścinać od razu, ja też jeszcze swoje trzymam, po prostu pilnuj temperatur i gdy spadną do zera to koś, bo samym optymizmem ich nie utrzymasz
 
Ostatnia edycja:

Bojler

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
263
Buchów
1
Niema co pisać czarnych scenariusZY
Póki co dobrze puchną to jeszcze niech troche napuchną :spalony:
Ide spać siema;d:zjarany:
 

h4x0r

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2010
Postów
57
Buchów
0
to już nie łodyga tylko patyki heh pozdro dobrego jaranka <palacz>


Peace <peace>
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Sk***ysyny za***ane ! Ostatni ku**a dzień przed kosą odwiedzam krzaczki ... I jakiś sk***iel poobcinał 70% panienek :pl: ***any pościnał najlepsze szczyty k***aaa !! Zostałem z jakimiś boczniakami ;;;;;;;// sk***ysyństwo niech sie ku**s ***anyy udławi !! Tyle pracy na marne tyle serca włożonego a teraz to wszystko ch*j strzelił i jak zostane z dobrą 40-stka palenia to bedzie okej niech go krew zaleje w tym ******m babiloniee ;XX To był nagorszy widok mojego życiaa i najbardziej bolesna ofiara złodziejstwa przez jakiegoś kutafona zapie****onego .................... K***AA !!
Fotki wciepie jak skończe poranny trim , to miała być najlepsza kosa mojego życia a wyjdzie wk***e stresu i nerwów ;< bo jak tu zachować pozytywa w tym ******m złodziejskim kraju ............
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Witam :zjarany:

Dzieki jakiemuś sk***ielowi zostało mi TYLKO (lub AŻ ?) 390g mokrego palenia już po amatorskim trimowaniu :sunny:
Tutaj kilka fotek które miałem zapodać już wczoraj no ale hehehe wiecie przy takiej robocie jak sie nie zaj***ć w akcji to cud ;]

Po kosie . . .




Po trimowaniu <coolpalacz> . . .




Kilka makro :pr: . . .




Przeciętnie zostały mi takie toperki :zjarany:




I pare większych ewementów ...






je**ć złodziejskie mendy ! :pl:
Tylko peace ! <joint>
Fotorelacja dobiegła końca !
Wciepia wynik suszu po curringu :spalony:
 
D

delete

Guest
no pały za***iste szkoda ze tak ci sie zdazyło takie ludziska!!!!!Dobrze ze cos zawsze masz i to nawet sporawo;]buch leci
 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
Napisz tutaj ile ci tego wyszło i wdzięczny bym był za smoke reporecika :D
No aż szkoda mi tej burzy i ciebie ziomek :/
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
98 G suszu z tego co mi zostało :spalony: szkoda ze została tylko 1/3 ...
A smoke report hmmm moze sie pokusze w nabliższym czasie ale to najbardziej za***isty materiał jaki bakałem! <joint>
 

Ahmed92

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
325
Buchów
0
to najbardziej za***isty materiał jaki bakałem! <joint>

To najwidoczniej mało w zyciu spaliłeś ;)
tak pozatym fajnie zalane żywicą planty jak by doszły do końca to by łep rozsadzało a tak to musisz palić niedorobione przez tych ***anych kradziejow :zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół