nasiona marihuany

Kurzy Out 2011

Wyszukiwarka Forumowa:

dawid268

New member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
1
Buchów
0
Za***ista roślinka. Jak to robicie, że na początku wrzesnia juz sa w takiej fazie kwitnienia. moja dopiero ledwo co kwitnie ;/ Juz drugi rok tak sie dzieje. Ziemie ma dobra, pokrzyw troszke jest ;p Wsadzona na poczatku maja spod lampy. juz wtedy miala 40cm. Doradzcie cos ;p Słońca tez ma sporo. Nawozona srednio raz na tydzien
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
A wiesz dokładnie co posadziłeś? Czy to jakiś no name? Poradzić mogę zmianę odmiany:) na jakąś wcześniejszą - nazwa mojej - early special mówi sama za siebie.. Poszukaj na forum a na bank coś znajdziesz.
 
T

TaZz

Guest
Te 2x Early Special - za***iste choinki.
Szczerze zazdroszczę ale i gratuluję. Więcej takich plantów!
powodzenia dalej, zero pleśni zero przypału a na wadze jednostka KG.
Bedę obserwował z zainteresowaniem!
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Dzięki za dobre słowa panowie. Przed chwilą wróciłem ze spota. Podlałem wodą z plantonem i cyknąłem kilka zdjęć dla zainteresowanych.
Tutaj widok całości:


I starym zwyczajem zdjęcia szczytów:
Numero uno:


I duo:


I jeszcze solowe zdjęcie jednego z plantów:


I zbliżenie:

Topy powolutku puchną i nie są za bardzo zbite. Pachną delikatnie i powiem szczerze, że jeszcze nie próbowałem tego tematu...

A tutaj jeszcze taki tam boczny odrost:


Co do ścinki to jeszcze trochę poczekam. Z tą mniejszą myślę, że skończę jeszcze we wrześniu, a tą większą będę trzymał ile wlezie :)
 

YogiMiś

Member
Rejestracja
Maj 11, 2011
Postów
22
Buchów
0
potężne pały! :D chciał bym żeby moje roślinki były już w takiej fazie kwitnienia.. naprawdę szacun ziomek ;) możesz zaglądnąć na moją fotorelke
 
T

TaZz

Guest
przecudne planty !
sesyjka z fleszem mistrzowska;)
powodzenia dalej i super plonu życzę.
 

kapp

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2010
Postów
419
Buchów
0
No kurzak buszek za te krzaczory;)
byle do :harvest::harvest::harvest:
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Harvest zbliża się wielkimi krokami :) Jeszcze nie mam miejsca do suszenia, ale coś rozkminię na dniach. Byłem dzisiaj na spocie i oto foty:

Tutaj mniejsza, której niewiele brakuje i nabrała kolorków:











Myślicie, że jeszcze ją potrzymać? Trichomy mleczne a zaznaczam że chcę mieć raczej lekkie palenie. Wg prognoz pogoda utrzyma się jeszcze jakiś czas. Chyba zetnę ją w weekend.:harvest:

Tutaj nr 2 - tej jeszcze dam trochę czasu:







:smokee:
 
D

delete

Guest
Naprawdę fajny oucik, ładne masz tam drzewka.Z pewnością towaru Ci nie zabraknie w zimie ;) pozdrawiam i życzę 300 z krzaka :)
 

pynczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
67
Buchów
0
Ziomek nie tnij jeszcze bo widac ze napuchna.Trzymaj narazie bo sie oplaci a pogoda nam sprzyja.Powodzenia.:spalony:
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Czas coś napisać. W środę poszła pod nóż mniejsza z sióstr. Pleśń już ją nieźle atakowała i była praktycznie gotowa. Od tamtego czasu wisi sobie do góry kołami i myślę, że jutro będę ją pakował do słoików :)
Tak wygląda dzisiaj:





Na zdjęciach tego za bardzo nie widać ale jest nieźle oszroniona. Co do działania to szczerze nie wiem:) paliłem ją jakieś 2 tygodnie temu po szybkim suszeniu i miałem niezłą satiwkową fazkę. Myśle że teraz jest lepiej.

Druga z sióstr rośnie dalej. W środę dostała ostatnią dawkę plantonu a dzisiaj jeszcze raz ją podlałem i zrobiłem oprysk na pleśń.
Pewnie trochę jej smutno samej ale ze 2 tyg jej jeszcze brakuje na moje oko.
Foto z jednej strony:


I z drugiej (po prawej stronie była druga, co widać po odrostach)


Tak wygląda na górze:


I jeszcze jakiś topiszcz:


Podobno pogoda ma się zepsuć, ale mam nadzieję że da radę jeszcze napuchnąć i pleśń je za badzo nie zje.
POZDRO GROWERZY
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Za***iste choinki, oby spokojnie dotrwały do końca, pozdro!
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Temat z pierwszej damy już suchy i pocięty. Wyszło tego około 200 gram (ważyłem wagą spożywczą więc nie wiem dokładnie). Na chwilę obecną wygląda to mniej więcej tak:



Myślę, że całkiem nieźle jak na jednego planta :D Trochę się zeszło z ogarnięciem tego a paluchy miałem całe w żywicy. Troszkę poskrobałem i proszę:



Całkiem fajna grudka. Za jakiś czas przetestuję moc, to napiszę co i jak. Pozdro<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół