nasiona marihuany

Kurzy Out 2011

Wyszukiwarka Forumowa:

sofcik

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2011
Postów
197
Buchów
0
wydaje mi się że te żyłki to jest wina ph... pociśnij dolomitem może:)
 

Joint Venture

Well-known member
Rejestracja
Paź 31, 2010
Postów
149
Buchów
0
ale konkret stary ludzie na tym forum znają się na rzeczy nie ma bata

pozdro 600
 
D

delete

Guest
ładnie lecisz kolego :) z fartem do konca życze! Postawie buszka ale jeszcze nie moge ;) pozdro.
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Dzięki dzięki:) ale co do tego nalotu na żyłkach to raczej nie pH bo regularnie zapodaję dolomit a poza tym jest to tylko na jednej z dwóch roślin.
Nikt nie spotkał się z czymś takim??
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Może znowu dodam parę zdjęć. Byłem dzisiaj na spopcie i dwie Early coraz ładniej kwitną i rosną raczej bez problemu:) troszkę się powyginały ale w niczym to chyba nie przeszkadza. Ta z prawej po wyprostowaniu ma około 2,4 metra:


Rozrosły się niczego sobie, niedoborów raczej nie wykazują. Podlewam raz na tydzień plantonem K. tutaj boczne odgałęzienie:


Szczycik jednej z nich:


I jeszcze kilka kwiatków:






Niestety znalazłem troszkę pleśni na jednym kwiatku. Pogoda jednak ma sie poprawić i mam nadzieję, że nie rozwinie się dalej.

Snow white x Early special coś się odmieniło i po tym jak jakieś 3 tygodnie temu pokazała 2 jajka które rozwinęły się i obumarły chyba się rozmyśliła i rośnie wzdłuż i w szerz a kwiatków jak nie było tak nie ma - ani nowych męskich ani żeńskich. Tutaj zdjęcie całej:


Ma ponad 2 metry i po zrobionym FIMie boczne odrosty doganiają już główny stożek wzrostu. Zastanawiam się czy rewegetuję czy jej się odmieniło i będzie jednak żeńska:) Na zdjęciu tylko nowe odrosty, ani preflowerów, ani jajek, trzeba czekać:)


Tutaj małe zdjęcie łodygi tak dla odmiany:


A i jeszcze jedno - pozostałe dwie snow x early zostały ścięte przedwcześnie z powodu szalejącej pleśni. Zdjęcia suszu wrzucę w wolnym czasie :)<peace>
 
D

delete

Guest
Krowy ci porosły a nie krzaczki !!!! :spalony:
...w oddali widze chałupe ?
to twoje zabudowania?
pozdr.
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Nie moja to chałupa :) zastanawiałem się czy by jej nie zamazać ale mało widać, właściwie tylko dach i raczej bez przypału
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
hej hej robaczki!
Kilka nowych fotek. Rozkrzaczony snow x early pokazał nowe jajca i został wyrwany. bliźniaczki kwitną bezproblemowo. Daję im plantonK troszkę biohumusa i dolomit. Dwa razy pryskałem miedzianem i nowych ognisk pleśni nie widać.

Tutaj widok całości z jednej strony:


Z drugiej:


I szczyt tej niższej:


Rośliny były wysadzone do jednego kubka i mają identyczne warunki a widać różnicę w kwitnieniu. Niższa ma już spore kwiaty a wyższa ma ich więcej ale są malutkie. Przed niedzielą zrobię kilka zbliżeń aparatem bo dzisiaj byłem zmuszony robić fotki telefonem. Pozdro :spalony:
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
wyśmienicie sie prezentują ciekaw jestem ile ci palenia z tyk plantów wyjdzie suchego hmmm.....jak bedzie kosa to daj znać

fajnie obrastają <lol>
 

kurak

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
82
Buchów
0
Wrzucam jeszcze raz, bo wczorajszy wpis został utracony.
Rośliny pięknie rosną, kwiatów coraz więcej, bla bla bla - nie chce mi się jeszcze raz tego wszystkiego pisać
Zdjęcia:
Tutaj obie panny (zaznaczam, że wyrosły z jednego kubeczka więc pewnie trochę się tłumią nawzajem - może to i dobrze, bo i tak są spore)


I każda z osobna - ta z prawej strony - mniejsza ale bardziej zaawansowana w kwitnieniu


Tutaj jej szczyt:


I jeszcze boczne odrosty:




I druga - pewnie dojdzie dopiero w październiuku:






Włoski w tej większej robią się różowe - ciekawe jak będzie wyglądała pod koniec :) Powstaje na niej mnóstwo nowych kwiatów - widok z góry bocznego odgałęzienia:


Planty dostały wczoraj jeszcze troszkę plantonuK i oprysk z miedzianu. Myślę, że będzie dobrze :D Jakieś typy ile im jeszcze zostało??
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Za***iście to wygląda jak bym patrzył na świerki :)

:smokee:
 

chudyrok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2008
Postów
345
Buchów
0
no chłopie choineczki masz pierwsza klasa ogladaj trichomki i dalej z fartem<lol>
a na scinke chyba z siekierka pójdziesz jak w swieta do lasu<rotfl>:harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół