nasiona marihuany

Oswietlenie led ktore wybrac.

Wyszukiwarka Forumowa:

adill

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2010
Postów
240
Buchów
0
Hej , ze wzgledu na problemy temp itp itd jestem zmuszony kupic panel led, i tutaj rodzi sie pytaniektory wybrac , na growbox maja jeden cxo mnie intersuje czyli LED SpectraBox PRO 600W , chcialbym wiedziec co sadzicie o producencie, ewentual;nie gdzie jeszczemozna kupic Leszy Panel , jesli chodzio kase mam do dyspozycji 7500zl , Warunek jest taki iz chcialbymaby7 panel byl ws stanie wyprodukowac 1kg z grow.

DzwonilemDzisiaj do growbox i Pan bardzo zachecal , przyznalco prawda zeby sie niesugerowac danymi producxenta iz panel zastepuje 2000w ale zapewnial ze jest odpowiednikiem 1200w hps-a , i ze 1kg spokojnie da rade..

Niepowiem..uwierzylemmu , solidnafirma itp .. chyba by zgeby dupy az tak bardzo nierobil no ale..


tutaj np http://www.ledgrowlightsoutlet.com/600-watt-led-grow-lights.html

Jeslioznacie lepszychprducentow niz spectrabox PROSZE DAJCIE ZNAC!! Moga byc inne modele jak np 1000w , niemowie ze nieumiem znalesc bo jesttego duzo aleniewiemjaki producent-sklep jest wiarygodny i bez walka. !

Pozxdrooo dlaLEdowcow hehe
 
Ostatnia edycja:

adill

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2010
Postów
240
Buchów
0
oplacac na pewno mi sie oplaci .. zreszta to juz zdecydowane ze beda ledy600w lub 1000w !!Pytam jedynieco polecacie , sami potem zobaczycie growlog:)

Albo ten spectrabox pro 600w z growbox.pl
albo coa w stylu Penetrator pro series?? z tymze penetrator jest tylko w wersji 345w co mnie troche nie urzadza..

Ostatnio widzialem tez gdzies panelled z mozliwosciakontroli red blue , dwa pokretla regolowane od 1 do 9 hmm :))

No powazniepanowie ipaniecopolecicie , jakiej marki >> Chinskie gowno odpada
 

adill

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2010
Postów
240
Buchów
0
nikt nic niepowie??
moze ktos chociaz wie ile diody maja w tym mazar wat?
 
Ostatnia edycja:

salmen91

Member
Rejestracja
Paź 15, 2010
Postów
24
Buchów
0
Nie odpowiedzą ci bo nikt jeszcze nie prowadził fotorelacji z takim sprzętem.
Jedynie Orion by ci mógł coś podpowiedzieć bo on miał panel led 300w, ale jego podobno zawineli.
 
G

Gość

Guest
a co do tej fotorelacji to coś nie tak musiało być z tymi ledami ( nie te długości fal czy coś) bo z takiej samej ilości wat hps vs led z leda będzie więcej
a takie coś ?
http://www.ledgrowlightsoutlet.com/756w-led-nutrilite-grow.html
do tego możesz wziąć coś za 300 dolarów gratis. jedynie musiał byś się dopytać o koszta wysyłki z USA (koszt transportu, vat, cło ) ale myślę że zmieścił byś się.


edit
koniecznie rób fotorelacje


edit
no własnie ta lampa ma "Full spectrum for the plant from 430nm -730nm" i to mnie dosyć zaciekawiło .
A sklep zajmuje się tylko sprzedażą Led więc sądzę, że muszą mieć dobrej jakości sprzęt :D
a wypowiedzi na temat marki trzeba było by pewnie szukać na jakichś USA forach. Do ceny dolicz cenę transportu + i jak nie masz znajomego w USA to dolicz cenę vat :(
 
Ostatnia edycja:

adill

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2010
Postów
240
Buchów
0
wiem , widzialem do fotrealcje no ale po 1 , gosciu skladal z tasm led , wiec przypuszczam izbyly to tanie ledy 1w .. ja chce kupic mazar spectrabox pro gdzie diody maja po 3w kazda..

najwazn9iejsze sa diody a mazar z tego co wiem madosc solidne te panele.. Ogladalem fotorelacje na icmag do paru gosci z porzadnych ledow zakopionych wyciagalo lekko 09g z wata a nawet paru po 1,4g z wata ,, straszna szkoda ze oriona powineli bo niepowiem chcialem zobaczyc jak to wyjdzie przed zakup0em , aczkolwiek on tez kupil jakis tanszy odpowiendik z chin 300w jak sie niemyle .. a imo najwazniejsze jest aby kupic porzadny panel dobrej marki w ktorym diody zastosowane to nie masowej produkcji 1watowki,,

Chybabede zmuszony kupicx i zrobic fotorelacje samemu hehe

Czemu nie hps hmm aktualnie korzystam z jednego i niejestem zadowolony, co prawda niemam cooltuba no ale

Temperatura- nie wierze ze nawet z cooltube nie bedemial problemow z ogarnieciem heh

Brzeek zasilacza wrrr

Itp its a najwiekszy minus to ze nie walne np 600w hps do boksa 90cmx 45 x 180 , jak zamiertzam zrobic z ledami 600w...
reasumujac ledy sa dobre na male powierzchnie z ktorych chcemy wycisnac jak najwiecej , tak sadze a link od Jimhaley za duzo nie wnosi bo jak Pan poisalk sam zlozyl panel z dupy wsietych tasm ://

Szkoda Oriona ,cry>

UNCODE !! Bardzo fajner paneliki , i cenowo dosc przystepne ;0 chcialbym tylko sprawdzic wypowiedzi natemat tejh marki :// moze ktos sie wypowie czy robil zakupy w tym sklepie?? Ps jak to jest z dlugopscia wal jakie roslinka absorbuje najlepiej chodzi mi te nm , ta ma 430 - 760 co brzmi dosc obiecujaca :)

spectrabox maja chyba jakos 530 640 i 720 nm
 
Ostatnia edycja:

adill

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2010
Postów
240
Buchów
0
no i gwarancja wtym sklepie tezx wydaje sie byc ok 3 lata, ciekawe czy problemow potem nierobia;00
 
G

Gość

Guest
najlepiej było by się z nimi skontaktować .Bo nie sądzę że znajdziesz na forum osobę która by u nich kupowała. Mało kto używa LED a tym bardziej kto się pokusi kupować z USA (najlepiej ja ma się znajomego w USA wtedy jest możliwość pominięcia VAT )
 

adill

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2010
Postów
240
Buchów
0
no wlasnie , niepomyslalem o vat :// mys,lalem ze normalniue paczka itp ehhh

Puty co najlepszy wydajesie byc ten mazar 600w z opcja flowering
http://www.mazar.cz/en/produkt/33-led-spectrabox-pro-600w/?katID=39
^strona producenta...
ten sam jest na growbox ,tyle ze ofcx 1000zl drozej..

no nic zastanowie sie , wydajemi sie ze w raze W - gdyby sie ***al czy cos latwiej o gwarancje bedzie w growbox - aczkolwiek gosciutez gada ze musi zamowic - niema na sklepie
 

tumi

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
124
Buchów
0
G

Gość

Guest
jeżeli masz znajomego w USA :p może ci spakować to i wysłać jako stare/używane itp i będzie bez podatku ^^ a te z mazar stronki to wcale nie taniej policz cena *4 bo euro po 4 złote chyba teraz i wyjdzie drożej niż na growbox
 

Guillermo

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2011
Postów
81
Buchów
0
Info na oficjalnej stronie MAZAR'a:

"Spectrabox uses high efficent angle of 1W Led Lights, in 5 spectra and 3 coloured temperatures,
this structure is the best for photosynthesis."

Jasno wynika, że są to diody 1W - może i są "high efficient" (cóż za lipne tłumaczenie...), ale fakt faktem 1W.
Opisy techniczne są takie same, zarówno dla wersji zwykłej jak i PRO.
Na pierwszy rzut oka, to poza obecnością przełącznika na FLO, modele niczym specjalnym się nie różnią.

Opisy ze strony producenta do wglądu:

http://www.mazar.cz/files/p54-300W-EN_MAZAR.pdf - regular

http://www.mazar.cz/files/p39-300WPRO-EN_MAZAR.pdf - PRO

Ogólnie, brzmi to wszystko - niestety - jak typowy, marketingowy bullshit. :/
Jedyną użyteczną informacją jest pokrycie powierzchni.
Wg producenta 300W powinno wystarczyć na 15 stóp^2 - dla nas to nic innego jak ~1.4m^2.
Idąc tym tropem, powinno wystarczyć do box'a 1.2mx1.2m - ale dobrze wiemy, jak to jest z danymi producenta...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół