nasiona marihuany

Scinanie Suszenie Curing

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
Witam oto małe objaśnionko kiedy najlepiej ścinac swoje maluchy.
29.jpg

umaczenie:
fotka nr.1 trichome przezroczyste-roślina jeszcze nie gotowa do ścinania :?
fotka nr.2 trichome o kolorze mlecznym - lekka faza przyjemna w paleniu :lol:
fotka nr.3 trichome o kolorze brązowo/mętnym -efekt narkotyczny 100%( urywa głowę) :bom:
fotka nr.4 trichome jest to mieszanka mlecznych z brązowymi czyli ideał :D



Ortografia i interpunkcja !
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
Nie czaję tych obrazków, nic się nie dowiedziałem... co może mam trichomy gołym okiem zobaczyć :roll: :?:[/color]



ORTOGRAFIA I INTERPUNKCJA !
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
widać je pod lupą [szkłem powiększającym]
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
SUSZENIE

po tym jak juz rozpoznalismy ze roslinka nadaje sie do sciecia co robimy? scinamynastepna faza jest
-SUSZENIE
nie ma jakiegos okreslonego czasu na suszenie naszych wspanialych wychowanek
czas optymalny wacha sie od tygodnia do dwuch!!!!
najlepiej suszyc w pomieszczeniu zaciemnionym w temperaturze nie przekraczajacej
18-22°c zalecane jest przez pierwsze dwa dni utrzymywac wilgotnosc powietrza 70%
po czym z dnia na dzien zmniejszac wilgotnosc o 5% az dojdzie do 50% co wydawaloby sie byc idealne dla naszych malenstw!! aby rozpoznac czy nasze roslinki sa dobrze ususzone nalezy zlamac jedna galazke
jezeli galazka przy zlamaniu zrobi ( trrak) a nasze topiki beda wilgotne mniej wiecej w 10% to znaczy ze roslinka jest gotowa :) :) nie mozna zapomniec o tym aby nie przesuszyc szczytow!!!!!!!!!!

CURING
jest to metoda przechowywania/ konserwowania naszych szczycikow ktora pomaga w uzyskaniu lepszej jakosci palania -wilgotnosci /zapachu!!!!
- a wiec po ususzeniu naszych maluchow pakujemy je do sloikow najlepiej takich z guma na zakretce przetrzymujemy je w zaciemnoinym pomieszczeniu szawce po czym otwieramy sloik raz lub wiecej razy na ok 45 min/ 1h przez okolo 7-10 dni tutaj tez nie ma jakiejs specialnej techniki !!przy otwieraniu czuje sie zmiany zapachu jak nasze sianko zaczyna sie stawac pelnowartosciowa marihuankana
Nasze ziolko powinno osiagnoc swoj naturalny smak i zapach miedzy 20 a 50tym
dniem curing
ps nie dlugo sie okarze jak to wyjdzie w praktyce mam nadzieje ze te pare zdanek pomoze nam w paleniu wlasnej dobrej mariii
FOTKA SUSZENIE
37.jpg

FOTKA CURING
39.jpg
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół