nasiona marihuany

Warszawa, 11 kwietnia 2011

Wyszukiwarka Forumowa:

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
KONFERENCJA: "PALIĆ TRAWKĘ? CZYLI PRAWO I MEDYCYNA A LEGALIZACJA MARIHUANY.

Konferencja organizowana przez EMSA i ELSA Warszawa ma na celu poruszenie kontrowersyjnego tematu jakim jest legalizacja marihuany. Razem ze specjalistami z dziedziny prawa i medycyny zastanowimy się nad słusznością zmagań organizacji opowiadających się za depenalizacją marihuany.

Prelegenci:
Dr n. med. Karina Steinbarth-Chmielewska – psychiatra, specjalista terapii uzależnień, Instytut Psychiatrii i Neurologii
Dr hab. prof. UW Monika Stanisława Płatek – UW, Zakład Kryminologii
Dr Witold Jerzy Konieczny – UW, Katedra Prawa Finansowego
Mec. Jerzy Majewski - lobbysta działający na rzecz zmian w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii
Jędrzej Sadowski - Inicjatywa Wolne Konopie


Kiedy: 11.04.2011r. (poniedziałek), godz. 13:15-15:00
Gdzie: ul. Lipowa 4, sala 1.4


Przyjdź i nie bój się pytać!

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejsze przybycie.
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
Wybiera się jakiś forumowy ćpun? :D
Jeżeli tak, to może byście to udokumentowali, tylko nie kalkulatorem.
Sporo tęgich głów w jednym miejscu, będzie ciekawie.
 

deathrage

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2008
Postów
109
Buchów
0
Wybieram się, może się uda skminić do tego czasu jakąś kamerę
 

Patrykzgr

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2011
Postów
25
Buchów
0
Też bede... Niestety, mogę coś nakręcić/pocykać jedynie kalkulatorem :p Tudzież zdać jakąś drobną relację.
 
D

delete

Guest
Sporo tęgich głów w jednym miejscu, będzie ciekawie.

Weź loli nie wk***iaj moich oczu. Przedrostki przed nazwiskiem nie czynia z nich "tęgich głów". Prawie każdy poseł ma magistra albo profesora, czy to znaczy że jest mądry ? A co do konferencji i tak chu*a da. :p
 

Samuel

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2008
Postów
371
Buchów
0
A co do konferencji i tak chu*a da.
A teraz przypomnijmy sobie co pan Beria pisał w styczniu :]
ale mimo to powinniśmy się zjednoczyć w działalności prolegalizayjnej i uświadamiać wszystkich wokół czym jest trawa
tak jak nalegam abyś śmielej i pewniej dyskutowali na temat trawy wśród ludzi
Reszta w tym temacie:
https://www.forum.haszysz.com/zmien...huany-haszyszowcy-do-boju-t33619.html?t=33619
 
D

delete

Guest
Nie wyciągaj wyrwanych z kontekstu zdań chłopcze i nie przyrównuj tamtego tematu do tego, tamten był ogólnikowy(praca etapowo, po woli małą łyżką), tu chodzi o konkretne zdarzenie które i tak nie da rezultatu choćby nie wiadomo ile forumowych ćpaków się tym podniecało. Nie o to chodzi że to złe działania ale po prostu to jest jak walka z wiatrakami i wiem że jak zjadą się możnowładni z Wolnych Konopi(Siou, Obara ponoć wolny) to znowu będzie pokazówka a nie wartościowa konferencja. To na tyle panie spostrzegawczy.
 

Samuel

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2008
Postów
371
Buchów
0
Nie wyciągaj wyrwanych z kontekstu zdań chłopcze
Muszę pana zmartwić, panie Beria, nie podchwycę tego napinanego stylu rozmowy i nie będę lekceważąco zwracał się do osoby po 2giej stronie monitora :] A jeśli chodzi o wyciąganie zdań z kontekstu to jednak coś wyciągnę ;)
Mi po prostu ręce opadają kiedy widzę że współplemieńcy z forum wolą wywalić chu*a i nic nie robić niż nawet jednej osobie przetłumaczyć co jest grane.
Mnie również opadają. Wydawało mi się, że takie konferencje z udziałem lekarzy i prawników są organizowane właśnie po to, żeby coś przetłumaczyć i zainteresować tematem "zwykłych" ludzi, ale widocznie źle mi się wydawało.
wiem że jak zjadą się możnowładni z Wolnych Konopi(Siou, Obara ponoć wolny) to znowu będzie pokazówka a nie wartościowa konferencja.
Powiedział nasz Ludowy Komisarz Beria, używając swojej 20levelowej umiejętności "jasnowidzenie" ;)

Może Ci się to wydawać dziwne, ale ja niestety nie wiem co się zdarzy. Na konferencje wybrać się nie mogę, ale chętnie obejrzę jeśli ktoś nagra.

PS. Rozumiem, że przygotowania do Twojej konferencji, lub podobnego działania trwają i mogę się spodziewać wysokiej skuteczności takiej akcji, oraz nieobecności "krzykaczy" podobnych do Obary.

E:
Mi chodziło
Nie no, wszystko fajnie, ale mam pytanie. Załóżmy, że jesteś zwykłym, szarym człekiem, który pali pannę Marię i chce przekonać 2giego zwykłego szaraczka do palenia. Jakich argumentów (poza tymi naukowymi bo naukowców/lekarzy/prawników eliminujemy tak jak mówiłeś) użyjesz aby to zrobić?

E: Lubię to imię, dobrze mi się kojarzy (i jestem z nim w pewnym sensie związany ale to dłuższa historia) może nie jest tak przyjemne jak nazwisko, którego Ty użyłeś, ale jednak ;)
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Mi chodziło o rozmowy między zwykłymi szarymi ludźmi a nie konwersację miczów, profesorów i doktorów z zajaranym tłumem palaczy którzy wiedzą dokładnie o co kaman. :] Dalej myśl że masz rację. W tamtej wypowiedzi chodziło o zwyklaków i wszystki dzieci którzy ukrywają się przed mamą z fifką i bluntem zamiast dobrze argumentować czemu palą i czemu akurat marihuana. Z resztą temat tamten brzmi: "Zmieniajmy Postrzeganie Marihuany" i chodzi o coś w rodzaju akcji ogólnej a nie zjazdu ćpaków do jednego meliny i słuchania profesorów i mega "tęgich głów". Z resztą ch*j tam, nie ma co stękać, lepiej wiesz swoje :D

Maz bucha tylko się nie przejaraj.

E: Czemu masz w nicku żydowskie imię ? nie tam żebym był antysemitą. hahahahaha
 

Patrykzgr

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2011
Postów
25
Buchów
0
No, konferencja rozkręcała się całkiem całkiem..... ;) Oczywiście najlepsze na sam koniec, jak wrócę wieczorem to podzielę się wrażeniami :D
 
D

delete

Guest
E: Czemu masz w nicku żydowskie imię ? nie tam żebym był antysemitą. hahahahaha

beria palancie lap kartke, za trolling, proby obrazania innych uzytkownikow na tle rasowym etc.

michal, piotr, pawel, lukasz, marcin, marek to jakie imiona wg ciebie? mandżurskie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół