nasiona marihuany

Słodka Organiczna Dobroć - Czarodziejska Melasa

Wyszukiwarka Forumowa:

mank

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
143
Buchów
0
Przeczytałem tutaj wszystko i każdy piszę co innego. W końcu jaką tą melasę kupić , ma być byle jaka ale trzcinowa , dawkowanie 1ml/1l wody tak?
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Buraczana też się nadaje - nawet tańsza jest zazwyczaj - byleby była niesiarkowana.
Ja daję 1 łyżeczkę do herbaty na litr wody.
 

REBEL OLSZTYN

Member
Rejestracja
Paź 24, 2014
Postów
9
Buchów
0
raczej....

witam trzcinowa nieprzetwarzana. min bakterie mlekowe potrzebują cukru nie przetwarzanego....
 

Dyonizy

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2016
Postów
242
Buchów
0
Ja właśnie zakupiłem trzcinową w sklepie ze zdrową żywnością. Kosztowała 14,50pln.

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Witajcie. Widzę ostatni post w tym temacie był ponad rok temu lecz muszę odkopać by zadać pytanie nie zakładając nowego tematu.
Wszystkie wpisy jakie znalazłem są na temat melasy trzcinowej lub buraczanej. Chyba wszyscy są zgodni że melasa trzcinowa jest lepsza i to ją stosujemy. Jednakże znalazłem w sklepie zielarskim melase karobową. Jak myślicie nadaje się ona do urozmaicenia diety naszym roślinom?
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Obojętne, chodzi tylko o cukry, wiec nawet syropem klonowym możesz podlewać, zwykłym białym. To pozywka dla organizmów w glebie, dzieki temu sie rozwijają, mnożą i stad te efekty. Fruktoze, glukozę cokolwiek

Edit: Albo aktywator zycia pm od ekodarpolu na bazie melasy, tez fajna opcja, 20zl za litr
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Bardziej chodzi mi o podlewanie melasą w ostatnich dniach życia aby kwiatuszki dostały słodyczy. Normalnie leje nawozy mineralne od canny więc z organizmami w glebie może być problem :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
więc zaprzestaj podawać nawozy 3 tygodnie przed kosą i lej melasę w odpowiednich dawkach co podlanie poprawia smak i zwiększa ilość żywicy polecam bardzo ten specyfik nigdy nie miał miejsca u mnie w ogrodzie ale się skusiłem w 2016 i byłem zdziwiony efektami :)
 

kolezkakolezki

Active member
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
29
Buchów
0
No właśnie a jak rozpoznać kiedy będą te 3 tyg przed kosą po samym kolorze trichomów odstawić nawóz i zacząć melaske z wodą czy jak określić te 3 tyg ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół