nasiona marihuany

Wczorajsze jaranie

Wyszukiwarka Forumowa:

fazownik

Member
Rejestracja
Mar 8, 2006
Postów
10
Buchów
0
Wczoraj z moim ziomkiem postanowilismy sobie zajarac . Gdy spalilismy na balkonie 4 lufki dobrego staffu poszlismy do mnie do pokoju :D Zazucilem jakąś nute , nagle kumpel do mnie gada ze do łazienki musi bo zaraz sie zleje . Pyta sie gdzie jest łazienka :D Ja wziąłem butelke po piciu postawiłem w rogu pokoju i mowie ze tu mam lazienke :D powiedzialem ze jak zkonczy to niech spusci wode i usiadlem sobie przed kompa buahah . Koles stał zpizgany i nie wiedział co zrobic a ja mało ze smiechu nie umarlem :D:D Po jakims czasie ja taki zjarany jak świnia mówie mu ze starzy w kuchni siedzą i zeby sie zachowywał normalnie jak bedzie szedł ( masakre miał w bani na maksa ) :D Kolo patrzy sie na mnie taki zmartwiony i mowi zebym ja pierwszy poszedl a on za mna pujdzie ( ja oczywiscie smiech az mnie brzuch bolal ) chyba z 5 min stał i mowił na głos ( EJ NO POWIEDZ CO JA MAM ZROBIC ???? ) buahahha a ja az plakalem ze smiechu :D:D .. potem juz był Lajcik , nie robilem mu takich akcji :D :queen:
 

Bogien

Banned
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
139
Buchów
0
mogłeś mu wkręcić że w kuchni są kosmici ;d
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
Bogien, taaa.... I zacząłby uciekać jeszcze czy coś :) To już jest chora jazda...
 

blask

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
93
Buchów
0
co to za bajki? ale burdel sie zrobil.. kiedys bogusik pisal ladnie cale referaty a to co podales mozna sobie w du*e wsadzic. starsi userzy powinni porzadek tu zrobic..
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
ale teraz jest teraz a nie kiedyś ,czasy się zmieniają i po co robić porządek w śmietniku?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół