nasiona marihuany

Automatic Jack

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Ja myślę nad AJ x G13Haze
Wracając do tematu to zaczyna wam to po woli kwitnąc?
U mnie jest tak. Z pół automatów to wcześniej zakwitł power skunk, ale jego nie fimowałem może dlatego.


 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Oryginalnego Jacka Herera nie paliłem ale po spróbowaniu tego Automatic Jacka chyba rozumiem dlaczego tak urzeka Jack :D Za***iste, choć jeszcze mu z 3tyg. brakuje :D
 

Joint Venture

Well-known member
Rejestracja
Paź 31, 2010
Postów
149
Buchów
0
Jeżeli twój Jack zaczyna kwitnąć to wiedz, że coś się dzieje....<sex>

 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
a taka za***iście wczesna odmiana miała być, wiedziałem jedno sezonowy hit :D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Mój poważnie już ma ładne topy, powoli puchną, ale wszystko ofkors jeszcze białe. Ja swojego nie trenowałem, w sumie to pozostawiłem na pastwe losu bo mam spota daleko i odwiedzam go raz na kilka tyg. Jest jeden główny szczyt, w sumie to chudy patyk, który na końcu ma gruby szczyt już prawie jak pucha od browca :D Jest pare odrostów, ale wyglądają bardzo mizernie (przez ten brak treningu). Teraz żałuje, że fot nie zrobiłem.

Ze względu na rodzaj bani na pewno to będzie moja jedna z podstawowych odmian na kolejne outy.
 
S

sru

Guest
u mnie już ładnie uformowane topy są - spokojnie dojdą mimo że były skatowane fimem ostrym treningiem połamane powyginane jak pająki

Wracając do tematu to zaczyna wam to po woli kwitnąc?
U mnie jest tak.
u mnie tak było na początku sierpnia, może dawka ripena na początku flow tak je spieła do roboty ;] potem boost, pk, supervit

ogólnie to powinno nazywać się EARLY JACK

a taka za***iście wczesna odmiana miała być, wiedziałem jedno sezonowy hit :D

no właśnie mam nadzieję że za rok też będą sionka dostępne bo odmiana narazie jest za***ista [chociaż miała być af...]
 

pineapple

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
49
Buchów
0
2/4 po harvescie na mlecznych trichomach. fotorelacja na dniach:)
 
G

Gość

Guest
Witam, mam dwa pytania do ludzi którzy już po zbiorach.
1. Kiedy sadziliście
2. Jeśli majce doświadczenie z prawdziwym Hererem to jak to się ma do niego(w działaniu)
Pozdro:spalony:
 

stempol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2009
Postów
107
Buchów
1
tak to wyglądało na początku września:


jak będzie słoneczna pogodna w stawie "świeże" foty, jednak przypuszczalny harvest przewiduje na polowe października, całkiem szybko nabiera na masie, bardzo pazerny na nawozy <peace>
 
S

sub

Guest
czas mija : a nuda ta sama ...

tak btw: wracajac do opisu odmiany : Tym razem opis w org.

=================================================
http://www.femaleseeds.nl/webshop/automatic-jack-p-1618.html

After stabilising jack herer strains in the 1990's Female Seeds came with a pure female Jack Herer in 2002 (Cinnamon).
Now we are offering an autoflowering version of this sativa. The advantages are: sooner maturity; they start flowering at around 4 weeks of age instead of 6 weeks and have a shorter flowering period of around 7 weeks indoors.
These seeds have the beautiful tiger pattern, the Jack Herer is well known for.

She is an allround performer indoors and outdoors in temperate climates and even starts flowering mid july in cold climates and finishes end September in cold climates. Great for outdoors as she produces more flowers than leaves outdoors.

Bud smell is sweet-peppery/cinnamon and the high is exceptional.

====================================================

Tak podsumowując: Rozumiem, że wszystkie sztuki o których mowa w wątku pochodziły z org paczek: od producenta.

I w związku z tym - rzeczywistość się Ni ChÓja za przeproszeniem nie zgadza z opisem.

|znaczy sie inaczej rozumieją AF - bo z drugiej strony... i czeciej... to termin dojscia się chyba zgadza|

Odmiana jest niejednolita jeśli chodzi o termin kwitnienia - | zdjęć mało wiec cholera wi - |

i raczej zachowuje się ... hmm... tak na oko - "nieco" podobnie do innych inkarnacji JH - takich jak np: Cindrella 99 - na oucie | no chyba jednak wcześniejsze jest ?? tak ze 2 -3 tygodnie ??|

zgadza się to: z opisu -> and finishes end September in cold climates | nie jest podana : szerokość geograficzna - A być powinna... bo co w Suwałkach zimniej np: zimny klimat - polski biegun zimna... ha..|

W tłumaczeniu jest : Outdoor odmiana zacznie kwitnąć w lipcu a skonczy we wrześniu nawet w bardzo zimnym klimacie

w org: finishes end September in cold climates

Kończy pod koniec września w zimnym klimacie.. hmm... Tak jak i cześć sztuk northern lights np? | znaczy się jak niektóre wczesne bardzo feno : - z NL |

Czyli to hasło: Now we are offering an autoflowering version of this sativa - jest tylko po to aby więcej ludzi kupiło - bo - odmiany AF są popularne jak diabli - Albo.. cholercia - AF oznacza coś zupełnie innego ... w zależności od tego kto - używa tego sformułowania?

Odmiana jest 100% - normalną konopią - rośliną krótkiego dnia:
i jej zachowanie pasuje do tego ?

http://wiki.haszysz.com/index.php/Indukcja_fotoperiodyczna
http://wiki.haszysz.com/index.php/Fotoperiodyzm

znaczy się takich wykresików:
550.jpg


opis: po polsku - post nr:1|

=================================================
Po stabilizacji Jacka Herer'a w latach '90 Female Seeds wypusciło na rynek czystego żeńskiego Jacka w 2002 roku, nazywając go Cinnamon. W chwili obecnej seedbank oferuje automatyczną wersje tej niesamowitej sativy. Głównymi cechami tej odmiany jest szybkie dojrzewanie i obrodzenie cennymi kwiatami.
Odmiana zaczyna kwitnąć po około 4 tygodniach indoor a jej czas kwitnienia wynosi 7 tygodni.
Outdoor odmiana zacznie kwitnąć w lipcu a skonczy we wrześniu nawet w bardzo zimnym klimacie. Świetna odmiana outdoor ponieważ wyprodukuje więcej topów niż liści. Kolejną ważną cechą jest to że odmiana nie posiada w swojej genetyce genów ruderalis!
======================================================

Skończy we wrześniu - Ktoś już ścinał?

Właśnie jak sie ma jej termin kończenia w zależności od szerokości geograficznej wiec: naturalnego fotoperiodu: -
Kiedy kończy np: na szerokości 45 : zamiast np: na 52 -
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
na sz.51 zaczął kwitnąć ok 19 śierpnia , a koniec ... no przynajmniej 3-4 tyg.
 

stempol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2009
Postów
107
Buchów
1
sub miałem tylko jedna roślinę tego jacka, i po niej mogę cie zapewnić ze nie dojdzie do końca września ja obstawiam polowa października, nie mam świeżych fotek ale gdy będę następnym razem obiecuje zamieścić... na pewno niema typowych cech AF ale jak dojdzie u nasz w 100% to jest to naprawdę świetnie rosnąca i wyglądająca roślina pod polskie niebo, co do mocy to nie miałem na razie okazji spróbować, i myślę ze nie spróbuję dopóki nie będzie gotowa do zbiorów...:)<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół