nasiona marihuany

Automatic Jack

Wyszukiwarka Forumowa:

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Przeciez producent nawet podał że odmiana wysadzona w maju zacznie kwitnąć w lipcu i dojdzie we wrzesniu.
Gdyby nie miala przyspieszonego kwitnienia to pewnie zakwitlaby pod koniec września
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Przeciez producent nawet podał że odmiana wysadzona w maju zacznie kwitnąć w lipcu i dojdzie we wrzesniu.
Gdyby nie miala przyspieszonego kwitnienia to pewnie zakwitlaby pod koniec września

w takim razie jest to ch*j nie odmiana automatyczna, tylko zakwita przy innym fotoperiodzie...
 

pineapple

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
49
Buchów
0
Noooo! Wreszcie cos sie zaczyna powoli w temacie ruszac. Wrocilem dzis ze spaceru i pojawiaja sie pierwsze biale wloski. Nie slyszalem zeby jakies odmiany procz automatow juz kwitly takze z ta nazwa ,,automatic jack" to faktycznie mocno na wyrost ale cos w tym jest.
 
S

sru

Guest
Przeciez producent nawet podał że odmiana wysadzona w maju zacznie kwitnąć w lipcu i dojdzie we wrzesniu.
Gdyby nie miala przyspieszonego kwitnienia to pewnie zakwitlaby pod koniec września
tylko że u Ciebie w sklepie było to w dziale autoflowering i tym głównie się kierowałem. ja to posadziłem na łące gdzie mam zasłonę do max 1-1,2m a one po supercropingu z gdzieś 15toma szczytami dobijają mi już do granicy widoczności ;]
dobrze że są w wiadrach to mogę narazie wkopać a potem ewentualnie przenieść

u mnie brak oznak kwitnięcia
 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Noooo! Wreszcie cos sie zaczyna powoli w temacie ruszac. Wrocilem dzis ze spaceru i pojawiaja sie pierwsze biale wloski. Nie slyszalem zeby jakies odmiany procz automatow juz kwitly takze z ta nazwa ,,automatic jack" to faktycznie mocno na wyrost ale cos w tym jest.

Pokazł ci sie pierwszy włosek?? Fajnie mi tez sie pokazał pierwszy włosek na wielu odmianach... A moze jednak tworzą Ci sie pierwsze topy i z reka na sercu mozesz przyznac ze juz Ci kwitna. Więc jak bys mógł jeszcze raz napisac jak wygląda sytuacja z Twoimi krzaczkami. kur***ko mnie to Ciekawi do k***y nędzy.

STU:

ja to posadziłem na łące gdzie mam zasłonę do max 1-1,2m a one po supercropingu z gdzieś 15toma szczytami dobijają mi już do granicy widoczności
dobrze że są w wiadrach to mogę narazie wkopać a potem ewentualnie przenieść

u mnie brak oznak kwitnięcia

NO to ku**a bierz łopate i zapie****aj na inna miejscówke wy*** te wiadra i w sadz krzaki do ziemi a bedziesz miał zdecydowanie wiekszy plon niz bys miał.Chłopino jeszcze dobre 3 miechy uprawy tego czegoś przed toba sam widzisz jak to zapie****a.Chyba ze masz wyobraznie tak jak ten rusek z forum no wiesz naginanie na chama siatki itp... To je poprostu potrenuj sam sie potrenujesz heh.
je**c sarny!!!
 
S

sru

Guest
NO to ku**a bierz łopate i zapie****aj na inna miejscówke wy*** te wiadra i w sadz krzaki do ziemi a bedziesz miał zdecydowanie wiekszy plon niz bys miał.Chłopino jeszcze dobre 3 miechy uprawy tego czegoś przed toba sam widzisz jak to zapie****a.Chyba ze masz wyobraznie tak jak ten rusek z forum no wiesz naginanie na chama siatki itp... To je poprostu potrenuj sam sie potrenujesz heh.
je**c sarny!!!

ŁO ku**a już biegnę! Ino te wiadra wypie****ić w las czy w krzak chłopino? A rusków się nie słucham bo to szczwane bestyje są co nas pod smoleńskiem na mgłę nadziali! Znaczy się na brzozę!

Łapcie fotki:
To jest tak - są 3 wiadra - wszystkie miały topping potem jeden lst dwa supercroopa. te co miały supercroopa są przyczepione do tej od lst - na drugim zdjęciu naginane łodygi tworzą kształt >
razem tworzą piękny las topów

 

pineapple

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
49
Buchów
0
Oooo piekne masz te Jacki. Moje troszke mniejsze... Z tym kwitnieniem to jest tak ze pokazały calyxy (czy jakos tak to szło)... w kazdym badz razie chodzi o preflowery. Pojedyncze włoski na koncach szczytów. Osobiście jestem zadowolony z tej odmiany. Prosta w uprawie. Jedyne co mnie martwi to fakt, że z myślą o automacie w***ałem planty do doniczek 6l... One mają grubo ponad 120cm a rosną w 6l doniczkach... Nie wiem czy kopac doły i narażać na stres czy zostawić tak jak jest??? Ogolnie wygląda to tak że każdy plant po LST ma 8-10 szczytow. Jak tylko zajdzie potrzeba "spaceru" to zabiore aparat i wrzuce pare fotek.

DO 10xwiadro Z ręką na sercu mogę przyznać że formowania topów NIE widze.
 
Ostatnia edycja:

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
czyli to nie jest odmiana Af, w takim razie powinno sie to nazywać Early Jack albo Early Cinamon, chwyt marketingowy żeby ludzie sie ponapalali i kupili, wróże sezonowy hit nic wiecej.
 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Radze Wam jak najszybciej wysadzic je z doniczek do ziemi, Niestety przez pierwszy tydzien chu*a wam urosna bo beda zestresowane,ba mozliwe nawet ze roslinki wam ocipieja i zaczą kwitnąc ale raczej jest to mało prawdopodobne.
STU ja na Twoim miejscu wkopał bym je do ziemi i ponaginał bym k***y do samej ziemi za pomoca drutów i ***noł bym nad nimi siatke oczywiscie przeorał bym pole przed tym zabiegiem tak zeby chwasty w zaden sposób nie dały rade zagłuszyc kur*w. Tylko ze jest to bardzo przypałowe rozwiazanie jak uwazasz...
Pamietajta ze jest to sativa na bazie cinamona = długie kwitnienie. Ja pie***le tak bardzo liczyłem ze se zapale pod koniec wakacji, no i sie ku**a przeliczyłem.
Dobra ch*j tam ide na 6 wiadro blu mistic,nic tu po mnie spie****am z tego zadupia.
 
G

Gość

Guest
czyli to nie jest odmiana Af, w takim razie powinno sie to nazywać Early Jack albo Early Cinamon, chwyt marketingowy żeby ludzie sie ponapalali i kupili, wróże sezonowy hit nic wiecej.
Jeśli będzie na tyle wczesny że będzie dawał sobie radę w naszym klimacie i odda niezwykłość herera to będzie raczej jednym z ważniejszych gatunków na północnym outdorze.
 
S

sru

Guest
STU ja na Twoim miejscu wkopał bym je do ziemi i ponaginał bym k***y do samej ziemi za pomoca drutów i ***noł bym nad nimi siatke
tak planuję ale bez siatki samo wkopanie wiader + lst linkami do roślin a jak będą nadal zapierdzielać to przeniosę je gdzieś w lepsze miejsce;]

Jeśli będzie na tyle wczesny że będzie dawał sobie radę w naszym klimacie i odda niezwykłość herera to będzie raczej jednym z ważniejszych gatunków na północnym outdorze.

jeśli tylko dojdzie ;] jeszcze ta cena 15zł za femi
 
S

sru

Guest
i jak kwitnie komuś to nasze cudo? dzisiaj oficjalnie połowa lipca hehe więc wg. FS na dniach powinno się zacząć...
 

pineapple

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
49
Buchów
0
Wracam ze spaceru i powiem tak... Wydaje mi sie ze sie zaczyna!!! Coraz wiecej bialych wloskow a co najwazniejsze po szczytach widac delikatne zmiany, takze polowa lipca i chyba FS mialo racje. Mysle ze tydzien slonca i oficjalnie bedziemy na flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół