nasiona marihuany

Automatic Jack

Wyszukiwarka Forumowa:
H

HCT

Guest
Można go klonować jeśli to nie jest prawdziwy automat ? Czytałem gdzieś, że ktoś robił klony ale nie moge znaleźć teraz.
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
ma ktoś auto jack'a w tym sezonie na out'cie?
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Pewnie niewielu, FS wycofała je z handlu i zostało niewiele po sklepach.
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
czemu wycofali? w celu dalszej stabilizacji? mam jednego na spocie i dopiero zczyna kwitnąć, myślałem że wcześniej wystartuje:joker:
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Było napisane, że właśnie dlatego, że nie były AF :sunny: Po mojemu to on się już nie pojawi.


Dopiero teraz kwitnie ? No to nieźle :D Ale zdarzało się to, jak przejrzysz temat to będziesz wiedział. Mi zaczął kwitnąć na początku lipca, a w połowie września go kosiłem.

Zostały mi jeszcze 4 pestki, trzeba by wyselekcjonować wczesno kwitnącego (o ile trafie :D) i se pestki zrobić bo generalnie fajne ziółko :)
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
ciekaw jestem mocy tego sk***ysyna:bongo4:
w sumie jeszcze mógłym go skrzyżować z jakimś af'em:D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Też o tym myślałem, ale h*j wie czy to ma w sobie jakieś geny ruderalis i ponowne skrzyżowanie z automatem da jakieś rośliny AF czy nie. Jak nie, to według mnie bez sensu i bym go nie kundlił automatem bo moc i działanie ma kozackie.
 
Ostatnia edycja:
F

foster

Guest
Ja w tym roku mam posadzone 2 auto jacki .Preflowery pokazały około 20 sierpnia.Wczoraj byłem na spocie zrobiłem tylko jedno zdjęcie szczytu i bateria w aparacie siadła.Jak myślicie zdąży dojść?

displayimage.php
 

Pralka

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2011
Postów
46
Buchów
0
do końca dojść raczej nie zdąży ale na pewno będziesz miał co palić
będzie trochę niedojrzała, inny haj niż po dojrzałej co nie oznacza że gorszy :)
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
co by się nie działo musi dojść:smokee: oprysk na pleśń i czekamy. W zeszłym sezonie była tak dobra pogoda że nawet pod koniec października kosiłem planta i zero pleśni bez oprysku więc liczę że teraz też nie będzie najgorzej:bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół