nasiona marihuany

Automatic Jack

Wyszukiwarka Forumowa:

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Po stabilizacji Jacka Herer'a w latach '90 Female Seeds wypusciło na rynek czystego żeńskiego Jacka w 2002 roku, nazywając go Cinnamon. W chwili obecnej seedbank oferuje automatyczną wersje tej niesamowitej sativy. Głównymi cechami tej odmiany jest szybkie dojrzewanie i obrodzenie cennymi kwiatami.
Odmiana zaczyna kwitnąć po około 4 tygodniach indoor a jej czas kwitnienia wynosi 7 tygodni.
Outdoor odmiana zacznie kwitnąć w lipcu a skonczy we wrześniu nawet w bardzo zimnym klimacie. Świetna odmiana outdoor ponieważ wyprodukuje więcej topów niż liści. Kolejną ważną cechą jest to że odmiana nie posiada w swojej genetyce genów ruderalis!


Jakie sa wasze opinie na jej temat??
 

Key

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2008
Postów
599
Buchów
2
Nie ma genów Ruderalis, nie ma autozakwitania. Moim skromnym zdaniem oczywiście. Chyba, że to wytwór inżynierii genetycznej, wprowadzenie genów odpowiedzialnych za AF na plazmidzie :D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ja bardziej sądzę, że Quakemind namieszał troche na temat tej odmiany. Twierdzi, że ma informacje jakoby Automatik Jack nie miał genów Ruderalis i był tylko wczesną selekcją Jacka Herera. Ale nie ma przecież takiej selekcji która ze zwykłego krzaka robi krzaka z autozakwitaniem :sunny: A to sugeruje nazwa odmiany - automatik. Poza tym na stronie Female Seeds nie ma nic na temat tego, że nie ma tam Ruderalisa. Więc bardziej uważam, że jest to chwyt marketingowy, iż brak tam genów Ruderalis przez co krzak jest niby lepszy od zwykłego automata i kupta ludzie, a poczujecie moc Jacka w automacie !!! :lol:

Jeśli nazywa się "automatik" to musi zakwitnąć po tych 4tyg. przy np. 18/6, inaczej posypią się reklamacje do Female Seeds :)
 
Ostatnia edycja:

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Nie ma genów Ruderalis, nie ma autozakwitania. Moim skromnym zdaniem oczywiście. Chyba, że to wytwór inżynierii genetycznej, wprowadzenie genów odpowiedzialnych za AF na plazmidzie :D

Mylisz sie, jest odmiana o nazwie Mighty Mite która posiada AF ale nie jest ruderalisem. Jest to jakaś Indica z rejonu himalajów która sama w sobie kwitnie półautomatycznie, może FS znaleźli jakieś za***iste geny Af nie wywodzące się z ruderalisów. Albo moze to po prostu modyfikacje genetyczne, w dobie inżynierii genetycznej dużo rzeczy jest możliwe. Co nie wyklucza tego ze moze to byc chwyt marketingowy, fajnie by było jak by ktos to na oucie wypróbował, osobiście bym ja kupił w tym sezonie gdyby nie to ze juz dawno zakupiłem pestki na outa i nie mam gdzie jej upchać
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Mylisz sie, jest odmiana o nazwie Mighty Mite która posiada AF ale nie jest ruderalisem. Jest to jakaś Indica z rejonu himalajów która sama w sobie kwitnie półautomatycznie, może FS znaleźli jakieś za***iste geny Af nie wywodzące się z ruderalisów.

Mylisz się :sunny: Mighty Mite to Himalaya x Ruderalis koleżko :) Zarówno ta od West Coast Seed Company jak i od Mighty Mite Seed Company.

A Female Seeds albo Quakemind przygrali po prostu w hu*a :sunny:
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Mylisz się :sunny: Mighty Mite to Himalaya x Ruderalis koleżko :) Zarówno ta od West Coast Seed Company jak i od Mighty Mite Seed Company.

A Female Seeds albo Quakemind przygrali po prostu w hu*a :sunny:

w takim razie zwracam honor, stwierdziłem tak bo na opisie od Lipasa, pisze tam ze ona nie ma genów ruderalis
 
G

Gość

Guest
Ja bardziej sądzę, że Quakemind namieszał troche na temat tej odmiany. Twierdzi, że ma informacje jakoby Automatik Jack nie miał genów Ruderalis i był tylko wczesną selekcją Jacka Herera. Ale nie ma przecież takiej selekcji która ze zwykłego krzaka robi krzaka z autozakwitaniem :sunny: A to sugeruje nazwa odmiany - automatik. Poza tym na stronie Female Seeds nie ma nic na temat tego, że nie ma tam Ruderalisa. Więc bardziej uważam, że jest to chwyt marketingowy, iż brak tam genów Ruderalis przez co krzak jest niby lepszy od zwykłego automata i kupta ludzie, a poczujecie moc Jacka w automacie !!! :lol:

Jeśli nazywa się "automatik" to musi zakwitnąć po tych 4tyg. przy np. 18/6, inaczej posypią się reklamacje do Female Seeds :)

ale quakemaind tego nie wymyślił tylko na stronie FMS tak pisze
 

pineapple

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
49
Buchów
0
Na stronie FS jest rowniez informacja ze rekomenduja te pestki na out w krajach klimatu umiarkowanego ze wzgledu na mniejsza ilosc ,,lisci w topach" Ja tam kupilem bo lubie eksperymenty takze we wrzesniu napisze co to z tego wyszlo. Aaaa co do autofloweringu... no coz ,,automatic jack" w dodatku pisza o mozliwosci NIE przelaczania na 12/12 aczkolwiek jako wskazowke podaja ze po przelaczeniu topki maja mniej lisci. osobiscie uwazam ze jezeli cos ma byc gotowe do wrzesnia na oucie to nie ma opcji zeby to nie byl automat. pamietam rowniez pestki superautoflowering takze inzynieria genetyczna idzie do przodu pozyjemy zobaczymy...ja tam FS wierze i czuje ze bedzie GRUBO!!!
 
G

Gość

Guest
osobiscie uwazam ze jezeli cos ma byc gotowe do wrzesnia na oucie to nie ma opcji zeby to nie byl automat

Weź nie pie**ol głupot! tylko poczytaj, a najlepiej pooglądaj fotorelacje to zobaczysz, że jest wiele odmian które pod polskim słoneczkiem są gotowe we wrześniu.
 

pineapple

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
49
Buchów
0
A ty sie naucz czytac!! ,, do wrzesnia" oznacza do 1 wrzesnia...
 
S

sub

Guest
pineapple napisał:
takze inzynieria genetyczna idzie do przodu pozyjemy zobaczymy...

67.jpg


clear.gif



68.jpg
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
I ma ktos tego jacka na oucie, lub planuje w najbliższym czasie??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół