nasiona marihuany

Mój pierwszy outdoor 51x rudealis skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

ts1

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2011
Postów
43
Buchów
0
to będzie mój pierwszy outdoor, miejscówke mamy w lesie daleko od ludzi, byliśmy dzisiaj ją szykować zrobiłem kilka zdjęć:

dojście na miejsce:






na miejscu:




po przekopaniu:







używamy takiej ziemi, ph 6-7, 10 łyżeczek dolomitu na 1l, 10l ziemi na roślinke:




teraz trochę zdjęć z kiełkowania, pierw dałem nasiona do wody na 6 godzin, później na chusteczki i jak wykiełkują to do kubków z ziemią, po 24 godzinach wykiełkowało 47 z 51 nasion z czego 41 nadawało się do przesadzenia do ziemi







kiedy zacząć je nawozić i ile? będe używać biohumusa do roślin zielonych
 
D

delete

Guest
kiedy zacząć je nawozić i ile? będe używać biohumusa do roślin zielonych

Narazie wrzuć do doniczek te co wykiełkowały, i jak wyskoczą z ziemii to wystawiaj je w dzień na słońce a wieczorami chowaj . . . Z biohumusem wstrzymaj się przynajmniej do 10-12 dni po wyskoczeniu z ziemii, i go rozcieńczaj na początku z wodą. Chociaż i tak go nie przelejesz . . . Trzymaj się i powodzenia ! <peace>
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Narazie wrzuć do doniczek te co wykiełkowały
51 doniczek? Trochę dużo. Wystarczą ci plastikowe kubeczki, trochę się rozrosną i wyrzucisz na spota :D 51 krzaków to dużo jak na pierwszy raz :crazy: Albo nie napisałeś, albo ja się nie mogę doczytać, to są femi czy reg?
 
D

delete

Guest
51 doniczek? Trochę dużo. Wystarczą ci plastikowe kubeczki, trochę się rozrosną i wyrzucisz na spota :D 51 krzaków to dużo jak na pierwszy raz :crazy: Albo nie napisałeś, albo ja się nie mogę doczytać, to są femi czy reg?

Ja bym jeszcze nie ryzykował, w kubeczkach potrzymać może je max tydzień, bo później będzie mało miejsca na korzenie, a jak je wsadzi do ziemii teraz to może wiele stracić, mimo to że to jest bardzo silna to na sadzenie do ziemii jest zdecydowanie za wcześnie. . .
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Chodziło mi właśnie o potrzymanie ich tydzień (od wybicia) w domu, w tych kubeczkach i dopiero na spota. Mógłby potrzymać trochę dłużej bo za wcześnie wg. mnie zaczął, chyba że mieszka w cieplejszym klimacie bo u mnie wcale nie jest tak ciepło :(
 
D

delete

Guest
Chodziło mi właśnie o potrzymanie ich tydzień (od wybicia) w domu, w tych kubeczkach i dopiero na spota. Mógłby potrzymać trochę dłużej bo za wcześnie wg. mnie zaczął, chyba że mieszka w cieplejszym klimacie bo u mnie wcale nie jest tak ciepło :(

Za wcześnie? Chyba co najmniej o miesiąc, nie ma co ryzykować, wsadzanie do ziemii to drugi tydzień maja, a jeszcze pierwszy tydzień kwietnia dobrze się nie zaczął. Jedynie co teraz może zrobić, to wsadzić wszystko do doniczek, wystawiać w dzień, chować na noc i modlić się o dobrą pogodę. . .
 
D

delete

Guest
A w wapno jesteś uzbrojony? Przecież to iglasty las.

używamy takiej ziemi, ph 6-7, 10 łyżeczek dolomitu na 1l, 10l ziemi na roślinkę.
DOLOMIT - Dolomit jest nawozem mineralnym pozyskiwanym z przemiału skały dolomitowej, przydatnym na wszystkie gleby kwaśne o niskiej zawartości magnezu.

Ładny out się zapowiada , jak nie zepsujesz to będziesz baaardzo zadowolony ;) Rudealis Skunk jest dobrą pozycja na outa - zadowalający plon i moc , bardzo lubię tą odmianę wiec będę często zaglądał ;)
Powodzenia
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
wg. mnie trochę mało słońca może tam być, może będziesz musiał przyciąć kilka gałęzi. Poza tym chyba nie doczytałem, ale nie będziesz tego wszystkiego sadził w jednym miejscu tzn. podzielisz to na kilka spotów. Z tym biohumusem to też się wstrzymaj przez pierwsze 2-3 tyg.
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
no własnie

tak jak kolega wyżej uwazam ze ta miejscowka na zdjeciach jest w sumie do dupy, bedziesz mial non stop problem z ph bo widze tam sosny a igly z tych drzew ostro zakwaszaja glebe... pozatym sa wysokie te drzewa i nie wiem czy cos wgl da obcinanie jakich galezi...

mimo wszytsko powodzenia <wodna>
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Z ph to nie eproblem, jedynie bedziesz musiał często dolomit dawac. Za mało będzie tam z tego co widze. Po za tym 51 roslin to nie wiem gdzie zmiescisz. Lepiej poszukaj czegos bardziej nasłonecznionego.
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
hujowa miejscowka, jak zacznie sie zielenic to nie bedzesz mial dostepu do swiatla
 

ts1

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2011
Postów
43
Buchów
0
u mnie rosną same lasy iglaste wiec nie znajde lepszego miejsca, bede sadzic w 2 albo 3 różnych miejscach
mam jeszcze 1 pytanie, przesadziłem to co wykiełkowało do kubków i postawiłem je na parapet, tak to wygląda



słońce mocno tu świeci, trzymać je na parapecie czy lepiej dać w ciemniejsze miejsce?
 

pirat850

New member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
2
Buchów
0
Ja bym na Twoim miejscu na noc szczególnie bo jest jeszcze zimno wymyślił coś z jakimis świetlówkami bo będą się wydłużaly łodygi z braku swiatła i ciepła.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół