nasiona marihuany

Kodeina - Wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
No cóż nie da się zaprzeczyć, że kodeina dziwnie na Ciebie działa... po 300mg powinno Cię dobrze wyczesać..
http://talk.hyperreal.info/kodeina-howto-dla-zielonych-temacie-t25952.html

cóż, jak pisałem - kiedyś czesało.


Stary nie idź w tą stronę - chcesz euforii, spokoju ducha.. lepiej 4AcoDmt 30mg w łóżku i ciemności.
Sudafed to p-efedryna.

nie omieszkam sprawdzić - jednak nie prędko, 4acodmt jest dosyć drogi jak na używkę, staram się na nie nie przeznaczać zbyt dużo. ktoś mi go już kiedyś polecał.

w reakcji utleniania pseudoefedryny otrzymujemy metylokatynon.
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
cóż, jak pisałem - kiedyś czesało.
No coz tolerancja kolego tolerancja. Kodeina jest z tego co wiem najslabszym z opioidow a tolerancja rosnie bardzo szybko. 600mg tez szybko przestaje starczac.
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
wiem co to tolerancja :) zmora każdego ćpuna. kiedy zaczynałem próbować DXM, faza nie podobała mi się, nie wiedziałem co ludzie w tym widzą. potem było fajnie - potem w miarę częstego zażywania (cena) faza stała się jałowa, poprostu ***anie głowy, bez efektu wykręcenia na drugą stronę :D jak na początku, nawet przy wiekszych dawkach. tak więc poprzestałem z tym gównem
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Dexem mozesz podbic kodeine ale o tym poczytaj sobie na hypku.
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
bardziej byłbym skłonny kanabisem. ogólnie dxm uważam za shit, miałem okres max miesiąc kiedy mi się podobało. przestało
 
G

Gość

Guest
za szybko zwiększyłeś dawkę i dlatego tak a tolerka skacze moment, sam popełniłem te same błędy to samo dxm tam to juz wogóle leciałem po maxie :) 900 i jazda ;p
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
DXM pobudza prace enzymu CYP2D6 ktory odpowiada za metabolizowanie kodeiny do morfiny. Natomiast kodeina blokuje ten enzym.
Dlatego dexa nalezy spozyc na godzine-dwie przed kodeina aby wczesniej pobudzic enym CYP2D6. Ulatwi to przerobienie kodeiny do morfiny. Dawkowania dexa dokladnie nie pamietam sprawdz na hypku. Jednak zazycie nawet 450mg przy kodzeniu nie da w pelni efektow dexa. Jest to spowodowane blokowaniem enzymu przez kodeine. Przy 600mg kody i 450 dexa (jedzony w ciagu dluzszego czsu) jest duzo wieksza sedacja ze malym/srednim dzialaniem dxm za to cevy moga byc wieksze.
Przy 150 mg dxm raczej zadnych efektow psychodelicznych nie poczujesz ale kodeine wzmocni.
za szybko zwiększyłeś dawkę i dlatego tak a tolerka skacze moment
Masz racje ale co zrobic jak czujesz niedosyt? Zwieksza sie wtedy dawke. Ogolnie dla mnie gra nie warta swieczki. Najwyzej od czsu do czasu z pomoca benzo,dxm i canabisu i ew. tramka. Wtedy zabawa jest ale mnie do tego juz raczej nie ciagnie.
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
"morfina (ok. 5%-10% dawki) – powstaje poprzez demetylację kodeiny przy udziale izoenzymu CYP2D6. Uważa się, że to ona w głównej mierze odpowiada za działanie przeciwbólowe wywołane przez kodeinę. Stąd osoby, które mają zmniejszoną wydajność tego enzymu, mogą odczuwać słabsze działanie przeciwbólowe"
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Stąd osoby, które mają zmniejszoną wydajność tego enzymu, mogą odczuwać słabsze działanie przeciwbólowe"
I odurzajace...

Serio? #tg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ludvio

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2011
Postów
171
Buchów
0
I odurzajace...

Serio? #tg

You don't say ! ?

Z doświadczeń wiem ,że 150 może bć zza mało chyba ze spozyjesz w ciagu 1 minuty
.Jeżeli po 450 nic nie było to proponuje wdupcyc na PUSTY żołądek 550 mg w krótkim czasie a 30 minut przed zażyciem 1 tabletka zyrtecu lub allertecu.
 

Himen

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2012
Postów
185
Buchów
0
Ja na pierwszy raz zarzuciłem 300mg i było przyjemnie. Na następne kilka razy 150mg było w sam raz na lekką fazkę i poprawę humoru. Ogólnie już się w to przestaję bawić. Zbyt łatwo się w***ać :salut:
 

Master8

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2020
Postów
48
Buchów
0
Nikomu tego nie polecam, ale jak już szaleć to szaleć ;)

Jak ktoś nigdy wcześniej nie jadł kodeiny, to większe szanse na to że ją poczuje będą jeśli 2h przed przyjęciem jej weźmie ok. 40-50 mg hydroksyzyny. ( No ale to chyba każdy wie :joker: )

Hydroksyzyna tylko zepsuje działanie kodeiny (otępienie + senność).

Ja lubię te mixy:
Kodeina + Tramadol IV + Amfetamina IV to dobry miks można do tego dorzucić jeszcze 2 mg klonazepamu.

Doy.bry miks, ale jak już szaleć no to może tradycyjny speedbal, całość dożylnie (kodeina w umiejętny sposób ;) ) PLUS gbl na zwaluszko żeby nie cierpiało serduszko ;) warto też pamiętać o witaminkach, subtelnie podkreślą całokształt :kuch:


Hmm... Kodeina + DXM ; ) moje plany na weekend : ) do tego myslalem nad dorzuceniem 6 muchomorkow i 10 tabletek hydroksyzyny.

Czysty DXM? Czy bromowodorek? Ja z kolei odradzam bromowodorek, strasznie ogranicza popęd płciowy i potem są z tym tylko problemy... Jeśli chodzi o muchomorki to szkoda do nich dorzucać cokolwiek.

Dobrym środkiem na podbicie fazy jest też konopia

Przede wszystkim sativa :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół