nasiona marihuany

Włochy cena

Wyszukiwarka Forumowa:

Obcy

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
56
Buchów
0
Witajcie. Czy ktoś orientuje się jaka jest cena mj lub haszu ( bo słyszałem że z suszem ciężko) we Włoszech. I gdzie można to ewentualnie dostać?
 

Jamalx

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
221
Buchów
0
hehe ziom no masz racje że z mj ciężko ale hasz uulaa jest w ch*j tego no jak u mnie nie ma na gramy tu ci sprzedają na blanty za 20 euro wyjdzie ci około gieta chyba że masz kogoś kto ci da dobrze za 50 sie opłaca brać ładna kość jest . a gdzie ziomuś sypiesz? o dostanie sie nie przejmuj wyjdz do parku po południu napewno nie jeden marokin ci zaoferuje uwierz mi:spalony:
 

Obcy

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
56
Buchów
0
Chodzi o to że jedziemy z kumplami na wycieczkę :smokee: Hmm docelowo mamy jechać w okolice Rzymu ale gdzie będzie nocleg to dokładnie nie wiem, najprawdopodobniej gdzieś w okolicach. Oni tak sami z siebie podchodzą i oferują stuff? :freak:
 

Jamalx

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
221
Buchów
0
ziom jak byłem tu 1 dzień przy***ał typo na rowerze staną ja pytam zioma a ten tu co ku**a bo wiesz ani be ani me po włosku a ziom no jak to co jaranie przywiózł a ja cooo??? a ten typo podchodzi i pyta czy nie chcemy mj haszu a może koksu bo też ma. ja ku**a oczy postawiłem w słup:zombi: ale tak tu jest marokini sie nie pie****ą tylko najpierw patrz co ci daje bo kity żenią . któryś z was coś mówi po włosku?
 

krymic21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2011
Postów
119
Buchów
0
Wtrącam się do tematu też właśnie w maju mam wycieczkę do Włoch szkolną i także będzie to nocleg gdzieś w okolicach Rzymu. Czyli w poszukiwania haszyszu lub marichuany to do parku polecieć a jak nie w parku to gdzie? i taki od takich dziecioków stuff będzie OK? I co lepsze haszysz czy mj nigdy haszyszu nie próbowałem więc nie mam pojęcia... a co do ceny no to 20 euro za gieta no to ok

z góry dzięki ziomki za odp
 

Jamalx

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
221
Buchów
0
ziomki to nie dzieciaki tylko normalni faceci powiem ci ze z haszem jest różnie ogólnie wolę mj bo jak mają to jest naprawdę mocna. parki to najlepsze rozwiązanie a jesli nie to w tak zwanych pakistanach to takie sklepiki i zazwyczaj koło tych sklepików stoją różne osoby ale moim zdaniem park to najlepsze rozwiązanie każdy czarny ma przy sobie coś . mówie wam z tym nie ma problemu bynajmniej w BO pamiętajcie marokini i murzyni oni ku**a zawsze maja z resztą sami zobaczycie
 

krymic21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2011
Postów
119
Buchów
0
Aha rozumiem i jak nie znam włoskiego to co oni podejdą do mnie czy ja będe musiał do nich podejść jak to wygląda? No tak żeby stykło z tym haszem na 1 osobe lub dwie mówisz ze hasz naprawde mocny czyli polecasz?:)) I jak chłopaki wygląda to z przejazdami po granicach jak bym np przypuścmy chciałbym kupić 1 g haszu i przewieźć bezpiecznie do PL do swojego miasta to czy wogóle da rade coś takiego zrobić czy oni wszystkich sprawdzają? jak to wygląda?
 

Obcy

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
56
Buchów
0
Cytuję wypowiedź kolegi "hitchhiker" który poprosił mnie o zacytowanie jego wiadomości ponieważ ona jest za krótko na forum.
"
uważaj na mase kolesi,którzy beda próbowali Cie wyruchac,a uwierz mi takich osob jest wiele,oni z tego żyją,sprzedając paste do butów albo kość,która z góry wyglada normalnie a w środku okazuje sie nie wiem czym,sprasowaną herbatą?Zanim kupisz oceń dobrze co bierzesz albo wypróbuj moją metodę,na mieście nie brakuje palących osób,gdy poczujesz charakterystyczny zapach lub zobaczysz,ze koles wyglada na takiego w temacie podbij i spytaj czy nie miałby czegoś;)
co do ceny -20E to chyba kolesia po***ało żeby dawać za 1!!! normalna cena to 5-7 E,chyba że hasz jest jakis mega uk***iacz(a raz taki miałem z Izraela)wtedy cena za 5g wynosiła 50E."
 

Jamalx

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
221
Buchów
0
heh zazwyczaj popatrzą na ciebie i sam podejdzie i zapyta jeśli usłyszysz słowo fume tak jak teraz to czytasz to powiedz si to zapyta quanto to pokaż mu kase za ile chcesz to ci da ale radził bym powąchać dobrze żeby ci kory z drzewa nie dał bo i takie wałki sie zdarzały. z tym przewozem heh to wiesz nie wiem do końca czy wszystkiech trzepią ale ostatnio jak jechałem do polski to właśnie kupiłem takiego gieta i w austri miałem kontrol ale tylko dokumentów później wiozłem sionka z polski to sprawdzili czy mam vinietę i tyle
 

krymic21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2011
Postów
119
Buchów
0
czaje no ok powinnienem dać sobie rade a co do tego czy haszysz czy mj to jeszcze zobacze a co z tym przewozem do pl to zobacze jeszcze co i jak dzięki chłopaki za odp
 

Jamalx

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
221
Buchów
0
co do ceny -20E to chyba kolesia po***ało żeby dawać za 1!!! normalna cena to 5-7 E,chyba że hasz jest jakis mega uk***iacz(a raz taki miałem z Izraela)wtedy cena za 5g wynosiła 50E."

ziom nie wiem ku**a gdzie ty jesteś ale jak zakupiłem za 20 to był to pasek z 1,5cm o grubości 0,5cm gdy pokazałem ziomkom w polsce to powiedzieli żę z giet jest więc tak napisałem a za 50 tu gdzie jestem bardzo ładną koś dostaniesz ostatnio zawsze zawijamy za 50
 

krymic21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2011
Postów
119
Buchów
0
no to czyli na chęć haszu lub MJ we Włoszech to jedynie do parku czekać spokojnie albo podejść do kolesi koło sklepu jak pisałeś i wtedy jak podejde to co mam im powiedzieć po włosku????
 

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
powiedz tak "Io sono un frocio Ho un buco profondo...si dispone di un grammo di marijuana? :)
 

Jamalx

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
221
Buchów
0
powiedz tak "Io sono un frocio Ho un buco profondo...si dispone di un grammo di marijuana?

oooo ku**a co ty mu piszesz hehe nie no ziom najprostszy sposób to jak powiesz ciao celaj fume?? czytasz ciao to napewno wiesz jak celaj-czelaj no i fume normalnie tylko nie fame ku**a mać hehe hehe ja pierdoel toś mu ziom napisał hehe . no to najprostszy sposób
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół