nasiona marihuany

test na krew - za 4 dni

Wyszukiwarka Forumowa:

Suszontos

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2011
Postów
162
Buchów
0
Jakie kilkaset... Człowieku zaraz powiesz może, że trzeba 999zł zapłacić. Testy na krew to zależy gdzie robione ale do 100zł bez przypału
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,332
Odznaki
13
czy to badanie krwi ma sie odnosci narkotykow czy to ogolne badanie krwi ? na hempe byl chyba jakis plyn ktor oczysz organizm z tego czy moze sam moocz albo krew nie wiemale napewno go tam widzialem
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
NIe rozumiem , sąd/kurator wysyłaja Cie na testy , a ty po badaniu masz za to zabulić??
Pierwsze słysze o takim przypadku , ostatnio sporo sie dowiaduje tutaj ciekawych rzeczy :D

a moze to jakis prywatny kurator?:D
 

Kitty

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2009
Postów
247
Buchów
0
nawet bym nie zrobil tych testow jesli mialbym wykladac hajs ze swojej kieszenie zeby udowodnic kuratorce ze jestem czysty . PO***ALO
 

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
Dokładnie Fragu, mnie też to zdziwiło :D Co za debilem trzeba być żeby się na to w ogóle godzić i do tego płacić :sunny: Jak jest to rozkaz z góry to ta góra za to płaci, a nie Ty. Co za absurdy tu się spotyka nieraz to na prawdę...
 

emgieha

Active member
Rejestracja
Lis 13, 2009
Postów
28
Buchów
0
Mam kuratora społecznego, a że udało mi się przejść wszystkie testy do tej pory, to teraz mam szansę się tego kuratora pozbyć. Jak ten test wyjdzie negatywnie, to idzie pismo do sądu o zdjęcie dozoru, więc już dam te *****e pół bańki i będę miał święty spokój.

Nie wiem czy będzie to test na mocz, czy na krew, wiem tylko, że mam mieć na niego 5 dych. I po cenie próbuję właśnie wywnioskować co będą badać...
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
Mam kuratora społecznego, a że udało mi się przejść wszystkie testy do tej pory, to teraz mam szansę się tego kuratora pozbyć. Jak ten test wyjdzie negatywnie, to idzie pismo do sądu o zdjęcie dozoru, więc już dam te *****e pół bańki i będę miał święty spokój. Nie wiem czy będzie to test na mocz, czy na krew, wiem tylko, że mam mieć na niego 5 dych. I po cenie próbuję właśnie wywnioskować co będą badać...
to nie rozumiem jaki masz problem zadzwonić do szpitala i sie zapytać??
 

Smoger

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
30
Buchów
0
Jak będziesz to mów jak to tam ci wyszło ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół