nasiona marihuany

Od kiedy można siać? jak to jest naprawde?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam,tak siedzę w domku i zastanawiam się jak to jest naprawde z sianiem naszych pociech? żeby normalnie doszły do końca ? kiedy najlepiej już zasadzić? bo mam zamiar 1 kwietnia??

Jeżeli było już otym to sory :p bo mam dylemat?

Dzięki serdecznie za pomoc ! i życze wszystkim udanego outdoor 2011 ! aby wasze planty łamały się pod wpływem ciężaru topków! xD:spalony:
 

ZbijBucha

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2010
Postów
446
Buchów
0
co chwile sa jakies tematy... czekaj do maja, bedzie pewne ze nie bedzie przymrozkow i plon tez bedzie ok. starczy im wega.
 
G

Gość

Guest
hmmm... do maja? :D to w połowie kwietnia już zasieje :D ok dzięki za odp
a zapomniałem a jaki jest już ostatni termin że można zasiać i coś z tego będzie?? bo najlepiej jakbym zasiał i na wakacje było ;>
 

hitchhiker

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2011
Postów
416
Buchów
2
siema!jesteś zbyt leniwy żeby poszukać na forum?-nie jest to jakies specjalnie trudne,masz wszystkie działy pięknie opisane + wyszukiwarka!
ale żeby nie było,że tylko sie wymądrzam,a jestem nowy:p powiem Ci tak,jak chcesz mieć cos na wakacje to wysadź sobie automata in,jak znalazł bedziesz mieć nawet przed wakacjami:p tak jak kolega pisał wyżej,wysadzamy gdy nie ma już przymrozków,miedzy 2połową kwietnia a połową maja,jeśli wysadzisz normalne pestki to najwczesniejsze odmiany dochodza w okolicach połowy września,automat na dworze potrzebuje ok 3 miechów wiec to jest jakaś alternatywa,tyle,żeby mieć jakieś przyzwoite plony musialbyś wysadzić wiecej niż 1 ;) pozdro
 

Visior

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
87
Buchów
0
witam ja mam zamiar wysadzić jakieś 23 planty tego roku chyba ze coś jeszcze dojdzie a na pewno
pierwszy etap to 12 sionek w okolicach 27.03-01.04 wykiełkowac i 20 kwiecień na spot
a teszta to około 1 maj i 20 na spota
 

pasjonatMJ

Well-known member
Rejestracja
Sie 30, 2009
Postów
68
Buchów
0
Zależy od czasu kwitniecia,miesiące zbiorów sa czesto podawane nie na nasz klimat i lepiej doliczyc sobie miesiac.Roslina reaguje na długosc dnia a to ,że wczesniej ja wysiejemy wydłuzy tylko jeje weg. a nie skroci okresu kwitnienia.
Zaleca sie sadzenie po tzw zimnej zosce czyli 15 maja,jest to ostatni czas kiedy moze przyjsc jakis zimny front,o przygrontownych przymrozkach nie ma ju mowy.Zawsze mozna trzymac sadzonke na parapecie czy pod lampa.Pare razy juz słyszałem "dochodzi we wrzesniu" a robił sie pozny pazdziernik i lipa.Jak juz mowili przedmowy automaty to dobre rozwiazanie w klimacie srodkowo europejskim.
 

barti13

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2010
Postów
69
Buchów
0
Siać to sobie możesz w połowie kwietnia, trzymasz roślinki w pomieszczeniu gdzie jest światło słoneczne . . .
A na dwór początek maja...
 

stiffy

Member
Rejestracja
Sty 26, 2009
Postów
22
Buchów
0
Ja zawsze połową kwietnia zaczynałem w domu w doniczkach a później kiedy planty miały ok. 2 tyg - co wypadało na początek maja - wysadzałem je na spota.
W maju jest już na tyle ciepło że roślinki powinny same dać sobie radę, chociaż mogą zdarzyć się anomalie pogodowe i trzeba będzie im troszkę pomóc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół