nasiona marihuany

Kannabia

Wyszukiwarka Forumowa:

YogiMiś

Member
Rejestracja
Maj 11, 2011
Postów
22
Buchów
0
Nie polecam tego seedbanku mam od nich Big Band Femi Auto... miały dorosnąć do 1metra przy czym w rzeczywistości urosły jeden 2m a drugi 180cm więc wyszło całkiem inaczej :/ co to za automat skoro rośnie po dwa metry ?! :zombi: Dla niedowiarków zapraszam do mojej fotorelacji zobaczycie te big bandy https://www.forum.haszysz.com/out-pelen-przygod-2011-t41599.html
 
G

Gość

Guest
Mam te same 2xbig bang (niby auto) na outdoore.
Ladne krzaczki sa po 1m ostro lst mialy robiony.
Kwitna juz 3 tyg.
9tydzien bedzie z koncem pazdziernika mam nadzieje ze pogoda dopisze cos na plesn i dojdzie...
Ale czy ta suka dojdzie?
:zjarany:
 

Cricket

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2011
Postów
94
Buchów
1
jak pachnie ten wasz big band 'af' od kannabi ?? :freak2:
 
G

Gość

Guest
Ja tam o swoim Power skunku af od nich nie mogę złego słowa powiedzieć tylko mogli napisać że to pół automat. Odmianka bezproblemowa wysiana 7.6 zaczęła kwitnąć w połowie sierpnia. A co naj ciekawsze jak na satiwę sporo białych włosków:pr: Tu są fotki.




Pozdro:spalony:
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
A to mój Power Skunk od Kannabi (fem).Chyba nie mogę narzekać pestki z cannabis.fr



 

YogiMiś

Member
Rejestracja
Maj 11, 2011
Postów
22
Buchów
0
napisze Ci jak pachną po curringu bo narazie to tak słodyczą od nich czuć nie mocno ale wyczuwalnie , więcej już nie zamówię tej odmiany.
 
G

Gość

Guest
napisze Ci jak pachną po curringu bo narazie to tak słodyczą od nich czuć nie mocno ale wyczuwalnie , więcej już nie zamówię tej odmiany.
Ja bym ocenił to tak 60-70% słodki lekko ziołowy zapach reszta jakby nadgniłe jabłko, zapach ten był znacznie mocniejszy podczas flo. Lałem sporo melasy więc może dlatego mój ma mocniejszy aromat.
Pozdro:spalony:
 
D

delete

Guest
Cześć :zjarany:

Powiedzcie czy ustawić światło na 12/12 czy 14/10 chodzi mi o to by jak najszybciej doszły rośliny do końca.mam bcn disel semi af od kannabia, dziś mija 43 dzień a one nawet się nie określiły..mam też Wr który już ładnie kwitnie..obecnie świece 20/4 ale już mnie to dobija..jak zmienię światło to na rusku się odbije dosyć mocno pewnie jeśli chodzi o polon..jak to rozegrać,doradźcie.
GrasS.PrOstO szukałem i przeglądałem to i owo..No i jutro przestawiam na 12/12 chyba szybciej będzie kwitnąć niż przy 14/10..Nie kture mają juz po 70 cm prawie,a gdzie tu jeszcze do końca..


Pozdrawiam :spalony:
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Cześć :zjarany:

Powiedzcie czy ustawić światło na 12/12 czy 14/10 chodzi mi o to by jak najszybciej doszły rośliny do końca.mam bcn disel af od kannabia, dziś mija 43 dzień a one nawet się nie określiły..mam też Wr który już ładnie kwitnie..obecnie świece 20/4 ale już mnie to dobija..jak zmienię światło to na rusku się odbije dosyć mocno pewnie jeśli chodzi o polon..jak to rozegrać doradźcie.

Pozdrawiam :spalony:

na ruska jak nabardziej a na bcn przelacz 18/6 optymalnie . ;]
co do kannabi to gnom jest szybki a reszty wlasnie nie wiem poczytaj.
 
G

Gość

Guest
ja mam 14/10 i kwitna wejdz na moja fotorelke i zobacz jak to wyglada :)
ogolnie NIE POLECAM ZADNYCH auto od kannabi. :zjarany:
 

czekoladowy-mis

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2012
Postów
53
Buchów
0
osz ku**a czytajac wasze wypowiedzi widze ze z mojego BCN diesla od nich gowno bedzie ale licze na szczescie !
 
G

Gość

Guest
ja powiem tak. mialem big band auto ale jak juz wszyscy wiedza to nie autokwitnaca roslinka ale w tamtym roku mialem dwa na out i posadzilem na poczatku lipca i w pazdzierniku mialem bardzo wielkie i soczyste szyszki. z wiekszego wyszlo ok 100g suchego a z mniejszego 60g. czyli smialo 100 na 100dni. byla dobra moc. ja polecam na druga ture. z ziarkami nie bylo problemu. ja sie skusze w tym roku na micromachin ale tez posadze w lipcu i na kannabie mozecie sobie biadolic.
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Kannabia wszystko ładnie wyjaśnia na swojej stronce. Mają oni zarówno zwykłe odmiany, odmiany AF ,które są foto obojętne jak i "MAX AUTO" czyli odmiany zawierające w sobie coś z rudealis, ale znacznie mniej niż te standardowe AF. Max auto są dużymi roślinami dającymi duży plon, palenie jest mocniejsze i lepsze niż z AF. Są to po prostu zwykłe odmiany z tym, że dochodzą pod naszym słońcem. Co tu narzekać? Są to nowe odmiany, które u nas dochodzą. Do tego są to bardzo zdrowe rośliny, które pięknie rosną.

Poniżej 2 fotorelki z udziałem mataro w wersji max auto:

https://www.forum.haszysz.com/10x-matar-blue-femi-1x-auto-t39269p12.html
https://www.forum.haszysz.com/mataro-blue-automatica-5x-feminized-t42252p4.html
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół