nasiona marihuany

ile ziemi pod krzaka na out

Wyszukiwarka Forumowa:

k0lek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2006
Postów
54
Buchów
0
Można sprawdzić pH :tongue:

Jeżeli dobrze rośnie kapusta i inne warzywa to tym bardziej konopia będzie dobrze rosła na takiej ziemi :)
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Powinno być ok, ale mimo wszystko lepiej dodać dolomitu.
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
k0lek napisał:
Jeżeli dobrze rośnie kapusta i inne warzywa to tym bardziej konopia będzie dobrze rosła na takiej ziemi

mu to przesadne rosnie... naprawde.

Dzieki za odp chlopaki :flower: przetestuje ziemie i dam znac jak sie sprawuje
 

Ende

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
74
Buchów
0
Ja biore na jedną roślinę 15 litrow +3l piasku + 2l obornika+ 2l ziemi ze spota:) :thumleft: śmierć pałom!!!!!!! :flower:
 
M

Marholt

Guest
YYyooPP : "keramzyt na górę żeby korzeni nie przesuszxyć??"
hmmm ja myslałem ze karamzyt to sie daje na sam spód dołka :thumleft: ale nei wiem moze i na góre mozna :thumright:
 

lestat

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2006
Postów
105
Buchów
2
maciekmarley napisał:
hmmm ja myslałem ze karamzyt to sie daje na sam spód dołka ale nei wiem moze i na góre mozna
A wiesz od czego jest keramzyt ?? :pl:
 
M

Marholt

Guest
lestat napisał:
A wiesz od czego jest keramzyt ??
tak wiem... :sunny:

"Na dno dołków/wiader/worków dobrze jest nasypać troche kamieni lub karamzytu z 5 centymetrow ,zabespiecza to przed przelaniem roślinki i gniciem przez to korzeni." cyctat z Haszysz.com uprawa na zewnatrz :geek: łapserdunio hihihi :farao:
 

franzPL

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2006
Postów
233
Buchów
1
keramzyt powoduje jesli nasypiesz go na gore ze ziemia nie wysycha i korzonki wkorzystaja w 100% ziemie jaka jet w donicy lub na miejscowce
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

delete

Guest
Emka wszystkim mam 15 sionek LR tzn 10 masterów i 5 lr2 i jakies 5 sionek gratisowych
miejscówka za***ista rzeka tylko rośliny chce posiadzic w małym zagajniku i tam jest piasek!! i musze w wiadrach czy 10l. wiadro wystarczy? :jocolor:
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
cent999 napisał:
miejscówka za***ista rzeka tylko rośliny chce posiadzic w małym zagajniku i tam jest piasek!! i musze w wiadrach czy 10l. wiadro wystarczy
ja bym poszukał miejsca gdzie jest ziemia.a 10l doniczka to zdecydowanie zamało pomyśl nawet w in się często większe daje a rosną zdecydowanie krócej
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
oj sorrki nie popatrzyłem co to za odmiana. moim zdaniem powinno wystarczyć.
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
10L. za mało po lr?
Nic sie nie stanie jesli dasz im nawet 20 litrow. Im wiecej ziemi tym lepiej, ale bez przesady bo istnieja pewne granice i roslina w pelni jej nie wykorzysta. Ale wiadomo ze korzenie maja wieksze pole do popisu, przez co roslina rosnie szybciej, za czym idzie to, ze urosnie wieksza, to kolei rowna sie wiekszym plonem. Im wiecej ziemi tym latwiej bedzie utrzymac pozniej odpowiednia wilgotnosc. Oczywiscie radze spulchnic ziemie chociazby styropianem, dodac dolomitu, moze wymieszac z jakims naturalnym nawozem (obornik, sypki biohumus) no i wysypac kamyczkami wierzch doniczki.

cent999 napisał:
i tam jest piasek
Do jakiej glebokosci wystepuje piasek? Jakiej jest on wilgotnosci? Jezeli jest suchy ale tylko wystepuje do glebokosci 50 cm wtedy polecam wykopac dolek. Jesli caly teren jest piaszczysty ale piasek jest ciagle wilgotny takze radze wykopac dolek. Taki w ksztalcie szczescianu o bokach 50 cm. Wtedy potrzebowalbys okolo 12 litrow ziemi. Kiedy korzenie wykorzystalyby objetosc ziemi korzystalyby z jalowego i kiepskiego piachu :p Ale zawsze jakas przestrzen by tam mialy...
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
jak myślicie na Rudelis skunk ile 10 litrów styka nie<wodna>
 

wisienka spalil lolka

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2008
Postów
54
Buchów
0
Mam pytanie, po co wstawiać to w doniczce, nie lepiej do gleby od razu?[out]

Edit Wysek : Jeśli masz spota na podmokłym terenie trzeba w doniczkach bo inaczej korzenie zgniją
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół