nasiona marihuany

ile ziemi pod krzaka na out

Wyszukiwarka Forumowa:

maiako

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2007
Postów
149
Buchów
0
Tylko jak dajecie to kurzy wysuszony {z pryzmy}.Słyszałem od wujka,że świezym można mocno kożenie poparzyć... :queen:
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
dobra ku**a wiem ze to jest dosc stary temat... (przepraszam z góry modow za odswiezenie) ale mam takie jedno pytanie i zadaje je tylko po to zeby sie upenwic.......
czy jezeli posadze rosliny na oucie np w 30L donicach czy czyms to czy moge sie spodziewac plonu okolo 50-70g z rosliny?? (wiem ze to nie zalezy tylko od wielkosci donic ale min tez od tego i to chyba w duzym stopniu)
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
moim zdaniem donice na outa to wielka głupota gdyż outdoorowe rośliny są dużo większe od indoorowych i myśle że korzenie nie były by zadowolone :p
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
no wiem lecz na mojej miejscowie to jest hujowa ziemia na maxa.... ;/ a na dodatek chciałem zrobic troche sionek i łatwiej mi byłoby przeniesc roslinki w (nie planuje donic tylko worki plastikowe takie jak do smieci tylko ze grubsze 30 L) inne miejsce zeby zrobic siona....
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
ja rok temu kopalem dziure pool metra2 szeroka i niecale pool gleboka i mialem krzaki na 190 ... a ziemi dawalem niecale 10L ... i wszystko ladnie roslo
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Plantator Biggy napisał:
kolnika ?


tzn.? bo nie rozumie tego słowa,moze jestem tempy,jesli chodzi ci o krzaka to napisalem wszystko
 

isk

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
376
Buchów
0
DOMNIEMYWAM ŻE CHODZIŁO MU O KLONIKA. :pl:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Pakowanie w donice na out według mnie mija się z celem. W ten sposób ograniczami przestrzeń korzeniom, planty będą dużo mniejsze niżeli wkopane w dołki do ziemi z ogrodniczego. Trzeba będzie latać co 2-3 dni na miejscówke z hektolitrami wody i podlewać (zakładam, że będzie gorące lato).
Ziemia na spocie może być do dupy ale jak wymieszasz ją z ogrodniczą to będzie dobrze.
 

lipasss

Member
Rejestracja
Mar 10, 2006
Postów
10
Buchów
0
jezeli ktos stawia sobie taka doniczke kolo domu to moim zdaniem jest duzo lepiej niz w dolki . wszystkim polecam mix coco + ziemia nie trzeba podlewac co 2 dni nawet jak jest upal bo trzyma wilgoc dobrze. na gore mozna dac jeszcze kerazmyt jako izolacje.
w tym roku sadze w doniczki bo jest mi po prostu z tym wygodniej. ale spoty z dolkami tez beda:D
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
dziwne ze ja w tamtym roku sadzilem i gdy wyrwałem na koniec rosline z ziemi to głownie korzenie rosły w szerz .. a nie w dooł .. maxymalnie 40cm w dool... .. i ogulnie niebylo zbyt wiele tych korzeni a roslinki byly 180/90
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
a jak zasadzę na polu uprawnym na wsi u wujka to taką ziemię tylko przekopać spulchnić jakoś wykopac dołki wrzucić kupną i tyle. a mogę ją dodatkowo wymieszać z keramzytem plus dolomit, perlit i keramzyt na górę żeby korzeni nie przesuszxyć??
 

k0lek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2006
Postów
54
Buchów
0
YYyooPP

Jasne że możesz tak zrobić :thumright:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Co powiedziec o ziemi z ogrodu mojego dziadka? mianowicie uprawia tam kapusty,kukurydze itp. od jakis 20 lat?.. na rok jest kilka razy nawazana zawsze naturalnymi nawozami .. np. kiedys gownami od kur itp. a tak to przewaznie ja przekopuje i z swieza trawa chyba miesza.Mysle ze to bedzie za***ista ziemia,pytalem sie go czy jest kwasna a on caly wyklad " na slasku ogulnie nima -nie kwasnej ziemi ... " ale wyszlo na to ze w kwasnej by nieurosla kapusta itd. wiec tak ja stjuningowal ze niejest kwasna ;p ale chooj wie jakie tam bedzie ph.A co wy otym myslicie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół