nasiona marihuany

Zdrowie na własne życzenie.

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
jakos tak wydaje mi sie ze niepowinnismy z tego rezygnowac i zostawac wegetarianinami

to jest nic tylko bzdura i bajka wyuczona od gazety czy radia ktorej nauczyl sie od dziadka.

"Nothing will benefit human health and increase the chances for survival of life on earth as much as the evolution to a vegetarian diet." —Albert Einstein

Ja od kiedy przestalem jesc mieso, czuje sie duzo, duzo lepiej.
Po ostatnim grillu, na ktorym pozwolilem sobie na mieso i kielbaski, spedzilem w kiblu chyba 3 x 20 min i przez nastepne dwa dni czulem sie zamulony.
Teraz rozumiem, ze moje "ciezkie wstawanie" rano nie bylo spowodowane jaraniem czy piciem browara, ale wlasnie jedzeniem miesa.
Teraz, kiedy moja dieta opiera sie w wiekszosci na surowych warzywach i owocach, kiedy na sniadanie pije litr mieszanki z blendera (salata, jarmuz, kapusta, pomarancza, banan, orzechy, ziarna konopii, daktyle, kokos, mleko kokosowe itd.), kiedy na obiad jem sorowke a na kolacje znowu owoce i warzywa, to moge wypic alko i zajarac, a mimo to wstaje rano rzeski i gotowy do dzialania.

Jezeli kazdy z nas mialby zlapac, zabic, oprawic i przygotowac swoje mieso do zjedzenia, to 95% z nas byloby wegetarianami.

Proste.

yo
 

Adamu

Active member
Rejestracja
Wrz 8, 2012
Postów
39
Buchów
0
jedynie czego nie rozumiem, to ze kaza cos jesc a czegos nie jesc. Ja wpieprzam czipsy, popijam cola, co chwile jem pizze z piwem, nie lubie warzyw a kondycje mam jak noworodek - najwazniejszy jest ruch ;)

zrozumiesz to za kilka lat. Takie żarcie musi sie odbić na Twoim zdrowiu i sorrki ale ruch ci tego nie zatrzyma.
 
K

Kwasimir

Guest
powstał sklep bioslone :) http://sklep.bioslone.pl/pl/

a w nim siemię konopne ;)

Nasiona konopi są bogatym źródłem białka (30% całkowitej masy), z których 65% to globulina, ważna dla syntezy przeciwciał i wzmocnienia układu immunologicznego. Białka w nasionach konopi są lekkostrawne i łatwo przyswajane przez organizm człowieka, zawierają wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów. Dzięki doskonałej kompozycji białka, nasiona konopi są najbardziej popularne wśród sportowców i wegan.

Około 41% zawartości nasion to tłuszcze, zwłaszcza nienasycone kwasy tłuszczowe. Omega 3 i omega-6 są w idealnych proporcjach dla ludzkiego ciała. Oprócz nich nasiona konopi zawierają również kwas omega-9, linolenowy, alfa-linolenowy, a także stearydynowy i gammalinolenowy (GLA, spotykany jedynie w mleku matki i oleju z wiesiołka). Nasiona konopi są także bogate w przeciwutleniacze i minerały, zwłaszcza magnez, wapń, sód i żelazo, a także zawierają mniejsze ilości fosforu, cynku, miedzi i manganu.
 
S

Statysta

Guest
Radziłem mu, iżby siemię konopne w kieszeni nosił i potrochu spożywał. To tak ci się do tego przyzwyczaił, że teraz coraz to ziarno wyjmie, wrzuci do gęby, rozgryzie, miazgę zje, a łuskwinę wyplunie. W nocy, jak się obudzi, także to czyni. Od tej pory tak mu się dowcip zaostrzył, że i najbliżsi go nie poznają. (...) Bo w konopiach oleum się znajduje, przez co i w głowie jedzącemu go przybywa.

:)

Temat ciekawy, dopiero na niego wpadłem, trzeba będzie poczytać.
Moje zdrowie na pierwszy rzut oka zaniedbuje, jednak wcale tak nie jest a Ty BlackDeath zapewne codziennie walisz na rzadko :D A Twoja kondycja oczywiście jest genetyczna jak pisze Gruda. A może wyimaginowana? Nie raz widziałem kozaków z rozciągniętymi nogami, ręce jak zapałki, przećpani od fety ale h*j w to, Twój telefon jest już ich <lol2>

Ciekawi mnie jak ektomorfik będący weganem (to Ci co nawet jajek nie jedzą?) i ćwiczący na siłowni może zdobyć masę mięśniową. Wiem, wszystko można dostarczyć z roślinności ale czy na pewno?
 
K

Kwasimir

Guest
dla zainteresowanych:

http://swiadomosc-ziemi.org/index.php/strona-glowna polecam ;)


usunąłem off top, załóżcie sobie osobne wątki o aids, ewolucji i czym kolwiek niezwiązanym z tym tematem.
przypominam watek dotyczy hipokaratejskiego nurtu prozdrowotnego !


"Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Objawy są naturalną ochroną organizmu. Nazywamy je chorobami, lecz w rzeczywistości leczą one choroby. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują."
- Hipokrates
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół