nasiona marihuany

Fap fap fap mma

Wyszukiwarka Forumowa:

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Ilu z was oglądając K1, MMA, czy też inne sporty walki full kontakt nie chciało nie raz po prostu potrafić walczyć jak profesjonalni zawodnicy? Nie raz rezygnowaliście bo uważaliście że trenowanie z innymi spoconymi facetami jest dla was bez sensu..?

Natknąłem się na bardzo ciekawą stronę która pomoże wam w ćwiczeniach!
http://www.mmacandy.com/index.html !
No dobra, może nie będziecie ćwiczyć tego co te przeurocze panie pokazują a raczej mięśnie FAP FAPowe ale ćwiczenia to ćwiczenia! A ruch to zdrowie!

Na zachętę Cukiereczek Amber!
MmaCandy-Amber4_display_image.jpg


 

Lorenzo

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2010
Postów
234
Buchów
0
Na siłownie dobre 3 lata chodze i na boks od tego roku raz w tygodniu rekreacyjnie. Co do MMA Brock Lesnar i Rampage Jackson to moi faworyci :yeahh:
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
dziś najważniejsza noc w historii polskiego MMA, Joanna Jędrzejczyk walczy o pas mistrzowski UFC! Warr Joanna! Duże sie dzieje ostatnio, niedawno KSW, w tamtym tygodnie FEN z rewelacyjnymi walkami , co tydzień jakaś gala w Polsce
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Noo tez sie juz nie moge doczekac na walke Asi, ps do tego Trybson wczoraj zaliczyl 2 walke w mma w xCage czy jakos tak sie to nazywalo..
Myslalem zeby puscic jakis zaklad na UFC..

A co do uprawiania mma ,myslalem keidys zeby sie zapisac na K1 ,wedlug mnie u mnie w miescie jest raczej przecietny klub gdzie duzo sie z ng nie wyniesie , ale tak to czesto bijemy sie na rekawice i w worek lubimy pobic z ziomkami :)
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Najlepsze wazenie jakie widzialem z wykonaniem Jon Jones ahah

 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
one się od zawsze nienawidziły ale piekny gest ze strony justyny w strone claudii po ogłoszeniu wyników.
w każdym razie bez względu na to czy się przeprosiły czy nie i tak jedno jest pewne:
obydwie zawsze stoją na najwyższym podium i są za***iście utalentowanymi wojowniczkami.
brawo Joanna!
 
E

Elear

Guest
w zeszły wtorek miałem mały sparing

i jak ten sparring ? Ile rund i po ile minut ? ;]
Przy okazji co sadzisz o ostatnich dyskwalifikacjach Jonesa i Lesnara ? Jaki wynik przepowiadasz na rewanz McGregora z Diazem ? <joint>
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
sparing jak sparing, 3rundy 3min.. o dyskwalifikacjach nie wiem bo nie śledziłem ostatnio i nie jestem w temacie a co do rewanżu:
wolałbym żeby wygrał McGregor ale chyba i tak wygra Diaz
 
E

Elear

Guest
Tez mi sie wydaje ze Nate sie przebiegnie po Conorze i jeszcze przed wygraniem kilka bitch-slapow mu sprzeda <rotfl>
#TeamDiaz :yeahh:
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
teraz na 201 jako drugi main fight jest kowalkiewicz z Namajunas, jakby wygrała to pewnie potem walka z jędrzejczyk :), proste że jestem za Diazami, bracia Diaz jedni z wiekszych wariatów w UFC, a tam ogólnie wariatów nie brakuje/owało.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół