nasiona marihuany

Czaj

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sdfsdf

Guest
witam
czy ktos probowal czaj?
jest to bardzo mocny ekstrakt czarnej, lisciastej herbaty.
kiedys to probowalem ale niestety nie mialem po tym bani :/
ledwo to wypilem bo jest paskudne w smaku :/ na ostatnim lyku prawie sie pozygalem :/ jak ktos to pil to niech sie wypowie na ten temat jaka herbate kupil (sczegulowa marke) bo na rynku jest wiele czarnych herbat ale tylko niektore maja w sobie "moc" hehe
w wiezeniach to sie pije :)
probowal ktos? jakie doznania?:)
 
S

SOLARR

Guest
Doznania na pewno pobudzajace.Nie będzie zadnych fazek .Drżenie rak ,rozbiegane oczy ,bezsennośc.
Ogólnie nic ciekawego i nie warte próbowania.
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Jakie ilośći sypać na szklanke?po ilu sie wkręca?napiszcie wszystko co wiecie o tym,bo skoro to takie popularne wśrod więźniów to muszą być efekty! :pr:
 
S

sdfsdf

Guest
z tego co ja pamietam to musi byc czarna lisciasta ale ja taka mialem i nie zaliczylem jazdy :p hehe chyba trafilem na inna odmiane czarnej albo inaczej przyzadzona.
nie pamietam ile tego sie dawalo ale na kubek jakies pol opakowania ;]
 
S

SOLARR

Guest
y00gass napisał:
Jakie ilośći sypać na szklanke?po ilu sie wkręca?napiszcie wszystko co wiecie o tym,bo skoro to takie popularne wśrod więźniów to muszą być efekty! :pr:

Dlatego popularne bo ogólnie dostepne wieźniom .Gdyby mieli dostęp do ganji na pewno zrezygnowali by z czajki .
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
no więżniowie te "spijają", łykają gaz z zapalniczek i też chcesz spróbować? też łupie na 10-15 minut
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Bielak napisał:
czy ktos probowal czaj?
tak

Bielak napisał:
kiedys to probowalem ale niestety nie mialem po tym bani :/
nic wielkiego nie straciłeś, czujesz sie lekko nie swojo, gdy przesadzisz z 'dawką' następują typowe objawy przedawkowania kofeiny(czujesz jak serce proboje ci wyskoczyc, bol glowy itd.)

Bielak napisał:
ledwo to wypilem bo jest paskudne w smaku :/
hmm pycha to to może nie jest ale paskudztwem bym tego nie nazwał....są gorsze specyfiki ;)

solarr napisał:
Doznania na pewno pobudzajace
tak, tak ,tak!

solarr napisał:
Nie będzie zadnych fazek
dokładnie, tylko pobudzenie, (b. możliwe kołatanie serca) i naspidowanie...

solarr napisał:
Ogólnie nic ciekawego i nie warte próbowania.
nie warte? warte! ale tylko raz, by sie przekonac jakie to 'zle' i ze ma wiecej - niz +

Bielak napisał:
z tego co ja pamietam to musi byc czarna lisciasta ale ja taka mialem i nie zaliczylem jazdy
hmm... nie musi? czarna, zielona jeden ciul, czarna jest fermentowana przez co traci czesc witamin i mineralow... zdaje mi sie że po zielonej liściastej (ok. 4-6 szklanek 350ml) zrobionej z 2-3 czubatych lyzeczek kazda 'porcja' efekt jest b. podobny... choc 'przyjemniejszy' ;)

Gdyby mieli dostęp do ganji na pewno zrezygnowali by z czajki
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma


Wg. mnie cała faza polega na przyjęciu przez organizm dużej ilości kofeiny(ktora normalnie wydalamy wraz z moczem) co powoduje niby 'fazę' a w praktyce pobudza, spiduje i powoduje efekty uboczne typu bol glowy, nagly skok cisnienia, kolatanie serca, ogolny dyskomfort, w mniejszej ilości następuje pobudzenie z uczuciem 'ciepła wewnętrznego' ktorego nie da sie opisac, efekt b.slaby ledwo zauwazalny... NIE WARTO
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ja słyszałem, że oprucz herbaty daje się jeszcze kawy, oraz tytoniu. Może to ktoś potwierdzić?
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
konieczny jest tyton. a robi sie to tak:
na sloik 0.5 l wsypujemy cale opakowanie np. sagi (oczywiscie sypnej) dodajemy tyton z 1 lub 2 szlugow i zalewmy wrzatkiem i przykrywamy talerzykiem zeby sie zaparzylo i nie slodzimy. ostro wyslusza zaledek i faza jak dla mnie lipa.

solarr napisał:
Gdyby mieli dostęp do ganji na pewno zrezygnowali by z czajki

maja tylko zielsko jest drogie a czaj tani
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Ja napie****ałem Ronsona przez temperówke.Fajnie ale mozna przedawkować bardzo szybko a po tym podobno Kaplica :|
 
S

SOLARR

Guest
Matrio napisał:
solarr napisał:
Ogólnie nic ciekawego i nie warte próbowania.
nie warte? warte! ale tylko raz, by sie przekonac jakie to 'zle' i ze ma wiecej - niz +

Prawdziwy odkrywca i tak spróbuje.
Tylko po co odkrywać nowe-jałowe lądy.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
po co tytoń w tej brei??

[ Dodano: 2006-10-24, 18:42 ]
chcecie być kozaki? Pijcie soloneza.

[ Dodano: 2006-10-24, 18:43 ]
Śmaśnego
 

HanS_89

Active member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
43
Buchów
0
Nie radzę próbować picia takich syfów. Czytałem że wywar z 2 papierosów jest dawką śmiertelną. Co do herbaty to polcam zieloną. Ale nie żadne czaje czy coś tylko z normalnej ilości suszu. Oczyszcza organizm po różnych "doświadczeniach".
Pozdro
 

Belikeeric

Member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
11
Buchów
0
Czaj to ja w 'Symetrii' widziałem (polecam, film ciekawie przedstawiający niewinnego człowieka żyjącego w celi z recydywami :D). Możecie spróbować soloneza, ale zbyt hardcore' owe ;] hehe.
Pozdro:bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół