nasiona marihuany

MDMA - Wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
Dziwie sie ze nikt z was nie zalozyl jeszcze tematu o emce. Jedna z lepszych uzywek na ulicy (jezeli nie przewalone). Piszcie jak waliliscie ten temat :D.
Ja powiem ze jak popłynąłem z tematem to dobre 2 miechy z ziomkami napie****alismy non stop, faza wchuj i zawsze temat mistrzowski :D. Głośna muzyka dobry klimat i impreza taka ze ch*j. MDMA otrzymuje ode mnie korone ulicznych używek. (nie mieszajcie do tego zioła bo to inna bajka. oł rajt?)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Wild Strawberry

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2009
Postów
302
Buchów
0
proponuje brać przy takich lotach l-tyrozyne (przed wrzucaniem) i 5-htp przy zejściach.

pozdrawiam
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Witam Ponownie Panowie ;)... Swego czasu dużo tego szło.... jedne krążki były lepsze drugie nieco gorsze.... niemniej jednak od dobrych dwóch lat nie mam dostępu do tego typu specyfików..... a szkoda bo szalałem za MDMA..... często wraz z dwójką znajomych..... zarzucaliśmy po kilka sztuk... puszczając odpowiednią muzykę i byliśmy wstanie przegadać w trójkę całą noc.... stawialiśmy przede wszystkim na to żeby nie ruszać się nigdzie z takimi ryjami bo przeważnie wykręcało nas okrutnie i szkoda byłoby zaliczyć przypał w tak pięknych momentach.... z jakimi tabletami miałem do czynienia ? Diamenty różowe , Mitsubishi niebieskie , Chiński znak równowagi białe , Panny (Kappa) niebieskie , D&G zółte , było jeszcze wiele innych ale te wspominam najlepiej..... w wyżej wymienionych na sto procent znajdowały się ilości MDMA bez większego syfu... Pozdro !
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
Witam ja tez miałem przyjemność zakosztować MDMA<lol> ale to było 4lata temu trochę się tęskni;] mój był prosto z Holandii od ziomka kryształki jak szkło zarzuciliśmy w kubeczek z sokiem i jeszcze takiego odlotu nie miałem po niczym miałem trochę problemy ze wzrokiem wszystko wydawało mi się albo duże albo przeraźliwie małe nawet peta dobrze trzymać nie moglem bo był jak rysik od ołówka ja tez daje najwyższą ocenę bo petarda jest ogromna muzyka alko jointy towarzystwo impreza wszystko podchodzi na 6+:yeahh:

:smokee:
 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
No, ja tez pluszowo to ostatnio miałem jakieś 4 lata temu... :(
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Noo niestety.. u nas podobna kapa... cieżko teraz o dobre tabsy, a jak już są to nie wiadomo co... kumpel jakiś czas temu no bedzie ok 3 lat zeżarł 8 czerwonych rolexów i po***ało mu się tak że latał nago po całej dzielnicy krzycząc.. "odnalazłem drogę do Pana" a do tego odwiedził starszych którzy byli na ogródku, przypomne o tym ze był nago... hehe bandżaj jak ch*j, nie polecam... PEACE!!
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Wracając do tematu.... do dziś mam pamiątkę z jednego wieczoru w którym to razem ze znajomymi o***aliśmy jednej nocy po 10 sztuk któryś z piguł ;) efekt ? szczękościsk do tego stopnia że posypał mi się ząb.... dosłownie wyplułem połówkę zęba <lol> niemniej jednak.... ciesze się ze załapałem się na końcową "falę" dobrego MDMA.... dochodzą mnie też słuchy że na pomorzu można dostać jeszcze coś wartego uwagi....
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
Co wy gadacie ze w pigułach mdm'a zawsze zarliscie?:D Ja sie nigdy nie spotkałem z emką z dropsach, ja tam zawsze jak ogarnialem to kryształy, kruszone, robione sciechy i fruuuu :D:D:D balet oporowo. Ale jak wpadasz na balet zrobiony emką to nie ma chu*a ze sie na ciebie nie bedą patrzec :D. To jest taka moc ze sie malo od podłogi nie oderwiesz :D
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
Emka wy***ana zabawa :D tylko drogo troche 100zl - 1g
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Jezeli ktos pamieta


"rozowe podwojne wisienki" lata 2006 i jak sie najdzie jakis kozak co zjadl wiecej niz 3 to daje buchy :D 2 czesaly na dobre 8 h. Dobre mdma, az smak powrocil :D ale teraz same kwasowy lataja i inne cpxx lub mdxx lub wogole XXXX :D i wez takie cos zjedz

2005 jakas piksa w moim epizodzie " nakrapiane niebieskie krzyze " podobno skraplane heroina byly. Pierwszy raz taka czopa, ze nie moglismy skonczyc sie bawic na balecie, a piwo lalo sie niczym z fontanny :D
 

Green Warrior

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
392
Buchów
1
Ostatnio pyszne mdma w krysztale przywozl ziomek z czech w cenie 130zl za gram. Ale tak jak mowi brother lepiej swojej mordy po tym nie pokazywac<lol>
A tabletki z mdma juz dawno nie istnieja
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ostatnio widziałem prawdziwe mdma na marszu, jakiś koleś sprzedawał kryształki. Żałuję, że nie wziąłem...
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
M jak Miłośc,OMA-OMA

Hehe lubie to ścierwo,a jest dostepne cały czas w kryształkach i drops sie trafi...
1 gramik 100zł półka 50zł ale rozpie****a nos że ja pie***le farba z nosa odrazu leci każdemy ale minuta i jakby ktoś cię cegłą w łeb za***ał odlot jak h*j.Towar jest z grubymi kawałkami szkła i odrazu kaleczy nosdrza i pie****nięcie straszne właśnie spłacam plecak u koleżki bo troche poleciałem...:crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół