nasiona marihuany

MDMA - Wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ja ostatnio miałem ciężkie dni po tygodniowym tripie na piksach. Masakiera fchuj dopiero na 5 dzień się lepiej poczułem.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Ja nie jadłem w ch..czasu. U mnie w mieście jest tak, że jak się pojawia to są jakiś czas, a potem pół roku bieda i nie ma nic. Jak się okażą dobre to kupię od razu 10 żeby potem nie płakać, że nie ma:)
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Mdma sie oralnie podaje a nie snifa w nos

Nie prawda. MDMA można podawać i oralnie i snifem jak najbardziej. Sam brałem oralnie i sniffem, różnica jedynie taka że snif szybciej wchodzi niż oral, oral za to jakby to ująć.. troszkę jakby mocniej działa ? Tyle ;) Więc głupot mi tu nie gadać. Dawka to 70-130mg, więcej wg mnie nie ma sensu zapodawać :)
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Moja pierwsza styczność z MDMA wyglądała tak - 120mg w nos co skończyło się bezustannym kapaniem krwii z nosa - łącznie 24h to trwało.
Nie mogłem przez to zasnąć bo bez przerwy leciała.Ubudziłem się rano praktycznie w kałuży krwii i dalej kap kap.Na drugi dzień ledwo stałem na nogach.Wiadomo zjazd zjadem ale to mnie tak wykończyło,że myślałem że umrę.Jak już przestawała to dlatego że w nosie robił się skrzep.

Potrafi to skutecznie podrażnić śluzówkę nosa co często się tak kończy,ale nie zawszę ;)

Raz się w ten sposób przejechałem i odradzam,ale wiadomo,jak kto woli.

Chyba już to nawet gdzieś tutaj pisałem...
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Moja pierwsza styczność z MDMA wyglądała tak - 120mg w nos co skończyło się bezustannym kapaniem krwii z nosa - łącznie 24h to trwało.
Nie mogłem przez to zasnąć bo bez przerwy leciała.Ubudziłem się rano praktycznie w kałuży krwii i dalej kap kap.Na drugi dzień ledwo stałem na nogach.Wiadomo zjazd zjadem ale to mnie tak wykończyło,że myślałem że umrę.Jak już przestawała to dlatego że w nosie robił się skrzep.



Potrafi to skutecznie podrażnić śluzówkę nosa co często się tak kończy,ale nie zawszę ;)

Raz się w ten sposób przejechałem i odradzam,ale wiadomo,jak kto woli...

ja tylko i wyłącznie łykam takie smakołyki:) potem się czeka 15-20 min i jest bajeczny wjazd:) lubię to oczekiwanie na bazę;) najlepiej gdzieś na dyskotece, gdzie leci za***ista muzyka i człowiek powoli się wkręca:) i nagle ***!***!siedzi:) i wtedy to dopiero są tańce hulańce:D
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Ostatnio pierwszy raz wciągałem, 130mg, uczucie .. jakby soli w nosie, niezbyt przyjemny spływ, ale miałem już o wiele wiele gorsze spływy po innych substancjach, niektóre tak nie przyjemne że prawie płakałem z bólu a łzy to potrafiły tak lecieć, że nie szło tego powstrzymać. Ale krew nigdy mi się nie puściła. Lizard, jak mówisz, pewnie zależy od człowieka. Znam takich co po wciąganiu potrafią od razu wymiotować i nie są w stanie tego powstrzymać (chodzi mi o mdma). Więc coś w tym jest, oral oczywiście takiego działania nie ma.

A tu macie MDMA, po lewej stronie ok 350mg, po prawej 1,1g

DSCF2755.JPG


DSCF2756.JPG
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Az tu czuję ten lekko anyżowy zapach.
To już raczej nie dla mnie.
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
raz w zyciu konsumowalem mdma w krysztalkach, faza konkret az mi smaka narobiles :D o niebo lepsze od pigulek
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
lubię to oczekiwanie na bazę;) najlepiej gdzieś na dyskotece, gdzie leci za***ista muzyka i człowiek powoli się wkręca:) i nagle ***!***!siedzi:) i wtedy to dopiero są tańce hulańce:D

a razem z tancami maski na twarzy hehehe
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
korzystal ktos ze strony magiczne dopalacze com? Mozna tam kupic sporo roznych rzeczy i w tym MDMA ktore mnie insteresuje. Niby opinie sa ale ch*j wie jak z tym jest.. zreszta kwasy mozna tam kupic tez:D
 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Nie ma takiej opcji. Zwykły scam. Sprzedaż RC w polsce jest już dawno nielegalna, 5 minut w googlach zajęło mi znalezienie opinii nt. tej strony i śmiechy z strony forumowiczów na tych co uwierzyli że to może być prawda, i do tego odniesienia do stron typu www.mefedron.pl gdzie funkcjonował ten sam scam. Jedyne miejsce gdzie możesz zamówić to vendory na darknecie, a i tam szanse dostania realnego i czystego produktu nie są stuprocentowe. Często wysyłają rc zamiast prawdziwego mdma itp.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
dzieki za info w sumie za duzo nie szukalem informacji na ten temat i dlatego pytalem tutaj. Ale z drugiej strony zamowic jedna tablete za 20zl na bezpieczny adres daloby pelny obraz. Troche strach ze psy wpada bardziej niz to ze straci sie 20zl.
 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Nie ma to najmniejszego sensu. Na stopkach takich stron często jest wzmianka że strona przeciwdziała narkomanii i wszystkie zyski przekazywane są na cele charytatywne.
Lepiej idź i kup dzieciom lody co się kręcą pod żabką, na to samo wyjdzie, a nie dasz skamerowi 20pln

@edit. jak zamówisz z darkneta to daj znać czy przyszło dobre, najlepiej kup odczynniki do testowania prawdziwości mdma i sprawdź, to sam chętnie zamówię :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół