nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Diler z przedłużeniem ręki bez pardonu dźgnął klienta gdyż ten oznajmił, że jego sort to jakiś maczany wynalazek... Potem koneser się obudził i nawleka popeline na forum myląc sen z jawą. Tak to widzę. Beka z tego "gangusa dilusa" jak również z autora fantazyjnego wątku... Chłopcze odrób lekcje z pszyrki a nie na forum sny opowiadaj. Iks ku**a de.

P. S żeby było legit..
Ostatnio jak chytalem coś z dalszej odległości niż moje strony to nabyłem 50G fajnego indoora po 28zl z okolic WWA.

Elo.
 

Kamil1819

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2023
Postów
183
Buchów
247
Diler z przedłużeniem ręki bez pardonu dźgnął klienta gdyż ten oznajmił, że jego sort to jakiś maczany wynalazek... Potem koneser się obudził i nawleka popeline na forum myląc sen z jawą. Tak to widzę. Beka z tego "gangusa dilusa" jak również z autora fantazyjnego wątku... Chłopcze odrób lekcje z pszyrki a nie na forum sny opowiadaj. Iks ku**a de.

P. S żeby było legit..
Ostatnio jak chytalem coś z dalszej odległości niż moje strony to nabyłem 50G fajnego indoora po 28zl z okolic WWA.

Elo.
Taką samą mam na to wizję, typ by gościa kosował za ujowe zdanie o temacie i sie wbijał na sanki🤣🤣🤣 Musiałby sie dobrze czegoś nażreć i mieć papkę zamiast mózgu, a autor chyba ma wyobraźnię rozbujaną.

U nas po 50 w detalu, a hurt 30, klocek to sie nie oreientuje bo za mały jestem😉
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Południowy Wschód 1g 40-50ziko , 50 raczej w większości przypadków. Przeważnie jakiś outdoorowy Hiszpan lata...
Dałem sample outa, ale cisza. 1k za 50g i ciężko pchnąć.
 
Ostatnia edycja:

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Południowy wschód:
5 za 225/250
100 - 26/28
Teraz jest taki zbity mocno temat podlatujący pod fiolet ale tylko troszke wygląda za***iscie ale w zapachu czuć jakąś dziwną nutkę niewiem co to, poza tym kopie git smakuje też normalnie I nie węgli się ani nie strzela więc chyba OK.

 
Ostatnia edycja:

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Południowy wschód:
5 za 225/250
100 - 27/28
Teraz jest taki zbity mocno temat podlatujący pod fiolet ale tylko troszke wygląda za***iscie ale w zapachu czuć jakąś dziwną nutkę niewiem co to, poza tym kopie git smakuje też normalnie I nie węgli się ani nie strzela więc chyba OK.

Wygląda na indoora. Drogo te piątki wychodzą 😵‍💫
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Piona z zaufanego kofa(gorilla glue)85e i to jest tanioszka.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Piona z zaufanego kofa(gorilla glue)85e i to jest tanioszka.
Niewiem jakie ceny są teraz w NL ale jak tam mieszkałem to kupowałem 5 po 45 50e...

Czy 5 drogo czy nie i tak biorą jak jest dobre a niektórzy poganiacze to potrafią i 300zł sobie zawołać i jakiś leszcz bierze...
Bardziej mnie interesuje po ile setki u was chodzą? Mi się marzy zapalić jakiegoś indorka od prywatnej osoby a nie te masówki :)
Pozdro Misie :)
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Niewiem jakie ceny są teraz w NL ale jak tam mieszkałem to kupowałem 5 po 45 50e...

Czy 5 drogo czy nie i tak biorą jak jest dobre a niektórzy poganiacze to potrafią i 300zł sobie zawołać i jakiś leszcz bierze...
Bardziej mnie interesuje po ile setki u was chodzą? Mi się marzy zapalić jakiegoś indorka od prywatnej osoby a nie te masówki :)
Pozdro Misie :)
Trzeba sobię wyhodować, najlepsza opcja 🥷🥷
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Południowy Wschód 1g 40-50ziko , 50 raczej w większości przypadków. Przeważnie jakiś outdoorowy Hiszpan lata...
Dałem sample outa, ale cisza. 1k za 50g i ciężko pchnąć.
Uuu te słabo u ciebie widzę, u mnie na północy Nic obcego nie lata z tego co wiem wszystko krajowe indoorki po 26-30 1g.Wlasna produkcja u mnie schodzi jak każdy wyżej pisze 50g 1k i każdy zadowolony aż myślę czy nie windować cen 😅
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Południowy wschód:
5 za 225/250
100 - 26/28
Teraz jest taki zbity mocno temat podlatujący pod fiolet ale tylko troszke wygląda za***iscie ale w zapachu czuć jakąś dziwną nutkę niewiem co to, poza tym kopie git smakuje też normalnie I nie węgli się ani nie strzela więc chyba OK.

Ceny u ciebie ładne za setunie, co do suszu ładny fajny zbity mi takie wyszły spod pakowarki próżniowej 💪
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół