nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Poszukiwac dobrego, to moze palacz co chce dla siebie przytulic z 50 czy 100g fajnego zioła, a nie zawodnik co bierze pare kilo zeby to puscic dalej i zarobic.
 

zielonywtemacie420

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2023
Postów
204
Buchów
82
50 ziko za gieta ale to jest ch*j jak to wszystko jest maczane w jakis gownach a ludzie i tak kupuja bo wiecie maczanka "lepiej klepie " takie pie****enie moje ziomy to sie smieja ze dam im lufke cbd chce pokazac co to prawdziwe zielsko nie mieszane z jakims gownem oby ich wy***alo w kosmos xD

22k za kilo? Przecież to dobra cena za taką ilość.

Twoim zdaniem to lepiej gonić zaufanym 2-3 osobom 5 kg za 22k za kilo raz na trzy miesiące, czy bujać się z tym w detalu po 40-50 zł za sztukę i maksymalizując ryzyko przypału? Bo moim zdaniem lepiej zgonić od razu 5 kg i myśleć o następnym rzucie i nie oglądać się za siebie że jakiś małolat cię sprzeda, bo sprzedałeś mu kilka gram :)
ogolnie lepiej jak juz tak robisz to zarobic mniej ale mozesz zarabiac dalej detalowcy czesto lataja przestraszeni ze cos sie moglo odk***ic sa tez tacy co maja wy***ane bo sprzedaja tylko zuafanym . 22 zlotych za gieta przy 5 kg moim zdaniem to dosyc duzo ale kazdy musi zarobic za swoja prace nie ukrywajmy
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
ogolnie lepiej jak juz tak robisz to zarobic mniej ale mozesz zarabiac dalej detalowcy czesto lataja przestraszeni ze cos sie moglo odk***ic sa tez tacy co maja wy***ane bo sprzedaja tylko zuafanym . 22 zlotych za gieta przy 5 kg moim zdaniem to dosyc duzo ale kazdy musi zarobic za swoja prace nie ukrywajmy
U mnie już krążą ceny 60 za gieta a jeśli chodzi o większe ilości to od klocka w zwyz zaczyna się po 18 i myślę że to też dobra cena
 

Danczan69

Respekt czuje przed naturą
Rejestracja
Wrz 14, 2021
Postów
532
Buchów
1,726
50 ziko za gieta ale to jest ch*j jak to wszystko jest maczane w jakis gownach a ludzie i tak kupuja bo wiecie maczanka "lepiej klepie " takie pie****enie moje ziomy to sie smieja ze dam im lufke cbd chce pokazac co to prawdziwe zielsko nie mieszane z jakims gownem oby ich wy***alo w kosmos xD
O czym Ty mówisz? Te maczane brykiety to były w ch*j lat temu.
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
O czym Ty mówisz? Te maczane brykiety to były w ch*j lat temu.
U mnie to nic innego nie ma jak tylko z każdym rokiem pogłębiający syf.
2010 jak piszesz to dopiero wegowało.
Nikt nie chciał brać, ale finalnie i tak brał, jak z tym niegdysiejszym powiedzeniem, że jak już szlugi będą po dychu to rzucam haha
Indoorek uratował sytuację i można było przytłoczyć coś dobrego we własnym gronie.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
W moich stronach giet w detalu nadal 40 zł. Jakość bywa różna. 5g detal 180-200. Jakość loteria. Wiadomo na jesieni króluje outdoor w tych samych cenach(detal)...
50g 1300-1400 - indor jak się dobrze szuka to i organik.
50g outa 1200-1300.
Z tym, że u nas blisko do pepićków i często sort jest właśnie import. Ten growerski to wąskie grono i ten sam taryfikator.. Inaczej by nie szło bardziej jak dla koneserów.
Haha amfetamina za to u nas tania jak barszcz ale to już nie ta receptura co jakoś z dwie dekady temu. Czasem idzie wyrwać bmk prosto z garów za śmieszne hajsy. Zresztą mniejsza, to wątek o ziołach. Wracając więc do baki. Klocek zależnie od jakości od 21 do 22k. Juz nie te czasy, ze Lego za 17 hustali.

P. S pamiętacie jak sort latał na tzw szuflady? Albo import jaranie typu brick? To były czasy... Nie jakieś maczane bóg wie co.
:tiphat:
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Raz mnie trafili takim czymś to nie mogłem chodzić i myślałem, że się poszczałem, a wyjątkowo się nie poszczałem. :crazy:
ku**a wpadła mi ręce kiedyś taka maczana,nie chcieli nic mówić tylko zapal to zobaczysz.Zapaliłem,padłem na łóżko coś w stylu paraliżu miałem i nie mogłem opanmować oczopląsu.Nigdy więcej.Podałęm ten sort dalej i tak krążył po luziach.Każdy jak zapalił podawał dalej....

U nas detal indoor 45zł
Detal out 35zł
Miałem typa co zabierał 100g indoora po 36zl/g ale nie współpracuje już z nim.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
a pomyslec ze wiekszosc outowego umnie sie marnuje ... :fishh: ale znow spie spokojniej a robie sobie dla zajawki troche dla siebie bo indorowego nie starcza :p
ten 2010-12r to faktycznie ciezko bylo o normalny temat ale umnie juz wczesniej cos krazylo 2006-2008 pamietam z ziomem po wyjaraniu po około lufie mielismy problemu zejsc ze schodow w parku i schodziło sie na czworaka takie schizy w zyciu ie nie zdazały przy normalnym nie doprawianym :p

cenowo okolice łodzkie to brali powyzej 300/500g :
sredni out od 11-13zl
ciekawszy out 15-19 zl
indor przyzwoity 25-32
indor ladny 35-38

out w 10g to 300-350 jakosc w miare nie najgorsza

okolice klocka to okolice 18-22zl za ładny out
w tamtym sezonie brali z wawy outa ładnego po 24
 

lezaza

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2022
Postów
88
Buchów
193
Jak ci diler grozi kosą bo mu powiedziałeś że słaby towar to odbij od niego nawet nie dlatego że ci tą kosę może sprzedać ale dlatego że on długo nie polata bo go psy zawiną prędko a ty rykoszetem dostaniesz.

Ja puszczam po 25 (300 do 500 zależy jak grow pójdzie), jedna transakcja co 3 miechy. Ziomuś co to bierze robi sztuki po 40. Wszyscy są zadowoleni.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół