nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

Fruk

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2010
Postów
27
Buchów
0
no tak jak jest jakiś holender no to 50 sztuka 30 połówka ostatnio Amnesie Haze po tyle kupiłem i Super Lemon Haze drogo ale ten SLH to zabijaka:spalony:a ty z tego miasta chyba też...
Ja na tygodniu jestem w Twoim mieście (szkoła itp) ale mieszkam 30 km dalej. Jednak często do was przyjeżdżam po sort ;) bo na prawdę można trafić na coś niezłego. Kumpel niedawno temu zakupił u was Białą Damę, hurtowo po 32-35 zł za gram, jutro jadę stestować <shiza>Amnesie Haze też wcześniej brał, ale mi tam do gustu nie przypadło, smak dość ponury, moc nawet niezła, najpierw nic nie czuć, a po 15 minutach juz nie wiesz gdzie jesteś <joint>
 

Żniwiorz

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2009
Postów
173
Buchów
0
ku**a ale macie prostackie myślenie. W większych miastach cena jest ustalone odgórnie i jak ktos sie wyłamuje i goni taniej to jest usuwany. Jak byście chcieli zrobic tak ze bedziecie gonic taniej to wam ku**a dół wykopią i ch*j w was. tyle

to ty chyba mieszkasz w Warszawie na mokotowie bo mi nic nie wiadomo o tym żeby ktoś mnie ściągnoł za takie coś ;)

Mafia to sie nie zajmuje jakimś kolesiem co sobie zrobił outa i udało mu sie wypocić te magiczne 1kg
gorzej gdybyś robił to systematycznie ale to już inna bajka

ja nie mam daleko do czech a jak wiadomo tam nie jest źle chodź te ceny npp 250kc za gieta;/ poznałem już kolesia co ma za 200 ale to i tak drogo drogo drogo
 

luszyn

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2010
Postów
317
Buchów
0
jest tak ale może nie w większych miastach raczej napewno nie bo nikt cie nie zna jesteś anonimowy ale jak zrobisz tak w mniejszej miejscowości gdzie kilka osób pcha kilo na 3 miechy :D a ty do***iesz po 20 zł gieta to masz prze***ane :D dół to przesada ale przegiecie jest;] ba powiem wiecej nawet jak sam byś chciał pylić po 30 to juz mu konkurencje robisz i też jest niesympatycznie ;]
 

Ahmed92

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
325
Buchów
0
A tam pie****i**e glupoty albo sie za duzo filmow naogladaliscie ... Zalezy czy jestes duzy i czy umiesz sie bic i jakie plecy masz , gdy masz znajomosci i kazdy wie ze nie dasz sie o***ac to nikt nie wyjdzie na ciebie tylko co jedyne moze cie z ucha szczelic z zazdrosci a nie tu piszecie jakies farmazony przeszczelone, jak jestes pipa i masz kilo to powodzenia, sam bym po to do ciebie przyszedl bo nie posiadam tyle w tym momencie a kilo droga se nie chyca wiec trzeba bic i zabierac cweliniarka bo i tak po sprzedaniu 5g policaja by zapukala do drzwi, zrobil bym tylko przysluge odbierajac takiemu kilo ;)
 

Żniwiorz

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2009
Postów
173
Buchów
0
A tam pie****i**e glupoty albo sie za duzo filmow naogladaliscie ... Zalezy czy jestes duzy i czy umiesz sie bic i jakie plecy masz , gdy masz znajomosci i kazdy wie ze nie dasz sie o***ac to nikt nie wyjdzie na ciebie tylko co jedyne moze cie z ucha szczelic z zazdrosci a nie tu piszecie jakies farmazony przeszczelone, jak jestes pipa i masz kilo to powodzenia, sam bym po to do ciebie przyszedl bo nie posiadam tyle w tym momencie a kilo droga se nie chyca wiec trzeba bic i zabierac cweliniarka bo i tak po sprzedaniu 5g policaja by zapukala do drzwi, zrobil bym tylko przysluge odbierajac takiemu kilo ;)


i to jest kur** odpowiedź przecież normalne że żaden leszcz nie wyskoczy na miasto i nie zacznie gonić shita
Znajomości to po pierwsze po 2 Znajomości a po 3 Znajomości

bo jeśli ich nie masz to najwyżej możesz pogonić pakieta pod podstawówką haha
 

Fruk

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2010
Postów
27
Buchów
0
A tam pie****i**e glupoty albo sie za duzo filmow naogladaliscie ... Zalezy czy jestes duzy i czy umiesz sie bic i jakie plecy masz , gdy masz znajomosci i kazdy wie ze nie dasz sie o***ac to nikt nie wyjdzie na ciebie tylko co jedyne moze cie z ucha szczelic z zazdrosci a nie tu piszecie jakies farmazony przeszczelone, jak jestes pipa i masz kilo to powodzenia, sam bym po to do ciebie przyszedl bo nie posiadam tyle w tym momencie a kilo droga se nie chyca wiec trzeba bic i zabierac cweliniarka bo i tak po sprzedaniu 5g policaja by zapukala do drzwi, zrobil bym tylko przysluge odbierajac takiemu kilo ;)

Weź człowieku nie pie**ol, może tak jest u Ciebie w mieście. U mnie w małym miasteczku jest grupa która handluje i nie ma tu nic do rzeczy czy umiesz się bić i czy masz 45 cm w bicepsie, uroili sobie, że nikt w tym mieście nie ma prawa sprzedawać bez ich wiedzy :zombi:. Wiadomo że to nie jest jakaś mafia i nikt Ci nie zrobi betonowych butów bo sprzedałeś kilo palenia, ale na prawdę każdy ma oczy do okoła głowy jak sprzedaje coś innego niż oni (tzn. maczanego gówna), bo odrazu będą próbować wyeliminować Cię z rynku na wszelki sposób (nie zdarza się to często, ale jednak). Jak ktoś ma 20g czegoś dobrego, pisze 4 smsy i po 2 godzinach nie ma nic., ale na szczęście takich ludzi nie brakuje :grin:
 

Żniwiorz

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2009
Postów
173
Buchów
0
Weź człowieku nie pie**ol, może tak jest u Ciebie w mieście. U mnie w małym miasteczku jest grupa która handluje i nie ma tu nic do rzeczy czy umiesz się bić i czy masz 45 cm w bicepsie, uroili sobie, że nikt w tym mieście nie ma prawa sprzedawać bez ich wiedzy :zombi:. Wiadomo że to nie jest jakaś mafia i nikt Ci nie zrobi betonowych butów bo sprzedałeś kilo palenia, ale na prawdę każdy ma oczy do okoła głowy jak sprzedaje coś innego niż oni (tzn. maczanego gówna), bo odrazu będą próbować wyeliminować Cię z rynku na wszelki sposób (nie zdarza się to często, ale jednak). Jak ktoś ma 20g czegoś dobrego, pisze 4 smsy i po 2 godzinach nie ma nic., ale na szczęście takich ludzi nie brakuje :grin:


a powidz mi o czym ja przed chwilą na pisałem jak nie o znajomościach bo gdybyś je miał to byś ich znał i robił z nim i interesy a tak musisz sie kitrać po klatce ze swoim indoorem hehe to akurat byl zart
 

Fruk

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2010
Postów
27
Buchów
0
Po pierwsze to ich znam, po drugie robiłem z nimi interesy, ale nic większego. Gdybym chciał handlować za pewne musiałbym tym samym shitem co oni. Także za takie znajomości to ja podziękuje i wole po cichu coś dobrego <joint>
 

Mr.StickyfingerZ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2009
Postów
438
Buchów
8
0,5g - 15
1g - 30
2g - 50
4g - 100
5g - 120

Swego czasu bylo tez dojcie po takie ilosci jak "za dyszke" na malego blancika (0,3 g) gdy bylo kiepsko z kaska, ale to tylko dlatego, ze dobry ziomek dillowal hehe
 

LuxMilk

New member
Rejestracja
Sty 19, 2011
Postów
1
Buchów
0
o,5g za 20
1g za 40
5g za 100-130
1kg za 15 koła w mieście obok można dostać tylko najgożej to przywięść
w 1g 6 bić :pl:
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
893
Buchów
1,884
mój ziomek często mi sprzedawał lage za 5 zł druga robiliśmy na dwóch ;)
generalnie na miescie kupa. żeniony stuff. czasem zdarzają sie jakieś smakowitości. odnośnie wpie****ania sie komus na rynek to przypał. znam gościa który kilka razy w miesiącu przechodził sie po "lebkach" i albo ich napie****ał i zabierał stuff albo sami oddawali po co byc bitym....
 

evangelionn

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2010
Postów
161
Buchów
0
co do plecow do poniekad macie racje , u nas tez tak bylo ze ''grupa'' zaznaczyla sobie teren - chocby psy oblaly i h*j jak ktos nowy chcial wbic to przekopka ehehe , mnie to osobiscie niespotkalo bo chyba mam te ''plecy'' heh

ale powiem tak , kazdy bardziej rozgarniety co siedzi w temacie i robi to dla komercji to wie z kim ise zadawac a z kim nie.. a wyrobic sobie plecy to nic ciezkiego jak sie ma choc troche bajery i niejest totalnym ciulem ..

z tym ze jak koledzy pisali wrzucic raz czy 3 w roku po kilo czy dwa niejest problem , ale robic to na dluzsza mete juz jest bo ktos zaqwsze zaopatruje takie miejscowosci systematycznie i nieda sobie wejsc na teren pierwszemu lepszemu ciolkowi - proste jak ***anie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół