nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

chmuratobuchor

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2010
Postów
97
Buchów
0
a u mnie jest taka lipa że za trzy cztery zwykłe lufy trzeba dać 30pln i do tego nie zawsze idzie dostać bo brak na rynku. Miasto 25 000 mieszkańców.
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
No małe miasteczko to nie tak łatwo o temat a tym bardziej o przyzowitą cene i jakośc tego co palisz.U mnie nie ma nigdy problemu z koprem czy haszem ale cena wygórowana jak h*j...<shiza>
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
No małe miasteczko to nie tak łatwo o temat a tym bardziej o przyzowitą cene i jakośc tego co palisz.U mnie nie ma nigdy problemu z koprem czy haszem ale cena wygórowana jak h*j...<shiza>

Znam twe miejsce pochodzenia i znam ten rejon, i ja tam nigdy nie trafilem na ch***wy temat. Palenie zawsze kozak, a jak typ stojący z temat znajomy to i tak z ceny zejdzie :D
 

maciek1221

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2008
Postów
84
Buchów
1
Jak masz ceny tak wysokie że 45zł za g to metoda brachu prosta :D Robisz dobrego outa,zbierasz 1kg,i sprzedajesz to w cenach za 1g np 25zł :D Ludzie z branży siłą rzeczy schodzą z ceny bo sprzedajesz świetne palenie za grosze,więc ich interes upada :D Przyczyniasz się do szczęścia palaczy w twoim mieście.


Co ja gadam... Marzenia 'ściętej' a raczej 'spalonej' głowy...
Pzdr:spalony:
 
T

Thomas Hewitt

Guest
sory za offtop maciek gdybym miał 1 kg to bym to zostawił dla siebie xD
 

LSD EXCTASY

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2009
Postów
40
Buchów
0
U mnie na wiosce ( taka wiocha gdzie sa domki jednorodzinne nie jakies krowy itd ;d ) to za 20 mamy min. 4 bicia z srednich cybuchow .A w miescie to samo 20zl min. 4 bicia , 30 to zalezy od dilla albo wagi ( chociaz te 0.8 jest) albo "waga dillerska" czyli bite 6-7 bic . Wiec mozna powiedziec ze u mnie wychodzi jedno bicie za 5zl ;p Jak dill wporzadku to nawet sprzeda te jedno bicie za 5zl
 

lokenz

Active member
Rejestracja
Gru 8, 2009
Postów
42
Buchów
0
U mnie 45 za grama 6 lub 7 bic takich dobrych cybóchów:jaraczz:
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
Jak masz ceny tak wysokie że 45zł za g to metoda brachu prosta :D Robisz dobrego outa,zbierasz 1kg,i sprzedajesz to w cenach za 1g np 25zł :D Ludzie z branży siłą rzeczy schodzą z ceny bo sprzedajesz świetne palenie za grosze,więc ich interes upada :D Przyczyniasz się do szczęścia palaczy w twoim mieście.


Co ja gadam... Marzenia 'ściętej' a raczej 'spalonej' głowy...
Pzdr:spalony:

Właśnie też tak myślałem żeby zrobic konkurencje,bo outa to robie za***istego ale chłopaki z miasta dostaną po dupie i dowiedzą się kto sprzedaje tani temat i dojdą do tego....i za***ią żywcem hehe<lol>pzdr ZDR,B.U
 

maciek1221

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2008
Postów
84
Buchów
1
Zostawić dla siebie można,proste,ale można też się przyczynić do szczęścia tych którzy palą a nie mogą uprawiać :) Gdyby dużo ludzi tak zrobiło to za rok-dwa palenie byłoby po 10 zł g haha :D
 

Fruk

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2010
Postów
27
Buchów
0
rm26-600 - pisałem o Twoim mieście we wcześniejszym poście ;) słyszałem nawet o cenie 30 zł za 0,5g jakiegoś "holendra" :zombi:

Jak masz ceny tak wysokie że 45zł za g to metoda brachu prosta :D Robisz dobrego outa,zbierasz 1kg,i sprzedajesz to w cenach za 1g np 25zł :D Ludzie z branży siłą rzeczy schodzą z ceny bo sprzedajesz świetne palenie za grosze,więc ich interes upada :D Przyczyniasz się do szczęścia palaczy w twoim mieście.

hehe, pomysł nie głupi, tylko że to na prawde ciężka misja. Inni diile próbowali by się Ciebie pozbyć z rynku na wszystkie możliwe sposoby ;).

Zostawić dla siebie można,proste,ale można też się przyczynić do szczęścia tych którzy palą a nie mogą uprawiać :) Gdyby dużo ludzi tak zrobiło to za rok-dwa palenie byłoby po 10 zł g haha :D

Dokładnie! Jestem zdania że trzeba walczyć z tymi cenami, bo cały czas rosną (a cel jest szczytny :D ). Niedługo będzie trzeba płacić 50 zł za 4 bicia :pl:
 
Ostatnia edycja:

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
ku**a ale macie prostackie myślenie. W większych miastach cena jest ustalone odgórnie i jak ktos sie wyłamuje i goni taniej to jest usuwany. Jak byście chcieli zrobic tak ze bedziecie gonic taniej to wam ku**a dół wykopią i ch*j w was. tyle
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
U mnie 15 zl polka 30 zl torba jak bierzesz wiecej to cena spada do 25-20 za gieta jak jest czyścioch to odrazu schodzi :p nie palcie gowna z podsypa od dila bo to smierć :freak2: SADZIĆ ! :jaraczz:
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
rm26-600 - pisałem o Twoim mieście we wcześniejszym poście słyszałem nawet o cenie 30 zł za 0,5g jakiegoś "holendra"
no tak jak jest jakiś holender no to 50 sztuka 30 połówka ostatnio Amnesie Haze po tyle kupiłem i Super Lemon Haze drogo ale ten SLH to zabijaka:spalony:a ty z tego miasta chyba też...
 

Antek405

Member
Rejestracja
Lis 28, 2010
Postów
18
Buchów
0
1g - 30 zł (White Widow)
5g - 70 zł ( jakiegoś gówna - nie kupuje)
koleś mówił, że kupuje 700 g po 7 zł / g
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół