nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

blondyna

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2010
Postów
230
Buchów
0
ostatnio pojawilo sie: 1g z wagi holendra za 30zl (nie chrzczone), 5g za 120zl.
W wakacje kupilam od typa z wioski 100g outa za 1000zl.
A to takie mile wyjatki.. Poza tym to gowno i nie ma o czym mowic.. Od dwoch miesiecy nie mam swojego ziola wiec nie pale wogole.. No tego holendra raz probowalam.. Niezly:) No i wdowy topa na sylwestra sobie zostawilam.. Oczyszczam sie przed nowym:)
<peace>
 
D

delete

Guest
pół (3 zbicia) - 15zł
cały (6-7zbić) - 30zł
dycha 200 - 220zł

każdy chce zarobić i sypią drobny piach do dyszek, topy namaczane, mokre byleby zepchnąć szit uliczny

niestety wagowo jest tragedia - topy mokre,
 

mr T

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2009
Postów
150
Buchów
0
0,5- 15zł =gówno, proszek 2 dobre wbicia
1g- 30zł =zależy co się trafi, 5 luf
2g- 60zł
5g- 130zł = od tego zaczyna się "normalniejszy stuff"
10g- 220-230zł= w sumie jak wyżej.

Ogólnie bieda, ale już w miastach obok sprawa wygląda inaczej.
Jeszcze ciekawostka, że w okolicy całkowity brak haszu.
 
M

mnb

Guest
Latem od znajomego growera mam 20zł za suchutki gram z wagi(różne odmiany, ale outdorowe) wychodzi ponad 10 bić.
Zimą mam chemicznego skuna po 30zł za 6-7 bić, 5g-100zł, 10g-180zł, większych ilości nie brałem.
 

Fruk

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2010
Postów
27
Buchów
0
u mnie w mieście za coś na prawde dobrego trzeba wybulić 0,5 - 20 zł za 1g - 40, wóry na 6-10 za***istych bić(duży kielich) przy większej ilości spuszczają te 5 zł.

za maczane gówno u lokalnych "diilów" (chociaż czasami można sie było natknąć na coś na prawdę niezłego) krzyczeli za 0,5 - 20 zł za całego 35, ostatnio ceny u nich skoczyły o 5 zł. Jeżeli chodzi o większa ilość (licząc starym przelicznikiem 1g - 35zł) to przy 5g spuszczali do 30 zł za gram, a przy większej ilości - ok 20-50g i wzwyż, spuszczali do ok 26-28 za wór i co najsmieszniejsze jeden znich dawał takie ilości na plecy :freak: Teraz jak ceny podskoczyły nie jestem pewien, ale pewnie podobnie.

Będąc w innym mieście dużo większym,ceny były o wiele wyższe za 0,5 liczyli 25zł a za giecika 45, połówka na 3 - 4 słabe bicia, na mały kielich, jednak plusem było to że nie było opcji dostania jakiegoś maczanego gówna, zawsze dobry sort. Ostatnio był też tam holender za 30 zł pół i ok 50zł za sztuke :zombi:
 

maciek1221

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2008
Postów
84
Buchów
1
Niebezpiecznie jest zakładać taki temat... Dostałem PW od gościa który sie dzisiaj zarejestrował czy nie chce kupić 50 albo 100g.. <sex>
 

vikingwp

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
184
Buchów
0
a u mnie 30zl/g i 15zl/polka przy standardowych 6 szklach na sztuce, ale jak sie umie zakrecic to szt wychodza na 10-11 w tej samej cenie
 
G

Gość

Guest
To słuchajcie tego.U mnie na wsi jest dwóch gości jeden gram za 30zł.w tym gramie 2 lufki topików bo topami tego nazwać nie można i z 2 rurki miału za***iesz wiadro to porobi ale tak lekko.Drugi zaś ma dobre palenie ale we worku ze 4 nogi i za worek 35zł.I co wy na to.Sami wyłudzacze ale pomyślałem i w tym roku sadze.Oczywiście dla siebie no jak będzie dobre to pchnę worek któremuś z tych szmaciarzy.
 
B

Berserker

Guest
ja mam zaprzyjaźnionego growera u siebie w mieście i od niego biore trawe z ina ;) za g 30 zł ale zawsze wiem wszystko o odmianie, nawet to kto ją zrobił, jak biore połówke to 15 ale fakt faktem kol zniża cene dopiero przy hurtowych ilosciach (100g), ale fakt faktem ma skill w uprawie:D
 
D

delete

Guest
a i jak mieszkałem w Anglii to mogę podać cennik (nad kanałem, miejscowość)
od polaka - 1.5g - 10f , uncja 140f
od brazola - 3.5 - 20f

ceny z 2008
 

maciek1221

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2008
Postów
84
Buchów
1
Grower a jak z jakością od brazola i Polaka? Mieli raczej od dystrybutora czy swoim handlowali?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół