nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

JasnyDzik

New member
Rejestracja
Mar 17, 2019
Postów
1
Buchów
0
Pólnocny-zaxhód . 1g 40zl . Kozak taki ze sztuka ***ie na pol kilometra a wieksze ilosci w 100% topach ,wielkosci pięści ,bardzo ładne ,smaczne i haj mistrzowski 30/31 przy stowce
 
P

PolnaMiedza

Guest
Umnie 100 g haszu po znajomości 30 zł za gram. Przy kilogramie 20zł. Temat autami przemycany z Maroko do Hiszpanii a następnie busami do Polski. Ile w tym prawdy a ile marketingu nie wiem choć wątpię żeby w Polsce ktoś przerabiał tyle tamtu na hasz a zapasy mają nie małe.

 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Umnie 100 g haszu po znajomości 30 zł za gram. Przy kilogramie 20zł. Temat autami przemycany z Maroko do Hiszpanii a następnie busami do Polski. Ile w tym prawdy a ile marketingu nie wiem choć wątpię żeby w Polsce ktoś przerabiał tyle tamtu na hasz a zapasy mają nie małe.


ku**a jaka cegła, jo takiej na oczy nie widział nigdy i nie zobaczy prawdopodobnie :D
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie wiem czym dokładnie bo w sumie mnie to zbytnio nie interesuje, ale temat jest pierwsza klasa. Zapakowany w jakąś jakby folie termokurczliwą, którą chya w sumie nie jest, ale zapakowana kosta nie wydziela żadnego zapchu. Co ciekawe na zwykłe palenie jest większe wzięcie niż na ten hasz:jprd:
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Zaktualuzuje ktoś ceny na 2020 ?
1,5,10,50,100g itd.

Pozdro
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Jakby się ktoś interesował cenami rna zachodzie to we Francji 1g haszyku po 3€ hurtowo ale trzeba mieć zaufanego kolege, a detal po 5, jarania to trzeba ze świecą szukać na ulicy, cena waha się bardzo od 5-12€ nawet za g. Jakość prima sort :chili:
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Out
1g-20
5g-100
10g-200

In
1g-50
5g-250
10g-około 380/400
[MENTION=39349]cichociemny[/MENTION] powiem ci że u mnie takie ceny były dobre 5/6 lat temu,wspominam pięknie te czasy :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół