nasiona marihuany

Ceny Marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
u mnie na rejonie 30-35. In to kolo 40 za sztuke 1-1.1
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Detal 7.5€ równe 1.0
Hurt różnie. 100g 500-550 rzadko kiedy 600 €

kg 3500-4500 € zależy czego,ale zawsze indoor.

w PL no niestety 50zł 1.0
60 zł 1.0 indoora
50g 1500-1600zł
1kg 22-25k zł. strasznie się te ceny w PL po***ały,no ale przy obecnym prawie i rządach PISuaru wcale się nie dziwię.
i tu pasuje tekst (kuuurła kiedyś to było.....20 złoty za gramika nie to co tera:sunny:)


pozdro
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
U mnie na południu też nie za ciekawie, ceny rosną pewnie przez te wyższe podatki na paliwie bo, wiadomo trzeba towar przywieść z tzw. Holandii :sunny:

0.9g - 40zł
5g -200zł
50g - 1300zł
 
Ostatnia edycja:

Kriseed

New member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
4
Buchów
0
Witam jak myślicie jak medyczna trafi wkoncu do aptek to ceny pójdą w dół?
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Raczej zdrożeje
Już niedługo 50zl za gram w całej Polsce
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Ceny w aptekach będą najprawdopodobniej wyższe niż tzw. czarnorynkowe. Doliczyć jeszcze marże od uzyskania na to recept, więc też trochę procent może pójść w górę. Na moje, to medyczna marihuana w aptekach nie wpłynie na nasz rynek w jakimś większym stopniu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
W jakimkolwiek stopniu nie wpłynie. BTW, dla nas growerów rosnące ceny zioła są raczej powodem do radości :)
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
W jakimkolwiek stopniu nie wpłynie. BTW, dla nas growerów rosnące ceny zioła są raczej powodem do radości :)

Amen

Za 50 zł masz już trzy pestki od GGS i teraz wystarczy sobie tylko przekalkulować, ale to chyba każdy potrafi.
No chyba, że ktoś ma "ciśnienie" a często to słyszę i woli kupować. Ja osobiście nigdy nie kupiłem ani 0.01 grama, bo zwyczajnie szkoda kasy
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Panowie dobrej czystości hasz to w w jakich granicach cenowych

Co dla Ciebie znaczy dobrej czystości ? Bo akurat rozbieżność cenowa przy hashu może być duża. Rozumiem że chcesz go robić i sprzedawać, bo kupno dobrego hashu w Polsce określił bym jako niemożliwe.
 

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
61
Buchów
0
u mnie klasycznie 4 dyszki za ważoną jedynke jak masz znajomości to po 3 dyszki
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Teraz 27 za gram dobrego indora przy stówce. Drogo troche bo było taniej ale od wielu lat cena sie trzymała. Musiało do tego dojść a dziwki będą zawsze zganiały na rząd lub inne podmuchy wiatru :freak:
 

Izabel

Member
Rejestracja
Cze 5, 2014
Postów
14
Buchów
0
Mazowieckie w okolicach Zakopanego ;) , znajomy ogarnia "skuna" niby z Holandii po 28 przy 100g ale powiedziałbym, że lepsze często wychodzi na oucie u nas. Wówczas taki za 1g tzn. jedna sztuka - 50 zł.
A taki swojaczek to po 30-40 zł za gram.
Znam kolesia co sprzedaje dość dobry materiał ale głównie hurtem, ma ciekawe podejście do klienta, a mianowicie ma kilka odmian gdzie można coś sobie wybrać, sprzedaje to w różnych cenach i zawsze można u niego coś dobrego ogarnąć. Jak już się dobrze z nim skumasz to idzie długo i ciekawe z nim porozmawiać.
Ale ogólnie jest bardzo podejrzliwy. Ciekawe dlaczego?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Wschód Polski cena za 1g od 40-50 zl,dobrej jakości towaru.
Ostatnio dużo tematu przyjeżdża z Holandii i mimo sporej ceny jest duże zainteresowanie dobrej jakości produktem.Z tego co rozmawiałem ze znajomym 100g-najtaniej sprzedają po 35 zł za gram a towar schodzi jak świeże bułeczki,natomiast Polski outdoor dobrej jakości za kloca jest w granicy 15 zł i to niema specjalnie zainteresowania na to ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół