nasiona marihuany

AutoMazar - Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

SerekPSK

Member
Rejestracja
Sie 15, 2011
Postów
11
Buchów
0
kolego ja mam 2x automazary femi pod hps 250w, dzień 38. zapach baardzo czuć :) jakbyś miał to w domu to musisz się nastawić, że będzie czuć na całą jego powierzchnie jak nie zamontujesz filtra węglowego.

chciałbym się jeszcze spytać czy w dniu 38 gdy AutoMazar ma 38-40cm jest to dobry wynik w porównaniu z Waszymi Automazarami ?
 

grow4change

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2012
Postów
61
Buchów
0
Moim zdaniem jest to "dobry wynik" ale zwroc uwage ze lepiej przytrenowac rosline LST niz, zeby sie wyciagnela
 

Und3r

Active member
Rejestracja
Lut 5, 2009
Postów
27
Buchów
0
rok temu miałem je na outdor.najlepszy z nich dał plon 70 ,a najmniejszy 49.uzywalem zestawu canny i 2x w tygodniu je podlewałem plus lst.palenie w skrócie "zabija głowe" :)
 

Mr_zen

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2011
Postów
82
Buchów
0
Ile wam dochodzily te skarby bo moja pieknosc ma juz 61 dni i nawet sie nie obsypała na topkach ... zauwazylem tylko delikatne brązowienie lisci :zjarany:
 

dudek125

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
145
Buchów
0
mój ma jakieś 40dni i zrobiłem najpierw FIM a tydzień później LST i ona zaczeła mi kwitnąć... odrosty po lst mają max 7cm ona jeszcze urośnie i będzie większy plon czy już będzie tylko kwitnąć??;/
 
D

delete

Guest
mój ma jakieś 40dni i zrobiłem najpierw FIM a tydzień później LST i ona zaczeła mi kwitnąć... odrosty po lst mają max 7cm ona jeszcze urośnie i będzie większy plon czy już będzie tylko kwitnąć??;/

po co robisz fim automatowi? Zestresowałeś go w piz*u i tego już na bank nie odrobi. Automatów sie nie fimuje wg mnie. Tylko LST
 

dudek125

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
145
Buchów
0
nie wiedziałem :/ teraz już bym tak nie zrobił..
za rok już będe wiedział..:D

---------- Aktualizacja posta 13:08 ---------- Czas poprzedniego posta 13:06 ----------

ale dzięki za odpowiedź <shiza>
 
E

EZLN

Guest
mazary sa dosc spore jak na automaty, nie jestem jeszcze pewny czy sie kalkuluje waga/czas, bo narazie z tego co widze to 90 dni to norma



 
E

EZLN

Guest
Scialem pierwszego po 90 paru dniach wyszlo 285gram mokrych topkow. Za niedlugo bedzie ciety nastepny, ktory wyglada chyba na wiekszego. ...tylko te 90 -100 to troche przydlugo jak na auoto
 

bezimiennybrtosz

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2012
Postów
113
Buchów
0
wszystko fajnie ale jak mówimy o automazarze to nie zapominajmy, że jest to jedna z niewielu roślin która wystąpiła w filmie



pozdrawiam <peace>
 

sadowniczka

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2011
Postów
304
Buchów
0
w poprzednim grow mnie nie zachwycił, lekko się shermił i jego moc w porównaniu do WR i AK47, które wtedy miałam była średnia.. ale teraz jako, że zostały mi dwa siona jeszcze postanowiłam dać mu drugą szansę i poleciał do boxa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół