nasiona marihuany

AutoMazar - Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

Bokbrzek

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2011
Postów
153
Buchów
0
uprawiać, nie uprawiałem ale ziomek uprawiał i paliłem po 2tyg. suszeniu i baczka była pyszna i bardzo aromatyczna mimo szybkiego suszenia, co do wydajności mówił, że coś koło 25g z drzewka
 

xiomxable

Active member
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
37
Buchów
0
uprawiać, nie uprawiałem ale ziomek uprawiał i paliłem po 2tyg. suszeniu i baczka była pyszna i bardzo aromatyczna mimo szybkiego suszenia, co do wydajności mówił, że coś koło 25g z drzewka


25 to w sumie troche malo , w broszurce jakos wieksze plony niby sa , no nic zobaczymy , a nie wiesz jakiego sprzeciwa uzywal podczas growa ( lampy , lst , nawozy ?)
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Outdoor niektóre rosną ogromne :). Ponad 100g, jest realne. Indoor, na fotorelkach widziałem, to jakby miniaturki takie :).
 
G

Gość

Guest
Zamówiłem te pesteczki, zobaczymy czy się nie przejade na nich...
 

thskilka

Active member
Rejestracja
Lis 20, 2010
Postów
43
Buchów
0
ja swoje zebralem jakis czas temu i bardzo milo sie zaskoczylem :) swietne palonko :) ale z tymi osiagami to tak nie patrzcie ja mialem nie cale 30g z jednej pani :)
 

scrappy coco

New member
Rejestracja
Mar 23, 2011
Postów
2
Buchów
0
Jak dla mnie mazar to świetny automat. Fakt, na indoor plony nie powalają na kolana, ale ich jakość zupełnie przeciwnie :D Odmiana godna polecenia. Na HPS 150W spokojnie daje rade. Pozdro<peace>
 

xxxkatxxx

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2010
Postów
419
Buchów
0
generalnie jak ja pamietam to mialem ogromne te krzaki z 4/5 kielkowalnosc

plon tez gigantyczny co krzak scinalem to wiecej bylo

ale jak widac pompowalem je dosc niezle do konca ostatni scielem w wieku okolo 90 dni ale przy odmiane automazar to tylko wychodzi na dobre

wiecej swiatla = wiekszy plon ja swiecilem najpierw 400w cfl potem przezucilem sie 250 w hps z sonlight digital ballast (wyszedl efekt podobny nawet lepszy na hps przy mniejszym zuzyciu energii)

jak chcecie duzy urobek to mocna lampa i automazar i nawet do 90 dni trzymajcie a zobaczycie efekt moja ostateczna ocena

Od kiełka do zbioru - 75/90dni
Zbior - 9,5/10 ( od 55 gram do 70 gram z krzaka przy 4 roslinach udalo mi sie uyskac 1 gram z wata przy lampie hps i boxie 0.36m2)
Zapach - niezbyt silny owoce lesne
moc - tutaj 9/10 lecz powiem tak przybija do siedzenia nie kazdy lubi ale niektorzy lubia masakrowac glowe


Jesli chce sie uzyskac przedewszystkim duzy plon nie zwazajac na unikalny haj automazar to mistrz plonu i iscie otumajajacego palenia ( nie posadzilem drugi raz bo nie nawidze takiej mocy palenia)

pod spodem ciekawe foto ;)








 

lupka

Member
Rejestracja
Gru 31, 2008
Postów
19
Buchów
0
-xxxkatxxx- jakie światło miałeś? Bo ja na 24 cały czas chce trzymać, ale doradzają mi żeby 20/4.
 
G

Gość

Guest
Trzymaj je 20/4 bo tylko tyle rosliny przyswoją. One tez potrzeboja odpoczynku minimum tych 4 godzin.
 
D

delete

Guest
To może i ja coś dodam od siebie.
Uprawiałem automazary 2 razy. 2 razy indoor. Pierwsze spotkanie z ta odmiana to byly nasiona od Grzesia mazar x lr. Mialem 3sztuki i wyciagnalem z nich cos kolo 130gr pod 250W hps z czego wtedy bylem bardzo zadowolony. Drugie spotkanie to bylo 7nasion od DP jakies 4 miesiace temu. Z 6 roslin udalo mi sie uzyskac +/- 350g pod 400W. Jedna rosline musialem wyrzucic z boksa bo najnormalniej sie nie miescily w boxie, dodam ze byl tam jeszcze BBJ Af.
Co do samej odmiany to powiem ze bardzo pozytywnie mnie zakoczyla jesli chodzi o plon jest jak na automaty naprawde przyzwoity, jakosc bardzo dobra topy ciezkie, bardzo zbite. Najwiekszy top wazyl po wysuszeniu 22g. Zroznicowanie od DP bylo spore bo zauwazylem 4 fenotypy, choc jedna z roslin bardzo ale to bardzo przypominala mi Tundre ( najbardziej oszroniona i mniejsza od pozostalych i z bardziej zbitym kwiatem). Tak jak inni pisza roslina ta potrzebuje od 70 do 90dni ale tu juz chyba chodzi o geny na jakie sie trafi. Ogolnie polecam <joint>
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Wie ktoś może jak jest w tym sezonie ze stabilnością genów automazarków od DP?
Pozdro
 

Mr_zen

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2011
Postów
82
Buchów
0
Na 3 nasiona wyszly 3 - bezproblemowo - i narazie ładnie idą do góry ,zadnych mutacji ani innych pierdoł
p.s. w porównaniu z NL auto od RQS to liscie ogoroooomne przy 18 dniu zycia :spalony:
 

NoRules

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2011
Postów
248
Buchów
0
śmierdzi ,smak ziemisty jak tata mazar :zjarany::zjarany: polecam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół