nasiona marihuany

PCP (Fencyklidyna)

Wyszukiwarka Forumowa:
C

czarny_mis

Guest
PCP
Nazwa slangowa: anielski pył. PCP (fencyklidyna) ma właściwości znieczulające, przeciwbólowe i halucynogenne.


Wygląd i sposób podania

Biały, krystaliczny proszek, płyn, tabletki lub kapsułki. Najczęściej jest palony – dosypywany do papierosów, dodawany do skręta z marihuany.

Działanie

Najwyższe stężenie we krwi występuje po 5-15 minutach. Wykrywalny jest przez kilka tygodni. Czas działania 4-6 godz. Wywołuje euforię, rausz, zaburza mowę, upośledza koordynacje wzrokowo-ruchową. Powoduje zmiany w obrazie ciała – np. wrażenie posiadania wielkiej, długiej ręki, zniekształcenie zmysłu dotyku. Większe dawki mogą wywołać sztywność, katatonię, puste spojrzenie lub przeciwnie - nadpobudliwość, agresję i nadmierną ruchliwość. Ponadto występuje pocenie się, przyspieszona akcja serca, wzrost ciśnienia, szybkie ruchy gałek ocznych.

I teraz moje pytanie.Z kad sie bieze ten pcp?Przeszukalem calego neta i nic nieznalazlem.Pomocy!!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Jest bardzo drogie i trudno dostępne. Jak coś to szukaj za granicą, bo w Polsce raczej nie znajdziesz...
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
czarny_mis napisał:
I dlej nic:{ no niewiem poszukam jeszcze w necie ale jakby ktos znalazl bede bardzo wdzieczny:)
w necie informacje znajdziesz tylko....popytaj dili...w wiekszych miastach czasem maja PCP,choc zdobycie go w PL jest zadkoscia(co nie oznacza ze nie mozna znalezc ;))
 

estabia

Active member
Rejestracja
Wrz 21, 2006
Postów
37
Buchów
0
witam
jesli thc okreslimy mianem malego dolka wykopanego szpadlem to PCP jest kanionem kolorado !!! po prostu kosmos. w polsce bardzo trudno dostepne, kiedys mialem okazje sprbowac to w w-wie, za 40 pln. powiem wam ze nawet w londynie nie kazdy to ma. ceny wachaja sie roznie od 15 do 40 funow za dzialke. gdzie nie jest powiedziane ze dzialka oznacza grama, tak jak w przypadku mdma albo ketaminy. poza tym jak sie bierze sprzet od czarnucha stojacego na ulicy to trzeba uwazac zeby nie wycial walka. bardzo rzadko dostepne w postaci tabletek zazwyczaj bardzo drobny proszek. pozdro
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
estabia napisał:
bardzo rzadko dostepne w postaci tabletek zazwyczaj bardzo drobny proszek

ja miałem PCP z niemiec for free w postaci kapsułek jak antybiotyki
i powiem ze jeszcze czegos takiego nie widzałem (chodzi o faze oczywiscie) nie da sie opisac tego słowami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół