nasiona marihuany

Lsd-25

Wyszukiwarka Forumowa:

Green Warrior

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
392
Buchów
1
Zjadlo by sie jakis dobry papier! U mnie jest wszystko ale tego starego dobrego papiera brak:sunny:
 

Panama

Member
Rejestracja
Maj 16, 2011
Postów
21
Buchów
0
Nie wykluczam ze moglo to byc cos innego, jedyne co mi przychodzi na mysl to jakis lewy spirtus
pytam bo znam go juz troche i nie jest osoba ktora lubi fantazjowac.
 
G

Gość

Guest
mnie grzyby słabo brały po sporych ilosciach mowie tu o 100 + , a po kwasie wjazd na łep był taki ze ch*j :D milion rozkmin i halooonki i smiechy hihi :D
 

tumi

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
124
Buchów
0
Daruj sobie papiery LSD chyba że masz dobre dojście grzyby fajniejsze no i naturka tylko uważaj na grzyby, bo bardzo łatwo z nimi przegiąć a wtedy będzie nie ciekawie zaczynaj od malej dawki żeby ogarnąć, o co w tym chodzi a nie od razu na max wy***ke, bo tylko się zniechęcisz i więcej ich nie zjesz :)
Kup wagę żeby wiedzieć dokładnie ile zjadłeś odcisk i sam sobie naprodukuj grzybów a co do dawki to zależy, jaka odmiana czy suszone(nie na słońcu, bo tracą właściwości tylko ciemne miejsce z pochłaniaczem wilgoci) najważniejsze żeby nie przesadzać z ilością tylko spokojnie na początek zjeść delikatnie odczekać trochę z tydzień i zjeść więcej a nie tak ze od razu przy***iesz 100g, bo będzie krzywo ;) a co do działania kolory ostre jak żyletka nasycone piękne barwy przy malej ilości a potem się zaczyna zabawa heh
 
G

Gość

Guest
Fajny pomysł na LSD trip

Witam!
Wymyśliłem świetny pomysł na trip po LSD. A mianowicie, kiedy nie jesteśmy jeszcze pod wpływem to bierzemy kartkę papieru, długopis i piszemy pytania, na które ciężko nam odpowiedzieć, lub jakieś inne pytania, a kiedy zarzucimy i mocny trip już wejdzie to na nie odpowiadamy. Na przykład jaki kolor najlepiej cię opisuje, lub coś poważniejszego: jak według ciebie można naprawić świat. Sposób tylko dla tych co nie biorą lsd tylko żeby mieć haluny i fajną banie. Na pewno to wypróbuję, kiedy uda się mi ogarnąć kartona, bo ciężko teraz o niego u mnie. Pozdro.
 

farmerek2012

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2011
Postów
208
Buchów
0
Wymyśliłem świetny pomysł na trip po LSD.
kolego chyba się przeceniasz i nie doceniasz papierka...
kiedy zarzucimy i mocny trip już wejdzie
to nie bedzięsz sobie dupy zawracał jakąś kartką z pytaniami :)
Jak chcesz przeżyć "coś" więcej niż haluny i bania to sobie zarzuc tego kwasa, odpręż się i reszta sama przyjdzie :)
planowanie o czym będe myslał na kwasie to bzdura jakaś, a do tego jak już wejdzie kwas to wcale nie koniecznie pytanie ktore sobie napiszesz wczesniej będą Ci się podobały podczas tripowania... jakas kartka z pytaniami... człowieku LSD to 1000 myśli na sekunde... gdzie tu miejsce na pytania z kartki...
może sobie lepiej jointa zapal :D
 
D

delete

Guest
Popieram przedmówcę. Jak kwas się wkręci, to on cię prowadzi i w dupie ma twoje plany :)
 

digitalHC

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
143
Buchów
1
no, hehe, ja raz planowalem zeby nic nie mowic mojej pannie jak se zazarlem kwasa na chacie no i nic nie wyszlo z planowania :sunny: ;) ale sie ucieszyla z niespodzianki :D
 

mikołajek

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2012
Postów
137
Buchów
0
ja po lsd nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie typu "jak masz na imię" a co dopiero jakieś grubsze rozkminy..
 
G

Gość

Guest
Pewnie macie racje, ale mimo to na wszelki wypadek wezmę ze sobą taką kartkę z pytaniami :) Pozdrawiam :jaraczz:
 
G

gowna strugi

Guest
spróbuję, ale tylko z czerwoną 200tką Panoramixa... eh, jakie czasy, takie kwasy...
 

happytomato

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2012
Postów
161
Buchów
0
Aha, pewnego razu, na wycieczce z kwasem, po dobrych 4 godzinach debatowania doszliśmy do zgodnego wniosku, iż koniec świata nastąpi w wyniku wojny SONY z Cadillakiem a i tak wszystkim rządzi fabryka zapałek w Sianowie.
Innym razem, a było to naprawde dawno, na tripie, dzwoniliśmy do obsługi klienta Ery (było to jeszcze darmowe więc rozmowy trwały naprawde długo) z zapytaniami o rekord na wężu i o taktyki na tą gre.
Powodzenia i owocnych rozmów.:lol3:
 
G

Gość

Guest
proponuje abys kazda literke na tej swojej kartce napisal innym kolorem a zajrzal do niej jak bedziesz mial juz pelna piz*e :crazy:
 

Uchlak

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2012
Postów
51
Buchów
0
-

wpie****acie te kwasy ok, sam bym w***ał, ale powiedzcie czy nie boicie się flashbacków? Przecież w nieodpowiedniej sytuacji to może zrujnować wasze życie, ale rozumiem, że pokusa jest większa, niestety nie mam dostępu do LSD, więc trochę lipka pozdro :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół