nasiona marihuany

Lsd-25

Wyszukiwarka Forumowa:

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Takie filmiki to fajne jak sie zapali a nie ma nic do roboty :p Ja grzybowej bomby bym nie marnował na YT ;p Lepiej iść zobaczyć co normalnie nie istnieje albo wygląda zupełnie inaczej... Po obcować z naturą, miastem czymkolwiek ale nie z komputerem :sunny:

też coś dorzuce http://www.weebls-stuff.com/toons/Moo/

Pozdro!
Ślepy <joint>
 

milkosny

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2009
Postów
27
Buchów
0
hmm mi to srednio te filmiki na yt sie podobaja szczerze... polskich grzybow to w ogole nie polecam jesc, ale np golden teachery czy inne cubensisy albo poprostu papiera oszamac;) i nie polecam siedzenia w domu, jesli macie mocne grzyby / kwasy to gwarantowana paranoja. najlepiej na lonie natury z dala od niewtajemniczonych ludzi, sladow cywilizacji ;) ew w nocy gdzies w parku taki trip tez przezylem ;))

edit: hehe no ja tez chetnie sie wymienie doswiadczeniami nt grzybow wioec jak cos pw;))
 
Ostatnia edycja:
K

k91

Guest
Witam.
Niedawno zacząłem interesować się szerzej psychodelikami w celu poszerzania świadomości etc. Zażywałem jednak jedynie marihuanę. Chciałbym spróbować czegoś innego mocniejszego. Pytałem się kolegów jak jest po grzybach ale oni raczej niezbyt mnie oświecili, bo oni raczej zażywają w celu rozrywkowym. Piszę bo chcę się dowiedzieć czegoś więcej o LSD. Jaka jest faza po tym, czy jest to bezpieczne, jak mocno uzależnia itp itd. Proszę o wypowiedzi najlepiej ludzi, którzy brali już to i mają jakiekolwiek doświadczenie. Piszcie wszystko co wiecie. Proszę także o jakieś linki i materiały bym mógł troszkę poczytać. Z góry dziękuję wszystkim. <wodna>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenia o innych środkach odurzającymi, radzę abyś znalazł sobie mentora, który Cie wtajemniczy i poprowadzi. Nie radze jeść LSD lub grzybów samemu, bo na 90% skończy się to dla Ciebie bad tripem...
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
Nie radze jeść LSD lub grzybów samemu, bo na 90% skończy się to dla Ciebie bad tripem...
Jest to zupełnie inny trip. Pierwszy raz jedząc grzyby tripowałem właśnie samemu w górach i była to śmiem twierdzić jedna z najlepszych moich licznych podróży psychodelicznych.
A autorowi tematu polecam hyperreal.info
OD siebie mogę jedynie dodać, że grzyby a lsd to inna bajka, tak samo jak np. tryptaminy, a psychodeliczne fenyloetyloaminy.
 
K

k91

Guest
ja po prostu chcę spróbować tego raz tylko jednorazowo odlecieć, zobaczyć jak to jest. ja wiem że to byłoby jednorazowe przeżycie bo wiem że mocniejsze psychodeliki nie są niczym dobrym dla umysłu. pragnę się was tylko zapytać czy warto spróbować i prosiłem o odpowiedź osób doświadczonych
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
bo wiem że mocniejsze psychodeliki nie są niczym dobrym dla umysłu
Idź do mamy i poproś by cię skarciła.
DOKTOR PI- pisłaem wczoraj posta ale go wcięło więc napiszę skróconą wersję.
TRYPTAMINY- są tylko i wyłącznie psychodeliczne, innych nie ma.
Fenyloetyloaminy są zaś psycho jak i nie psychodeliczne. Przykład: amfetamina - nie psychodeliczna, Bromodragonfly(ważka), 2c-x to są między innymi psychodeliczne Fenyloetyloaminy.
MDMA można by powiedzie że jest gdzieś pomiędzy, choć wg. mnie jest bardziej empatogenem.
PS. Skooro według ciebie 2c-e nie jest psychodeliczną fenyloetyloaminą, to ja nie chcę wiedzieć jak wygląda twoja wersja psychodelicznego 2c-e:D peace
 
G

Gość

Guest
baby na rowerze jadlem pol kartonika i bylo spoko bez badow a po calym juz jest ryzyko beda bo juz mocniejsza fazka :) zjedz sobie pol kwaska i zjaraj sie bedzie git :) faza dlugo wchodzi
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0


dla tych, którzy nigdy nie byli pod wpływem. Z ogromnym przymrużeniem oka, tak wygląda las gdy rozkręca się psylocyna. Nie brać jako schematu działania, lecz orientacyjnie gdyż każdy trip nawet na tej samej substancji może się kolokwialnie mówiąc w k***e różnić.
 

boloo

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2009
Postów
81
Buchów
0
mam do was pytanie w jakiej cenie jest jeden znaczek w holadnii , lub caly katron (25) ?
 

Panama

Member
Rejestracja
Maj 16, 2011
Postów
21
Buchów
0
znajomy mi opowiadal ze w Holandi za 10 euro dostaje sie piec blotter-ow.
Co do bad-tripow kiedys pytalem sie kumpla o LSD, to mi odradzal mowiac ze na caly tydzien oslep i widzial tylko czerwony punkt, czy to mozliwe z medycznego punktu widzenia ? ktos spotkal sie z podobnymi opowiesciami, dodam ze kolesiowi wrzucili kwasa do piwa i nie byl niczego swiadomy.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
znajomy mi opowiadal ze w Holandi za 10 euro dostaje sie piec blotter-ow.
Co do bad-tripow kiedys pytalem sie kumpla o LSD, to mi odradzal mowiac ze na caly tydzien oslep i widzial tylko czerwony punkt, czy to mozliwe z medycznego punktu widzenia ? ktos spotkal sie z podobnymi opowiesciami, dodam ze kolesiowi wrzucili kwasa do piwa i nie byl niczego swiadomy.
Najadł się bielunia albo wilczej jagody, a nie LDS. A może jakie zwałowane papiery miał?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół