nasiona marihuany

Lsd-25

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Wg mnie flashbacki są przereklamowane, o ile w ogóle istnieją.
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
istnieja ale jest to zadkosc...
nie mozna zbyt duzo sluchac,a nawet wcale opowiesci ludzi ktorzy powtarzaja to co ktos im powiedzial a sami nie maja zadnej wiedzy w tym temacie.
<peace>
 

*cough*

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
303
Buchów
5
na kwasie trzeba pomiętać o jednym, o tym, że jest się na kwasie

Co do flashbacków to mi z dwa razy się zdarzyło (po naprawdę mocarnym kartoniku), że dwa, trzy dni po końcu fazy nagle np. ściana pomalowana w pstrokate kolory zaczęła falować. ] Oczywiście podczas bardzo ważnej rozmowy zawodowej :) ale nic - tylko uśmiechnąłem się w duchu sam do siebie, jakie to ku**a piękne wszystko jest i zignorowałem fazę, no bo trzeba było ogarniać rozmowę :)
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
na kwasie trzeba pomiętać o jednym, o tym, że jest się na kwasie

Nie wiem jak mozna o tym zapomniec:D Chyba latwiej o to np na benzydaminie.. chociaz zachowuje sie trzezwosc umyslu wiec nie wiem. A jezeli mowa o strachu to zazwyczaj ciezko nad nim zapanowac.

Co do flashbacków to mi z dwa razy się zdarzyło (po naprawdę mocarnym kartoniku), że dwa, trzy dni po końcu fazy nagle np. ściana pomalowana w pstrokate kolory zaczęła falować. ] Oczywiście podczas bardzo ważnej rozmowy zawodowej ale nic - tylko uśmiechnąłem się w duchu sam do siebie, jakie to ku**a piękne wszystko jest i zignorowałem fazę, no bo trzeba było ogarniać rozmowę

To raczej HPPD, pewno nasilone okolicznosciami. Flashback to naprawde rzadkosc, czesciej zdaza sie np inicjacja chorob psychicznych.
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
wes mnie ktoś oswietl jak to jest z tym wchłanianiem sie kwasa

pierwszy znaczek bardzo słabo mnie porobił bo łykałem sline zamiast trzymać ją w ustach, przy następnym 30min siedziałem z pełnymi ustami sliny i było dobrze a hoffman pierwszy raz doswiadczył tej substancji bo zostało mu troche na dłoniach i dostało sie do organizmu wraz z jedzeniem

jak to jest?
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
Biodostepnosc przy podaniu doustnym ksztaltuje sie od najwyzszej w tej kolejnosci: zoladek < blony w jamie ustniej < dziasla.
 
G

Gość

Guest
Więc jeśli połykałem ślinę trzymając karton pod językiem popełniałem błąd? Wiem, że w końcu trzeba ją połknąć, ale czy dłuższe jej trzymanie w buzi daje lepsze efekty?
 

killingg

New member
Rejestracja
Paź 6, 2014
Postów
1
Buchów
0
Pytanie mam odnośnie transportu kartonika, czy jest wykrywane przez psy na lotnisku, co prawda jest to bez wonne ale zwierzęta maja wyczulone te zmysły. Słyszał ktos lub miał kumpla co transportowal to samolotem?
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Pytanie mam odnośnie transportu kartonika, czy jest wykrywane przez psy na lotnisku, co prawda jest to bez wonne ale zwierzęta maja wyczulone te zmysły. Słyszał ktos lub miał kumpla co transportowal to samolotem?

Kwasy możesz wozić w każdej ilości, w każde miejsce na świecie.
Nie ma na to popularnego sposobu żeby znaleźć. Ni chu*a.
Ja latalem z pełnym portfelem kwasów po Europie. Bierz śmiało!

---------- Post Zaktualizowany 07:10 ---------- Data pierwszego postu 06:58 ----------

Jprdl.. Kto wam o tej ślinie nagadał? Hahaha.
Ja wkładam karton do ust, żuję aż zrobi się papka i połykam. Tyle.

Po pierwsze uno. Pusty żołądek. Zero posiłków na 3-4 godziny przed.
Po drugie. Przed tripem Nie pijemy alko, nie jaram trawy, nie ćpamy nic innego. Jak kwas już wejdzie, wtedy można zajarać, ale trawa muli trochę efekt. Alko w nadmiarze też.
Po trzecie. Przygotować sobie wcześniej jakieś żarcie picie, lolki czy co wam tam trzeba. Bo później ciężko się skupić na największej bombie.
Po czwarte. Przygotować dobrą muzykę. Ostre brzmienia nie są fajne, robią burdel w głowie. Przynajmniej mi.

Po piąte i najważniejsze. Jak już jesteście na bombie, to odpuścić. Rozłożyć się na fotelu, czy kanapie i puścić wodze. Wtedy przeżyjecie to jak należy.

I nigdy nie próbujcie pierwszy raz wsrod ludzi. Max 2-3 zaufane doświadczone osoby

Moim zdaniem LSD 25 to najpiękniejszy narkotyk na tej planecie.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Grzyby sobie sam znajde i to bez problemów ale ku**a kwasu nie ma szans kupić w mojej okolicy
szkoda że ten narkotyk za poszedł w zapomnienie
tylko biołe, kryształ, pigle i ewentualnie hu**wy koks
gdzie sie podziały tamte piekne czasy....
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
kwas jest i to dostaniesz bez problemu kwestia to dojście i wzajemne zaufanie
bo dużo lata rc-ków głównie 1P-LSD gdzie do kwasu zmienia się tylko ok 30-35% nie wspominająć o innych gównach pokroju 25I-NBOMe, 25C-NBOMe,Bromo-DragonFLY,DOC albo AL-LAD gdzie nanoszą to na blotery hofmana na rowerze
i myślisz że dostałeś orginał a tylko se ***iesz synapsy i ku**a 3 dni chodzisz do tyłu i nie wiesz czemu masz tak łeb za***any

ja osobiście sam szukam kwasu lizergowego ale w czystego w strzykawce do microdosingu
gdyby ktoś miał choć trochę to nie namawiam do handlu w żadnym wypadku :bounce:<coolpalacz>
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Wszystko jest na darknecie. Najlepsza jakość.
 

Tikitaki

New member
Rejestracja
Maj 3, 2019
Postów
1
Buchów
0
właśnie... Być może głupie pytanie, ale zaryzykuję. Możesz polecić coś z końcówką onion? Przeszperałam pół internetu, kończąc na barku kodu do rejestracji
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Narazie nie kombinuj. Nastały ciężkie czasy. Dream nie aktywny . Wallstreet przejęty przez Interpol a Empire i Nightmare też chyba nie funkcjonuje. Na obecną chwilę darknet to proszenie się o wy***ke. Pozostało odczekać i liczyć na powrót dream market.pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół