nasiona marihuany

Lsd-25

Wyszukiwarka Forumowa:

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
Chciałem sie zapytać, o jakiej porze jest najlepiej brać tekturke. Ziomek mi mówił że jak jest jasno, od rana, a ja uważam że lepiej z wieczora/nocy. Jak wy sądzicie?? :p i nie na mieście, gdzieś na pola albo w las.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dr.Gonzo

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2006
Postów
194
Buchów
1
Jak weżmiesz z rana trip będzie bezpieczniejszy, słońce, ciepło i te sprawy. W nocy możesz wkrecic sie w jakieś dziwne opcje, ktos się śledzi itp (po kwaśie wszystkie emocje są dużo intensywniejsze)... Zależy od twojego humoru i nastawienia... Jak bierzesz papira 1 raz to lepiej z kolżką który możę cię przypilnować żebyś nie wkręcił sie w światła na skrzyżowaniu i nie wpier***ił się pod koła. Jak poznasz już swoje reakcje/wrażliwość na LSD to możesz eksperymentować. Najlepiej próbować w domu (w miarę bezpieczne otoczenie) ale pod czyjąć kontrolą! Bezpiecznej drogi :salut:
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
Chcieliśmy iść na pooola jeziora laasy i rzeeeeeki, nie w domu. W domu zwała i marnowanie fazy.
 

Glebin

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
302
Buchów
0
Bierz rano kwach trzyma bardzo długo więc cały dzień będziesz chodził do tyłu na noc nie ma sensu :farao: :farao: :farao: :farao: :jocolor: :jocolor: :jocolor:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Glebin napisał:
na noc nie ma sensu
czasem lepiej isc spac jesli złapiemy badTrip, ciekawe co pomysli kto kolwiek kto zobaczy rano osobnika na kwasie.. moze nawet na psy zadzwoni..
w nocy mniejsze prawdopodobienstwo, ze ktos cie zobaczy..

ale rano najlepiej, bo chyba najwazniejsze jest bespieczenstwo
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
nie obchodzi mnie bezpieczeństwo, jak wezme na noc to nie będę spał tylko łąził po dworze. Chodzi mi o to kiedy jest przyjemniej, czego sie moge spodziewać po nocnej fazie na jakimś polu, a rannej fazie na jakimś polu.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
One Love napisał:
nie obchodzi mnie bezpieczeństwo,
a powinno
One Love napisał:
jak wezme na noc to nie będę spał tylko łąził po dworze.
obys sie nieprzeliczył
One Love napisał:
czego sie moge spodziewać po nocnej fazie na jakimś polu, a rannej fazie na jakimś polu.
naprawde wszystkiego wydaje mi sie, ze w nocy bedzie lepszy trip, ale rano mniejesze prawdopodobenstwo, ze bedziesz miał badtripa-tego chyba niechcesz w zasadzie wybór nalezy do ciebie..
ja bym wcale niebrał, ale jesli juz to rano
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Bierz rano, w słoneczny dzień. Strasznie pozytywnie Cię to nakręci.
No chhyba że masz tego pseudo-kwara od pana salvi, po nim to nic nie wiadomo.
 

blebleble

New member
Rejestracja
Maj 8, 2006
Postów
4
Buchów
0
Kostek, mozesz napisac cos wiecej o ten analizie policyjnej? Napisali ci co to dokladnie jest?

Wszyscy mowicie, ze to nie jest prawdziwe LSD.. A myslicie ze w "normalnych" kartonach od dilców jest LSD? To co tam jest zalezy tylko od fantazji chemików ;) Papiery od S. sa dosc mocne i dzialaja dlugo (moze nawet za dlugo), i jak kupujecie to macie pewnosc ze zawsze beda dzialac z taka sama moca, nie trafiaja sie "wylizane". Ogolnie polecam :)
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
blebleble napisał:
Kostek, mozesz napisac cos wiecej o ten analizie policyjnej? Napisali ci co to dokladnie jest?

Papierowy kwadracik :lol:
 
E

EMCE

Guest
TRIP LSD! zajumista psychodela luuk in tu!;)

nie wiedziałem gdzie to wrzucić bo ani to śmieszne ani hard, ale jak dla mnie nie ma lepszych filmików na grzyby czy kwach...
i jeszcze ta nutka w pierwszym wpie****a się na banie podczas fazy...

luknijcie sami:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3_5_FJd1Xu4[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RALbjX5PwrA&feature=fvw[/youtube]

jest dużo tym podobnych filmików ale te są szczególne
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
ale jak dla mnie nie ma lepszych filmików na grzyby czy kwach
Osobiscie nie marnowałbym tripa na ogladanie takiego gówna i to w oknie YT. Jak juz sie bawic to przy czyms bardziej emocjonalnym, mistycznym, duchowym (bo to co podales to raczej dziecinada) przy fuulcalowej plaźmie ciesząc sie imitacją barw w ciemnym pokoju:D mrrauu
 
E

EMCE

Guest
Osobiscie nie marnowałbym tripa na ogladanie takiego gówna i to w oknie YT. Jak juz sie bawic to przy czyms bardziej emocjonalnym, mistycznym, duchowym (bo to co podales to raczej dziecinada) przy fuulcalowej plaźmie ciesząc sie imitacją barw w ciemnym pokoju:D mrrauu

taa dziecinada? to co lepiej iśc na tripa w miasto i to najlepiej w nocy?
buheheheh rozśmieszasz mnie takim twierdzeniem.
wolę z kumplami się zabarykadowac w pokoju z piwem, sokiem itp oglądając tripy na YT niż zwieszać w ciemną noc.

podczas zimowych(jesiennych) wieczorów, ten fymyk daje na banie dobre wrzuty jak się wpatruje w te "kolorki"..., grzybiarze wiecie o co kaman
 
Ostatnia edycja:

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
taa dziecinada?
lipne są te filmiki, na YT mozesz znalezc jeszcze lepsze;)

to co lepiej iśc na tripa w miasto i to najlepiej w nocy?
Przypałowe rozwiązanie, jednak moze byc fajnie... mysle ze ciekawsze niz ogladanie YT na LSD czy Psyl

buheheheh rozśmieszasz mnie takim twierdzeniem.
Co śmiesznego w tym, ze uwazam spędzanie tripa przy takich filmikach za cos co mi nie pasuje? Moim zdaniem psychodeliki z wyzszej polki nie spełniają sie w okolicznościach przez Ciebie proponowanych. Wole np. zapie****ac w plener i cieszyc sie mamusią naturką niz klepac na kompie oglądając gównianą imitacje tripową...

Dobra, koniec zbednej kłutni... wrzucajmy tu psychodeliczne filmiki:)!!! Ale chyba był taki temat kiedys kiedys...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół