nasiona marihuany

Przypał Nasiona

Wyszukiwarka Forumowa:

grow_has

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
32
Buchów
0
Witam mam mianowicie taki problem policja przeszukiwała mi chatę po tym jak przy koledze z którym byłem w aucie znaleźli zioło.I przeszukiwali mi sejf w którym były 3 nasiona oryginalnie zapakowane ak 47 af oraz 1 nasiono w pakiecie.Ale nic o tych nasionach nie mówili rodzicom jest możliwości ze nie wiedzieli co to jest? A jak wiedzieli czy mogą mnie teraz obserwować
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
nasiona są legalne przecież, obserwować Cię raczej nie będą chociaż miej się na uwadzę
 

Mr.Brown

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2010
Postów
204
Buchów
0
Tak na pewno Cie obserwują, na fonie masz podsłuch a na łączu od neta monitor rejestrujący wszystkie kliknięcia myszką <lol>
Ziomek nie sraj żarem, za pechy w PL nie ma przypału. Na wszelki wypadek nie sadź nic w najbliższym czasie w domu i żyj bez ciśnienia.
A i pruj się żeby oddali Ci akacze. Jak chcą uprawiać to niech sobie kupią sami pestki <sex>a nie będą okradać porządnych obywateli.
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Nasiona są legalne i dlatego nic nie mówili. Mogą spekulować do jakich niecnych planów są ci one potrzebne także lepiej miej się na baczności.
 

grow_has

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
32
Buchów
0
Jest jeszcze taki problem ze matka tego co znaleźli przy nim jaranie mówiła ze zadzwoniła na policje i mówiła że ja miałem kiedyś krzaki. Jakie mogą być tego konsekwencje
 

koko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2010
Postów
538
Buchów
0
głupia ci*a hehe konfident!! miałeś ale już nie masz nie udowodnią ci czegoś czego już nie ma :D na wszelki wykasuj wszystkie fotki jakie są związane z uprawami Pozdro
 

ZbijBucha

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2010
Postów
446
Buchów
0
głupia ci*a hehe konfident!!

Glupi to jest on ze matka kolegi wie o jego uprawie :pl::pl: Wiadomo bylo ze tak sie to skonczy, za same nasiona przypalu nie masz, ale nie posiadaj w domu sprzetu do uprawy, i najlepiej zadnych fotek tez. wszystko co zwiazane z grow musi odejsc na jakis czas.
 

grow_has

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
32
Buchów
0
ale raczej uprawa na zewnątrz w moim przypadku jest bezpieczna?
 

egze

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2009
Postów
282
Buchów
5
ja na miejscu kolegi wogole odpuscil bym sobie uprawe za dlugi jezor masz jak starzy kolegi wiedza
 

gil

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
448
Buchów
1
Taa, mogą go mieć na oku, ale łazic za nim wszedzie nie będą. Chyba że jeden z psów sie podszyje pod jego matke albo najlepszego kumpla.

Ale to chyba nie ta bajka?
 
G

Gość

Guest
Proste. dopóki sie nie przyznasz - niczego ci nie uwowodnia bo dowodów nie ma a to, że ktos ma fotki plantów czy boxa to jeszcze sie nic nie dzieje bo nie udowodnia ci dopoki sam sie nie przyznasz do tego, że uprawiałes albo bedziesz uprawiał.

Myśle że 50% przypałow bierze sie z własnej głupoty bo policja tak zbajeruje gościa, że on sam sie przyzną, że chodował pomimo tego, że dowodów nie ma albo, że chciał uprawiać planty z tych nasion.

to tyle ode mnie.
 

grow_has

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
32
Buchów
0
Ok dzięki wszystkim za odpowiedz ale ciężko będzie wytrzymać bez outa
 

Mr.Brown

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2010
Postów
204
Buchów
0
ciężko będzie wytrzymać bez outa
to zrób to dyskretnie, parę krzaków a nie całe konopne pole. Wszystko z głową. Jak sam będziesz myślał i mało mielił jęzorem to 99% ze będzie bez przypału. I wątpię żeby psy łaziły za tobą krok w krok bo oni po prostu nie maja takich zwyczajów. To lenie i h*j, mają to w dupie, ale chamscy i dociekliwi a do tego strasznie wścibscy dlatego miej głowę na karku. Staraj się też żeby starzy kumpli nie wiedzieli o tym że zioło które palą z Tobą ich dzieci pochodziło z twoje grow.
peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół